قیمت ماوس باسیم

ماوس باسیم یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی سیستم های کامپیوتری و لپ تاپ است که از طریق کابل به سیستم متصل می شود و به 2 نوع USB و PS2 تقسیم می شود. ماوس باسیم با پورت USB رایج تر و مرسوم تر است. قیمت ماوس باسیم با توجه به اینکه ساده باشد یا حرفه ای متفاوت است. ماوس باسیم ساده چندان گران قیمت نیستند، درحالیکه ماوس های حرفه ای گیمینگ دارای قیمت بالایی هستند.

خرید ماوس باسیم

موس سیم دار به دلیل اینکه از طریق کابل به سیستم متصل می شود سرعت بهتری نسبت یه موس بی سیم دارد.علاوه بر سرعت پاسخگویی ، قیمت موس سیم دار به نسبت ماوس بی سیم برای مصرف کننده ارزانتر تمام می شود. اگر مشکل قطعی سیم به وجود نمی آمد می توان گفت بی شک موس سیم دار ، بهترین موس از نظر نوع اتصال است. برای خرید موس سیم دار باید به این نکته توجه داشت که نیازهای ما در چه حدی است  در صورتی که کارهای شما به صورت معمولی و عادی است یک موس سیم دار ارزان هم جوابگو نیازهای شما خواهد بود.اما در صورتی که زمان زیادی را پای سیستم هستید یک ماوس باسیم ارگونومیک انتخاب بهتری است.برای استفاده کارهای حرفه ای تر و گرافیکی استفاده از ماوس های با دقت بالا و زمان پاسخ کمتر گزینه مناسب تری است.

در کل انتخاب و خرید ماوس یکی از دغدغه های کاربران حرفه ای به حساب می اید و فروشگاه دیجی ایساتیس سعی بر این دارد که با برطرف کردن طیف گسترده ای از نیازها ، انواع ماوس باسیم ساده،اداری،حرفه ای و گیمینگ از برندهای رپو، لاجیتک، تسکو و … را در اختیار کاربران قرار دهد.