ماوس باسیم یکی از پُر مصرف ترین لوازم جانبی سیستم های کامپیوتری است که از طریق کابل به سیستم متصل می شود و به 2 نوع USB و PS2 تقسیم می شود.

ماوس باسیم با پورت USB رایج تر و مرسوم تر است.

خرید موس سیم دار

موس سیم دار به دلیل اینکه از طریق کابل به سیستم متصل می شود سرعت بهتری نسبت یه موس بی سیم دارد.علاوه بر سرعت پاسخگویی ، قیمت موس سیم دار به نسبت ماوس بی سیم برای مصرف کننده ارزانتر تمام می شود. اگر مشکل قطعی سیم به وجود نمی آمد می توان گفت بی شک موس سیم دار ، بهترین موس از نظر نوع اتصال است.

برای خرید موس سیم دار باید به این نکته توجه داشت که نیازهای ما در چه حدی است  در صورتی که کارهای شما به صورت معمولی و عادی است یک موس سیم دار ارزان هم جوابگو نیازهای شما خواهد بود.اما در صورتی که زمان زیادی را پای سیستم هستید یک ماوس ارگونومیک انتخاب بهتری است.برای استفاده کارهای حرفه ای تر و گرافیکی استفاده از ماوس های با دقت بالا و زمان پاسخ کمتر گزینه مناسب تری است.

در کل انتخاب و خرید ماوس یکی از دغدغه های کاربران حرفه ای به حساب می اید و فروشگاه دیجی ایساتیس سعی بر این دارد که با برطرف کردن طیف گسترده ای از نیازها ، انواع ماوس سیم دار را در اختیار کاربران قرار دهد.