نمایش دادن همه 28 نتیجه

تبدیل OTG (16)

موارد استفاده از  تبدیل موبایل

تبدیل موبایل یکی از انواع کابل و مبدل است که بسیار پر کاربرد می باشد. خرید تبدیل OTG برای گوشی موبایل بسیار ضروری است، چرا که حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که حافظه گوشی شما پر شده است و قصد انتقال اطلاعات ضروری خود به روی فلش را دارید. علاوه بر رابط گوشی و فلش (OTG) تبدیل های دیگری هستند که سوکت های مختلف گوشی های موبایل را به یکدیگر تبدیل می کند، مانند تبدیل microUSB به USB-C که با داشتن این تبدیل فقط با یک کابل شارژ MicroUSB می توانید موبایل هایی که سوکت تایپ سی و میکرو یو اس بی دارند را شارژ کنید. و یا زمانی که شما یک گوشی اندروید و یک گوشی آیفون دارید می توانید با استفاده از یک کابل شارژ MicroUSB و یک تبدیل آیفون به آندروید هر دو گوشی را به صورت جداگانه شارژ نمایید.

خرید تبدیل موبایل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رشد چشمگیر لوازم جانبی موبایل، انواع مبدل و رابط برای گوشی موبایل تولید می شوند. همچنین روزانه کابل و تبدیل های جدیدی روانه بازار می شود تا مردم برای خرید تبدیل موبایل دغدغه کمتری داشته باشند. اگر به یکی از تبدیل های موبایل نیاز دارید حتما از فروشگاه های معتبر لوازم جانبی موبایل اطلاعات کافی را بدست بیاورید زیرا همه رابط ها تمامی گوشی های موبایل از برند های مختلف سازگار نیستند. تبدیل های گوشی آیفون با سایر گوشی ها سازگار نیستند و بلکعس. امروزه حتی برخی از تبدیل های گوشی های اندرویدی فقط مخصوص یک برند هستند و با سایر برندها سازگاری ندارند.

قیمت تبدیل گوشی

قمیت تبدیل گوشی را می توان براساس برند آن تعیین کرد. تبدیل های گوشی آیفون قیمت بالاتری نسبت به گوشی های اندرویدی دارند. علاوه بر این شما می توانید انواع تبدیل موبایل را با قیمت بسیار ناچیز در بازار پیدا کنید اما به احتمال زیاد عملکرد خوبی نخواهند داشت و یا حتی با گوشی شما سازگار نباشند. شما می توانید انواع تبدیل موبایل برای گوشی های آیفون، سامسونگ، شیائومی، هواوی و سایر برندها را در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس مشاهده کنید و با مشاهده مشخصات و اطلاعات آن بهترین گزینه را برای خود تهیه کنید.

انواع تبدیل گوشی موبایل

همانطور که اشاره شد تبدیل گوشی تنوع بسیار زیادی دارد. انواع تبدیل موبایل براساس دسته بندی دیجی ایساتیس به قرار زیر می باشد:

تبدیل OTG: مناسب برای اتصال انواع فلش مموری به گوشی موبایل.

تبدیل micro USB به Type-C: که به دو شکل در بازار وجو دارند: 1- یک طرف نری Micor USB و طرف دیگر مادگی Type-c می باشد. 2- یک طرف نری Type-C و طرف دیگر مادگی micro USB می باشد.

تبدیل micro USB به Lightning: این نوع تبدیل نیز می تواند به دو شکل در بازار یافت شود که طرف Lightning آن یا مادگی و یا نری است.

تبدیل Type-C به Lightning: این نوع تبدیل نیاز مانند دو مورد قبلی می تواند به دو شکل در بازار یافت شود.