نمایش 1–30 از 86 نتیجه

لوازم جانبی ماشین

لوازم جانبی ماشین خودرو یکی از پرکاربردترین وسایل زندگی روزمره ماست چون همه ما در طول روز حداقل یکبار سوار ماشین خود می شویم. اگر جز آن دسته از افراد هستید که وقت زیادی را در خودرو می گذرانید و یا اهل سفر با ماشین خود هستید، قطعا به فکر تهیه لوازم جانبی داخل خودرو افتاده اید. به عنوان مثال برای نگهداری موبایل خود در یک جای ثابت به هولدر موبایل نیاز دارید و یا برای پخش موسیقی به کابل AUX یا دانگل بلوتوث ضبط ماشین نیاز دارید.

وسایل کاربردی داخل ماشین

در موارد بسیاری زمانی که در خودروی شخصی دیگری می نشینیم چشممان به لوازمی می افتد که تاکنون از وجودشان اطلاع نداشتیم .دستگاه های مختلف بسیار کاربردی مانند دستگاه بخور ،خوشبو کننده ، هولدر موبایل ، شارژر فندکی و سایر لوازم کاربردی داخل ماشین که حضورشان بر نبودشان برتری دارد.این لوازم برای هر شخصی می تواند در الویت متفاوتی باشد برای برخی از افراد ضروری است که در حین رانندگی با گوشی خود کار کنند و برای برخی اهمیتی ندارد.در هر ضورت ضرورت استفاده از لوازم جانبی موبایل درون خودرو هر روز بیش تر از قبل حس می شود و شرکت های بسیاری در حوزه وسایل کاربردی داخل ماشین با یکدیگر رقابت دارند.

انواع تجهیزات جانبی خودرو

داشتن برخی از لوازم جانبی خودرو بسیاری از نیاز های ما را براحتی برطرف می کند. شارژر فندکی ، کابل صدا AUX، فلش و مموری، هولدر موبایل، گیرنده بلوتوث اتومبیل،خوشبو کننده هوا ،بخور فندکی خودرو و … از جمله وسایل کاربردی داخل ماشین به حساب می آیند که استفاده از آنها برای هر راننده و سرنشینی  ایده آل است. این لوازم برای راحتی راننده و مسافران در حین رانندگی طراحی شده اند تا هنگام سفر کمترین دغدغه را داشته باشند. به عنوان مثال داشتن یک گیرنده بلوتوث خودرو شما را از شر اتصال سیمی به ضبط ماشین و خرید مکرر کابل AUX راحت می کند. یا داشتن یک خوشبو کننده یا دستگاه بخور سرد خودرو، هوای داخل ماشین، مرطوب و خوشبو می شود. افرادی که به محیط داخل ماشین خود اهمیت زیادی می دهند می توانند مجموعه ای از وسایل جانبی ماشین که در داخل ماشین کاربرد دارند را استفاده کنند.برخی از لوازم تزئینی خودرو علاوه بر زیبایی بخشیدن به خودرو باعث افزایش کیفیت و عملکرد راننده و سرنشینان ماشین می شود.

خرید لوازم جانبی ماشین

لوازم جانبی خودرو دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و شاید شما هنگام خرید دچار سردرگمی شده باشید.قیمت لوازم جانبی خودرو با توجه به کیفیت و برند آن متفاوت است. اگر به دنبایل خرید یکی از این لوازم هستید باید بدانید که مدام از وسایل جانبی داخل ماشین با قیمت های بسیار ارزان هم در بازار یافت می شوند، اما کیفیت قابل قبولی ندارند و اگر با یکبار استفاده خراب شدند تعجب نکنید. بنابراین قبل از خرید، کیفیت محصول را بررسی کنید و از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید.  به همین منظور فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس با ارائه انواع لوازم جانبی خودرو ماشین، محصولات متنوع و باکیفیتی را برای مشتریان فراهم کرده است تا خرید امن در کوتاه ترین زمان ممکن را تجربه کنید.