موبایل و تبلت

بهترین هولدر موبایل و نگهدارنده گوشی،جامع ترین راهنمای خرید

بهترین هولدر موبایل- جمع ترین راهنمای خرید

احتمالا شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که تا به حال چندین بار هولدر موبایل خریده‌اید، اما همچنان از انتخاب خود راضی نیستید و هولدر خریداری شده نه تنها مشکلتان را برطرف نکرده است بلکه ممکن است باعث بروز مشکلات جدیدی هم برای شما شده است.از آسیب فیزیکی به گوشی موبایل گرفته تا ایجاد خط و خش در قسمتهای مختلفی که هولدر موبایل به آن متصل شده است.

به منظور حل مشکلات این چنینی و انتخاب بهترین نگهدارنده گوشی موبایل در راهنمای خرید هولدر موبایل قصد داریم به نکات مهمی از قبیل ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و مزایا انواع هولدر موبایل بپردازیم.

 قبل از هرچیزی نیاز است که ابتدا شما مشخص کنید هولدر را در چه محیطی استفاده میکنید، تا بهترین نگهدارنده گوشی موبایل را انتخاب کنید.کیفیت هولدر تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد، ابعاد و وزن گوشی شما چقدر است و هولدر باید چه نیازی از شما را برآورده کند؟

در ادامه‌ای مقاله بهترین پایه نگهدارنده گوشی با انواع هولدر موبایل جهت استفاده در محیط‌های مختلف آشنا خواهیم شد و ضمن معرفی و بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌های هرکدام براساس تجربه به بهترین نوع‌های هولدر موبایل اشاره خواهیم کرد که در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس موجود است که پس از مطالعه این مقاله می‌توانید نسبت به خرید هولدر موبایل  اقدام نمایید.مهمترین عناوین این مقاله به ترتیب زیر است:

فهرست مطالب

ویژگی و کاربرد اصلی هولدر های موبایل

همه نگهدارنده‌های موبایل از یک ویژگی مشترک بهره می‌برند و آن همه ثابت نگه داشتن موبایل در مکان خاص است تا بهترین دسترسی را به آن داشته باشیم.چرا که گوشی‌های موبایل کاربردهای فراوانی دارند و هر روزبه تعداد کاربران دستگاه‌های هوشمند اضافه می‌شود و در شرایط مختلف بعید است که بهترین حالت در دست گرفتن گوشی موبایل باشد.هنگام رانندگی، دوچرخه سواری، موتور سواری، پیاده روی، کوهنوردی، تماشای فیلم و سریال و شرکت در کلاس‌های آنلاین همگی از جمله شرایطی هستند که ما را ترغیب به استفاده از بهترین پایه نگهدارنده موبایل می‌کند.اما باید با سنجیدن شرایط و موقعیت‌هایی که قرار است از آن استفاده کنیم تصمیم به خرید هولدر موبایل بگیریم.

 

ویژگی اصلی بهترین هولدرهای موبایل

اهمیت و مزایا استفاده از بهترین نگهدارنده گوشی موبایل

کاربرد هولدر موبایل و پایه نگهدارنده گوشی به ثابت نگه داشتن گوشی موبایل خلاصه نمی‌شود.مزیت‌های دیگری هم وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم:

استفاده از گوشی موبایل در شرایط و موقعیت‌های مختلف 

به کارگیری هولدرهای موبایل در شرایط مختلف سبب افزایش کیفیت کار می‌شود.قرار دادن گوشی در یک مکان ثابت و بدون لرزش تصاویر بهتری را برای ما ثبت و ضبط می‌کند.

استفاده از گوشی در شرایط مختلف با بهترین هولدر موبایل

ممکن است زمانی که مشغول به انجام کار دیگری هستیم و قصد داریم از گوشی خود استفاده کنیم ناخداگا گوشی موبایل از دست ما سقوط کند و دچار آسیب فیزیکی شود.

فرض کنید قصد دارید همزمان با نقاشی کردن از آثار هنری خود فیلمبرداری کنید در این حالت نمیتوان با یک دست فیلمبرداری کرد و با دست دیگر نقاشی کشید.پایه نگهدارنده موبایل برای فیلمبرداری از بالا به کمک شما می‌آید و به راحتی میتوانید فیلم خود را ضبط کنید.

 از رایج ترین شرایطی که استفاده از هولدر موبایل موجب افزایش کارایی ما میشود هنگام رانندگی، فیلمبرداری، کوهنوردی، دوچرخه سواری، آشپزی، تماشای فیلم و سریال و. . . است.

کار با موبایل در شرایط سخت 

استفاده از هولدر موبایل به قرار گیری در یک مکان ثابت محدود نمی‌شود دیگر مثل گذشته نیست که هولدر موبایل فقط برای خودرو و میز کار طراحی شده باشد.

بسیاری از دوستداران طبیعت در هنگام کوهنوری، پیاده روی در ارتفاعات قصد فیلمبردای از مناطق مختلف را دارند گرفتن گوشی و فیلمبرداری در این شرایط خسته کننده و کسل آور است. به راحتی میتوان با یک هولدر کمری یا کلاهی بدون نیاز به دستان از مناظر مورد نظر و حتی در هنگام کوهنوری فیلمبردای کرد.

دسترسی آسان و سریع(عملکرد بدون دست) ویژگی  اصلی بهترین پایه نگهدارنده موبایل

استفاده از نگهدارنده گوشی کار را برای ما آسانتر می‌کند به خصوص درمواقع بسیاری که مشغول فعالیت دیگری هستیم و همزمان با آن قصد داریم از موبایل استفاده کنیم.

تکنولوژی‌های جدید در گوشی‌های موبایل به خصوص باتری‌هایی که در آنها به کار رفته، باعث شده که گوشی‌های موبایل با ابعاد بزرگتری تولید شوند، به همین دلیل هولدرهای با ابعاد کوچک طراحی شدند تا به سادگی بتوان با یک دست گوشی موبایل را درون آنها قرار داد و به سادگی در کوتاه ترین زمان بدون در دست گرفتن گوشی اقدام به انجام هر فعالیتی کرد.

جلوگیری از خسارات جانی و مالی

اهمیت استفاده از هولدر موبایل زمانی بیشتر از قبل حس می‌شود که شما بدانید هزینه‌هایی ناشی از افتادن گوشی موبایل می‌تواند به اندازه‌ای باشد که شما برای تعویض ال سی دی گوشی خود مجاب به پرداخت مبلغ قابل توجهی شوید و حتی ممکن است در برخی مواقع مجبور شوید گوشی خود را تعویض کنید.

importance and benefits of using the best phone holder

علاوه بر این زمانی که در حال رانندگی هستید، عدم توجه به مسیر جاده بخاطر پاسخ به یک پیام یا تماس تلفنی میتواند خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری به شما وارد کند.این در حالیست که هزینه بهترین پایه نگهدارنده موبایل به اندازه‌ای نیست که آنرا فدای خسارات جانی و مالی کنیم.

نکات مهم قبل از خرید بهترین هولدر موبایل و نگهدارنده گوشی

برای انتخاب بهترین نگهدارنده گوشی موبایل، باید به یک سری نکات توجه کنید، پیشنهاد می شود که قبل از خرید به این سوالات در ذهن خود پاسخ دهید

 • نوع استفاده و مکان مورد استفاده

استفاده ای که از نگهدارنده گوشی می شود و مکان مورد استفاده نقش مهمی در انتخاب بهترین پایه نگهدارنده گوشی دارد.برخی از کاربردها و استفاده هایی که از هولدر موبایل می شود شامل تماشای فیلم ، مسیریابی، شرکت در کلاس آنلاین ، فیلمبرداری ، عکس برداری و . . . است که در انتخاب نگهدارنده گوشی مناسب با نیاز شما فاکتور مهمی به حساب می آیند.

هولدرهای موبایل اکسسوری‌هایی هستند که راحتی، ایمنی و دسترسی را در هنگام استفاده از تلفن همراه در شرایط مختلف فراهم می‌کنند.

به لطف نرم افزارهای مدرن و پیشرفت تکنولوژی امروزه گوشی های موبایل با اتصال به اینترنت جهانی در هر جایی مورد استفاده قرار میگیرند.توسعه ای که در دوربین های گوشی موبایل پدید آمده است باعث شده که مردم به جای استفاده از دوربین‌های معمولی، شروع به استفاده از دوربین گوشی‌های هوشمند برای گرفتن عکس یا فیلم‌برداری کنند. این دوربین‌های گوشی‌های هوشمند نیاز به تثبیت داشتند و نگهدارنده‌ها به حل این مشکل کمک کردند.رفته رفته پایه هایی برای فیلمبرداری از بالا طراحی شدند تا مواقعی که نیاز به ضبط تصاویر از بالا داشتیم به کمک ما بیایند.

اکثر هولدرهای موبایل در ماشین استفاده می شوند.معمولا در ماشین جایی برای نگهداری مطمئن گوشی وجود ندارد ، اگر آنرا روی داشبورد، صندلی و مکان دیگری قرار دهیم ، ممکن است به راحتی سُر بخورد و در هنگام حرکت به بدنه آن آسیب فیزیکی وارد شود.ایده اولیه توسعه دهندگان نگهدارنده های گوشی از اینجا شکل گرفت: محافظت از گوشی در برابر سقوط و آسیب فیزیکی که در حال حاضر با ظهور گوشی های هوشمند بیش از پیش مطرح شده است.

برخی از هولدرها را می توان به عنوان پایه رومیزی برای گوشی ها نیز استفاده کرد. امروزه آنها به ویژه در بین خانه‌داران محبوب هستند: یک تلفن هوشمند در نگهدارنده روی میز نصب شده است، بنابراین تماشای فیلم، خواندن یک دستور غذای جدید یا صحبت با تلفن در آشپزخانه راحت است. در این حالت، دست‌ها آزاد است  و دغدغه ای برای فیلمبرداری نیست.

 • سازگاری هولدر با گوشی

ابعاد گوشی را بررسی کنید: ابعاد گوشی خود را اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که درون نگهدارنده قرار می گیرد. هم عرض و هم ارتفاع را در نظر بگیرید زیرا برخی از هولدرها در محدوده خاصی قابل تنظیم هستند.

 • سازگاری با قاب گوشی

بررسی کنید که آیا نگهدارنده می‌تواند گوشی شما را با قاب در خود جای دهد یا خیر. این بسیار مهم است زیرا برداشتن مکرر قاب می تواند دست و پا گیر باشد.

تحمل ضخامت: اطمینان حاصل کنید که نگهدارنده می تواند با ضخامت اضافه شده بدنه تنظیم شود، و بدون فشار دادن به مکانیسم، تناسب ایمن را فراهم می کند.

برای مدل های مغناطیسی، بررسی کنید که صفحه مغناطیسی اندازه و وزن گوشی شما را پشتیبانی می کند یا خیر. این هولدرها دارای 2 یا چند صفحه فلزی هستند که برای اندازه های مختلف گوشی قابل استفاده است.

 • کدام ویژگی هولدر برای شما الویت دارد؟

هولدر‌ها هم مانند لوازم جانبی‌های دیگر تنوع زیادی دارند و این انتخاب به عهده شما است که کدام ویژگی اهمیت بیشتری دارد.بهترین هولدر موبایل برای هر شخص و فرد می‌تواند متفاوت باشد.اکثر هولدرها به صورت یک پایه برای ثابت نگه داشتن گوشی در یک مکان طراحی شدن اما بعضی از هولدرها به صورت چند کاره هستند می‌توان به روی شیشه، داشبورد و دریچه‌های کولر آنها را نصب نمود.

معرفی و بررسی بهترین نوع هولدر موبایل و پایه نگهدارنده گوشی

همانطور که اشاره کردیم تنوع این محصولات  زیاد است و بهترین پایه ‌های نگهدارنده موبایل نیز همزمان با پیشرفت تکنولوژی خود را ارتقاء می‌دهند.

کاربرد آنها به گونه‌ای است که در شرایط و مکان‌های مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد و به همین دلیل است که در این راهنمای خرید بهترین هولدر موبایل قصد داریم تا ضمن آشنایی با انواع پایه نگهدارنده گوشی به کارایی هرکدام در شرایط و موقعیت‌های مختلف بپردازیم:

انواع هولدر موبایل

هولدرهای موبایل با توجه به نوع کاربری و استفاده ای که از آنها می کنیم به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که به ترتیب زیر است:
هولدر موبایل رومیزی ،هولدر موبایل دوچرخه و موتور،هولدر موبایل برای ماشین،هولدر موبایل برای فیلمبرداری از بالا،هولدر موبایل گردنی،پاپ سوکت،هولدر دیواری

هولدر رومیزی موبایل و تبلت:

پایه نگهدارنده رومیزی موبایل و تبلت یک  وسیله بسیار پر کاربرد برای افرادیست که مدام پشت میز کار یا مطالعه هستند و می‌خواهند از موبایل یا تبلت خود استفاده کنند.استفاده از هولدرهای رومیزی از زمان همه گیری و شیوع ویروس کرونا به بالاترین میزان خود رسید و هم اکنون به دلیل رایج شدن کلاس‌های آنلاین مجازی، سمینارها، وبینارها و حتی ضبط ویدیوهای تبلیغاتی بسیاری از افراد به استفاده از هولدر رومیزی موبایل و تبلت روی آوردند.

هولدر موبایل رومیزی وسیله‌ای است که برای نگه‌داشتن گوشی موبایل شما در حالت عمودی یا افقی روی میز یا هر سطح صاف دیگری استفاده می‌شود و در حال حاضر در طرح‌ها و جنس‌های مختلف (چوبی، پلاستیکی و فلزی) تولید می‌شوند. با داشتن یک هولدر یا استند موبایل چوبی می‌توان ظاهری بسیار زیبا  و منظم به میز کار یا مطالعه خود دهید.

مهمترین کاربردهای هولدر موبایل رومیزی

 • تماشای ویدیو :اگر می‌خواهید فیلم یا ویدیو تماشا کنید، هولدر موبایل رومیزی می‌تواند گوشی شما را در زاویه‌ای مناسب نگه دارد تا مجبور نباشید آن را با دست نگه دارید. این کار می‌تواند برای تماشای فیلم‌های طولانی یا ویدیوهای آموزشی مفید باشد.
 • برقراری تماس تصویری: هولدر موبایل رومیزی همچنین می‌تواند برای برقراری تماس تصویری مفید باشد. با قرار دادن گوشی خود در هولدر، می‌توانید به‌راحتی با دوستان و خانواده خود تماس تصویری برقرار کنید و بدون نیاز به نگه داشتن گوشی، از مکالمه خود لذت ببرید.
 • استفاده از اپلیکیشن‌ها:هولدر موبایل رومیزی می‌تواند برای استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند  دستور پخت غذا و کتاب‌های الکترونیکی نیز مفید باشد. با قرار دادن گوشی خود در هولدر، می‌توانید به‌راحتی به اطلاعات موردنیاز خود دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به نگه داشتن گوشی، از آن‌ها استفاده کنید.

بهترین هولدر رومیزی موبایل

بهترین هولدر موبایل و تبلت رومیزی

برای اینکه بهترین استند رومیزی موبایل را انتخاب کنید باید به ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی توجه کرد که متناسب با نیاز خود آنها را بررسی و در نهایت اقدام به خرید کنید.

 • جابه جایی و حمل آسان: قابلیت حمل استند رومیزی برای کاربرانی که در حال تغییر مکان از دفتر کار به منزل هستند ویژگی مهمی است .شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید از استند رومیزی خود در چند جای مختلف استفاده کنید، در این مواقع وزن سبک، ابعاد کوچک و قابلیت تا شدن هولدر به شما کمک می‌کند تا به سادگی هولدر خود را حمل کنید.
 • تحمل پذیری وزن : یکی از ویژگی‌هایی که باید قبل از خرید به آن توجه کرد این است که آیا هولدر رومیزی تحمل وزن دستگاه شما را دارد؟ گوشی‌های هوشمندی که جدیدا وارد بازار شده‌اند باطری‌های قدرتمند و صفحه نمایش بزرگی دارند در نتیجه وزن بیشتری هم دارند، پس برای نگهداری گوشی باید از استندی متناسب با وزن دستگاه خود انتخاب کنید.از طرفی شاید یک هولدر رومیزی را بخواهید به صورت ترکیبی برای موبایل و تبلت استفاده کنید که این موارد اهمیت تحمل پذیری وزن هولدر را نشان می‌دهد.
 • قابلیت‌های ویژه : در هنگام استفاده از نگهدارنده رومیزی شاید لازم باشد صفحه نمایش گوشی، تبلت و یا لپ تاپ را در راستای دید خود قرار دهید در این مواقع قابلیت تنظیم ارتفاع به شما کمک میکند تا زاویه دید دلخواه خود را تنظیم نمایید.در بسیاری از موارد برای تماشای فیلم با گوشی و موبایل لازم است گوشی خود را در حالت عمودی قرار داده تا با حداکثر اندازه، از تماشای فیلم لذت ببرید، علاوه بر این قابلیت چرخش 360 درجه به دید بهتر شما در زوایای مختلف کمک خواهد کرد.

هولدر دوچرخه و موتور:

اگر به دوچرخه سواری و موتور سواری علاقه دارید توجه داشته باشید در دست داشتن گوشی در حین رانندگی خطرناک است و ممکن است باعث وقوع حوادث ناخوشایندی شود.علاوه بر این افتادن گوشی موبایل در حین حرکت ممکن است منجر به پرداخت هزینه‌های زیادی شود. هولدر موبایل دوچرخه و موتور بوسیله گیره‌ای که دارد بر روی فرمان نصب می‌شود.انواع مختلفی، مانند گیره‌ای، سیلیکونی، ضد ضربه و . . . از هولدر دوچرخه‌ای در بازار موجود است.

بهترین هولدر موبایل برای دوچرخه و موتور

بهترین هولدر موبایل دوچرخه و موتور

اگر از آن دسته افرادی هستید که زمان زیادی را با دوچرخه یا موتور خود در حال رفت و آمد هستید حتما به دنبال خرید یک هولدر دوچرخه‌ ای حرفه‌ای هستید. برای اینکه بهترین نگهدارنده گوشی برای دوچرخه و موتور سیکلت را انتخاب کنید به موارد زیر توجه نمایید:

 • نصب آسان و سریع
 • جنس بدنه و متریال به کار رفته
 • سایز و ابعاد متناسب با گوشی ( برای گوشی شما کوچک یا بزرگ نباشد)
 • گیره‌های سفت و محکم برای جلوگیری از لرزش و افتادن گوشی در هنگام عبور از دست اندازها با سرعت زیاد
 • ضد ضربه بودن جهت جلوگیری از آسیب‌های احتمال ناشی از افتادن گوشی
 • ضد رطوبت و ضد آب بودن جهت استفاده در محیطهای مرطوب و بارش ناگهانی باران

همچنین میتوانید با مطالعه بهترین هولدر موبایل دوچرخه و موتور ضمن رعایت نکات مهم در خرید با مدلهای پرفروش در بازار ایران آشنا شوید.

هولدر گردنی موبایل:

نگهدارنده موبایل گردنی به دور گردن قرار میگیرد و کار کردن با آن بسیار ساده است.نام دیگر آن نگهدارنده موبایل در حالت خوابیده است و بهترین نوع هولدر موبایل برای تماشای ویدیو در زمان استراحت پیاده روی و موارد این چنینی است.

بهترین هولدر گردنی موبایل

بهترین هولدر گردنی موبایل

اگر به دنبال بهترین نگهدارنده گردنی موبایل هستید باید به چند نکته توجه کنید. پایه یا بازوی هولدر موبایل گردنی می‌بایست منعطف و با کیفیت باشد تا بتوانید هولدر را در زاویه مورد نظرتان تنظیم کنید همچنین وزن سنگینی نداشته باشد و قسمتی که دور گردن قرار میگیرد، پوششی نرم و لطیف داشته باشد، براکت (محل قرار گیری گوشی موبایل) قابلیت چرخش و مقاومت کافی داشته باشد و در حین حرکت لرزشی نداشته باشد.بدین ترتیب  شما یک پایه گوشی برای فیلم دیدن و سایر فعالیت‌های متناسب انتخاب کرده‌اید.همچنین می توانید مقاله بهترین هولدر گردنی موبایل را مطالعه کنید.

هولدر موبایل برای ماشین

نگهدارنده های گوشی برای خودرو با هدف دسترسی راحت رانندگان به گوشی موبایل در ناوبری ها و مسیریابی های طراحی شده اند تا راننده هنگام کار با گوشی خود تمرکز خود را حفظ کند.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین

هولدر‌های ماشین انواع مختلفی دارند و هرکدام در محل خاصی از خودرو شما باتوجه به مکانیزم خاصی نصب می‌شوند.مهمترین انواع نگهدارنده گوشی میتوان به هولدر دریچه ای ، داشبوردی، لیوانی ، پشت صندلی عقب خودرو،گیره ای ،آینه ای اشاره کرد.

هولدر موبایل برای ماشین باید به دسترسی راحت راننده کمک کند و نباید فضای زیادی از ماشین را در بر بگیرد، چون در این صورت بجای تجربه استفاده راحت از گوشی باعث محدود کردن دید راننده خواهد شد و بسیار خطرناک است.در مقاله بهترین هولدر موبایل برای ماشین به بررسی نکات مهم در خرید و معرفی هولدرهای مناسب برای ماشین های مختلف پرداخته ایم.

هولدر موبایل مغناطیسی

هولدر موبایل مغناطیسی یک راه راحت و ایمن برای در دسترس نگه داشتن گوشی در هنگام رانندگی است. از آهنربا برای نگه داشتن گوشی استفاده می کند که دیگر  نیاز به گیره یا براکت نیست.بدین صورت که یک صفحه فلزی به پشت گوشی یا قاب گوشی متصل می شود و به واسطه خاصیت مغناطیسی و آهنربایی که هولدر دارد،گوشی را محکم در جای خود نگه می دارد.

همچنین اگر از گارد فلزی برای موبایل خود استفاده می‌کنید دیگر نیاز به وصل کردن صفحه فلزی به پشت گوشی نیست و به واسطه آن می توانید گوشی را به هولدر متصل کنید.

 

هولدر مگنتی موبایل

بهترین هولدر مغناطیسی موبایل

بهترین هولدر موبایل مغناطیسی قابلیت تحمل وزن‌های سنگین تر را دارتد و به سادگی می‌توان گوشی خود را به هولدر متصل کرد و یا سریعا آنرا جدا نمود.قابلیت‌هایی مانند شارژ بی سیم، چرخش 180 درجه، اتصال محکم و ساده، از ویژگی های دیگری است که یک هولدر مغناطیسی باید داشته باشد. شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که آیا هولدر مغناطیسی برای گوشی موبایل ضررر دارد؟

در پاسخ به این سوال میتوان گفت که آهنربای استفاده شده در هولدر موبایل مگنتی به اندازه‌ای نیست که بتوان گفت باعث ایجاد میدان مغناطیسی شدید و مضر برای گوشی شود همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله تاثیر آهنربا بر گوشی موبایل را مطالعه کنید.

هولدر موبایل گیره ای

نگهدارنده گوشی گیره ای با گیره ای که دارد به مکان مورد نظر شما متصل می شود و امکان اتصال گوشی به هولدر را فراهم می کند..طراحی این گیره ها به گونه ایست که لبه های یک سطح مسطح یا دور آنها قفل می شوند.بهترین هولدرهای موبایل گیره ای به  دارای گیره های قوی و بسیار مقاومی هستند

هولدر موبایل پاپ سوکت

پایه نگهدارنده موبایل پاپ سوکت یک نوع از لوازم جانبی فانتزی موبایل است که به عنوان نگهدارنده‌ای که به پشت گوشی می‌چسبد بسیار پر کاربرد و جمع و جور است. هنگامی که گوشی را در دست می‌گیرید، پاپ سوکت بین انگشتان دستتان قرار می‌گیرد و باعث می‌شود گوشی در دستانتان لرزش نداشته باشد .در این شرایط میتوانید با تسلط کافی با گوشی خود کار کنید و عکس سلفی بگیرید. یکی دیگر از مزایای پاپ سوکت وجود طرح‌های مختلف آن است و می‌توانید پاپ سوکت دخترانه و پسرانه برای خود تهیه کنید.اگر به دنبال یک هولدر کوچک برای نگهداری گوشی در دستانتانتان هستید، پاپ سوکت بهترین هولدر موبایل برای شماست.

Pop socket mobile phone holder

اگر به دنبال یک هولدر پاپ سوکت برای تبلت هستید می‌توانید دو عدد پاپ سوکت را پشت تبلت بچسبانید و از آن استفاده کنید

هولدر انگشتی موبایل:

این نوع هولدر که به پاپ سوکت انگشتی (حلقه ای) نیز معروف است بواسطه حلقه‌ای که پشت گوشی قرار میگیرد حمل و استفاده از گوشی موبایل را راحت تر کرده است.

بهترین هولدر انگشتی موبایل

با قرار دادن انگشت خود درون حلقه این نوع هولدر میتوانید خیلی محکم گوشی را در دستانتان بگیرید. علاوه بر این، حلقه‌ای که پشت گوشی قرار میگیرد را می‌توان به عنوان یک تکیه گاه برای گوشی در نظر گرفت تا موبایل را بر روی یک سطح صاف، ثابت نگه دارد.

پایه نگهدارنده موبایل برای فیلمبرداری از بالا

اگر شما دارای یک فروشگاه اینترنتی هستید یا یک صفحه فروش اینترنتی در اینستاگرام دارید و برای معرفی محصولات خود می‌خواهید عکسبرداری‌های حرفه‌ای و صنعتی انجام دهید که فقط محصول در تصویر باشد  هولدر موبایل برای فیلمبرداری از بالا مشکل شما را حل خواهد کرد. پایه نگهدارنده گوشی برای فیلم برداری از بالا یکی از پرطرفدارترین هولدر فیلمبرداری موبایل است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی در عصر دیجیتال بسیار پرکاربرد است.

بهترین هولدر موبایل برای فیلمبردای از بالا

اگر به دنبال بهترین سه پایه و هولدر موبایل موبایل برای فیلمبرداری از بالا هستید می‌بایست چند نکته مهم را در نظر داشته باشید.

بهترین هولدر موبایل برای فیلمبرداری از بالا

کیفیت و مقاومت پایه‌های هولدر باید به اندازه‌ای باشد که بتواند سنگینی گوشی موبایل را تحمل کند. هولدر دارای قابلیت تنظیم ارتفاع باشد تا بتوانید پایه‌های آن را در ارتفاع مورد نظر خود تنظیم کنید. دهانه گیره نگهدارنده موبایل به اندازه‌ای باشد که گوشی شما درون آن قرار بگیرید همچنین قابلیت چرخش داشته باشد به گونه‌ای که بتوانید زاویه مورد نظر خود را تنظیم کنید.

حالا که با بهترین نوع هولدر‌های موبایل آشنا شدیم در ادامه شما را با نکات مهم دیگری آشنا خواهیم کرد که در هنگام خرید بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل حائز اهمیت است.

 

هولدرهای پوشیدنی

هولدر موبایل پوشیدنی یک نگهدارنده است که امکان قرار دادن گوشی روی قسمتی از بدن را فراهم می‌کند و با دستان آزاد می‌توانید به فعالیت خود ادامه دهید.این نوع از نگهدارنده‌ها را میتوان روی مچ،پیشانی، بازو، گردن، کمر قرار داد.هولدر موبایل   روی بازو، هولدر موبایل کمری و سر بند نگهدارنده از انواع نگهدارنده های گوشی پوشیدنی هستند.

 

هولدرهای پوشیدنی

به این ترتیب ضمن رعایت ایمنی و راحتی در استفاده می‌توانید به گوشی خود دسترسی داشته باشید.

هولدر موبایل ورزشی

نگهدارنده های گوشی ورزشی برای استفاده در هنگام ورزش طراحی شده اند. این نگهدارنده ها برای تثبیت گوشی در دست های ورزشکاران و ارائه دسترسی آسان به آن در هنگام تمرین استفاده می شوند. آنها اغلب دارای قفل های محکم هستند که از جابجایی غیرمطمئن گوشی در حین فعالیت ورزشی جلوگیری می کنند. نگهدارنده های ورزشی همچنین اغلب ضد عرق و ضد لرزش هستند تا بتوانند در شرایط ورزشی سخت نیز به خوبی عمل کنند.

هولدر موبایل دیواری:

این دسته از نگهدارنده معمولا همانطور که از نامشان مشخص است به مکانی روی دیورای نصب می شوند.

هولدر موبایل دیواری:

حال میتوان آنرا کنار پریز برق نصب کرد تا گوشی را شارژ کنید و یا با قراردادن گوشی روی آن عکس برداری یا فیلمبرداری کنید.

چگونه بهترین هولدر و پایه نگهدارنده موبایل خود را انتخاب کنیم؟

 

برای انتخاب و آزمایش هولدرهای موبایل 5 ویژگی و قابلیت  وجود دارد که با توجه به آنها می توان بهترین نگهدارنده گوشی موبایل را انتخاب کرد.

 1. نصب پایدار و متریال باکیفت:هولدر های موبایل وقتی در مکانی نصب می شوند باید از پایداری و دوام بالایی برخوردار باشند همچنین از متریالی به کار رفته در آنها نباید پس از مدتی کیفیت خود را از دست بدهد
 2. قدرت گرفتن گوشی:هولدر موبایل باید قدرت و توانایی نگهداشتن گوشی و تحمل وزن آنرا داشته باشد و گیره های آن به خوبی گوشی را ثابت و ایمن در جای خود نگه دارد.
 3. قابلیت تنظیم دستگیره ها و چرخش :هولدر های موبایل دارای دستگیره ها هستند که سبب سهولت در استفاده می شوند این دستگیره های باید به سادگی و بدون استفاده از هردو دستان باز و بسته شوند ، تا بتوان بدون جدا شدن دست آنها گوشی را درون هولدر قرار داد و یا جدا کرد.همچنین قابلیت چرخش 360 درجه از ویژگی های مهم دیگری است که باید براکت نگهدارنده گوشی خودرو از آن بهره من باشد.
 4. قدرت آهنربا (در صورت وجود):اگر از هولدرهای مگنتی استفاده می کنید و گوشی با سایز بزرگ و یا قاب فلزی دارید توجه به این که هولدر تحمل وزن گوشی را داشته باشد حائز اهمیت است.
 5. عملیات شارژ (در صورت وجود):هولدرهای وایرلس را متناسب با توان خروجی گوشی خود خریداری کنید تا زمان کمتری در شارژ باشند و از پشتیبانی شارژ وایرلس گوشی خود اطمینان حاصل کنید.

سوالات متداول کاربران برای خرید بهترین هولدر گوشی موبایل

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که پس از گذشت یک بازه زمانی از خرید یک محصول با خود گفته اید که شاید تحقیقات بیشتری انجام داده بودم یا مدل دیگری را انتخاب میکردم. در راهنمای جامع خرید هولدر موبایل قصد داریم به سوالات رایج و پر تکرار کاربران برای خرید بهترین نگهدارنده گوشی پاسخ دهیم.

بهترین هولدر گوشی موبایل برای من چه نوع هولدری است؟

در توضیحات بالا با ویژگی ها و نکات بسیار مهمی آشنا شدیم تا بهترین هولدر موبایل را انتخاب کنید، اما برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشیم می بایست نیاز خود را به بهترین شکل ممکن بسنجیم.

خوب یا بد بودن یک هولدر رابطه مستقیمی با نیاز شما دارد،به طور مثال استفاده از یک هولدر برای فیلمبرداری از بالا در ماشین امکان پذیر نیست از طرف دیگر می بایست به قابلیت های ویژه هولدر موبایل که باعث سهولت در استفاده از و تجربه کاربری بهتری می شوند توجه کنیم.به طور مثال قابلیت چرخهش 360 درجه و تنظیم ارتفاع هولدر از ویژگی هایی است که در استفاده کاربر موجب راحتی می شود.

هولدرهای سازگار با گوشی خود را چگونه پیدا کنیم؟(هولدر موبایل چی بخرم)

همانطور که اشاره کردیم هولدرهای موبایل را متناسب با ابعاد گوشی خود انتخاب کنید. برای قرار دادن گوشی در اکثر  هولدرهای گیره ای شاید مجبور باشید که قاب گوشی خود را خارج کنید و گوشی موبایل را درون هولدر قرار دهید.وجود پدهای سیلیکونی در کناره های محل قرارگیری گوشی مانع از ایجاد خط و خش به روی بدنه موبایل می شود.گیره های نگهدارنده هولدر باید از متریال با کیفیتی تشکیل شده باشد و در استفاده میان مدت دچار خوردگی و شکستگی نشوند.اگر قاب گوشی شما فلزی و ضد ضربه است و درون هولدر جا نمیشود پیشنهاد میشود از هولدرهای مغناطیسی استفاده کنید تا آهنربای هولدر، دستگاه تلفن همراه شما را محکم بگیرد.

هولدرهای با قابلیت شارژ باید چه ظرفیتی داشته باشند؟

هولدرهای استاندارد با قابلیت شارژ بی سیم باید ظرفیتی معادل دستگاه هوشمند شما داشته باشند.اکثر گوشی های موبایل که از قابلیت شارژ بی سیم بهره می برند به 10 وات،15 وات یا حتی 20 وات نیاز دارند.برای کاربران آیفون به دلیل فناوری Magsafe  اپل بهتر است که از هولدرهای با قابلیت شارژ وایرلس با برچسب سازگار با Magesafe  استفاده کنید.

ساخت هولدر موبایل 

در بسیاری از مواقع دسترسی به خرید هولدر موبایل نداریم ایده‌های خلاقانه‌ی زیادی وجود دارد تا بتوانیم نگهدارنده گوشی موبایل خود را با وسایل موجود در خانه، منزل یا هر مکان دیگری بتوانیم بسازیم.لوازم و وسایلی مانند کاغذ، مقوا، گیره، چوب، چوب لباسی و اشیای موجود دیگر که در محیط پیرامون ما به وفور دیده می‌شود می‌توان هولدر موبایل ساخت.در مقاله‌ای جداگانه به ایده‌های جذاب جهت ساخت هولدر موبایل برای ماشین، دوچرخه و رومیزی پرداختیم.

هولدر از کجا بخرم؟

با توجه به اینکه امروز گوشی های موبایل به یکی از کاربردی ترین وسایل در زندگی روزمره مردم تبدیل شده است و تقریبا در هر مکان به گوشی موبایل نیازمندیم.از طرفی هم نمی توان همیشه گوشی موبایل خود را در دستانمان بگیریم بنابراین اهمیت استفاده از نگهدارنده های گوشی موبایل بیش از پیش حس می شود.تحت این شرایط می توان با تهیه بهترین مدل از نگهدارنده گوشی این مشکل را رفع کرد که در این مقاله از راهنمای خرید هولدر موبایل به بررسی نکات مهم در خرید اشاره نمودیم.

 فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس با چندین سال سابقه به عنوان یکی از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل فعالیت دارد. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت رسمی https: //digisatis. com  ضمن مشاهده تمامی محصولات و مشخصات نسبت به خرید هولدر گوشی موبایل با کاربردهای مختلف اقدام نمایید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

عبارات مرتبط با محتوا

یک نظر در “بهترین هولدر موبایل و نگهدارنده گوشی،جامع ترین راهنمای خرید

 1. Moslem.izadi گفت:

  بسیار عالی👌تقریبا میتونم بگم بهترین هولدر موبایل برای کارمو پیدا کردم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *