نمایش 1–30 از 60 نتیجه

تبدیل و کابل AUX (40)

کارت صدا (7)

کابل و تبدیل صوتی

در میان انواع مبدل و رابط، کابل و تبدیل صوتی بسیار محبوب و پرکاربرد است. اکثر لوازم الکترونیکی مانند گوشی موبایل، اسپیکر، ضبط ماشین، کامپیوتر و لپ تاپ حداقل به یکی از انواع کابل و تبدیل صوتی نیاز دارند. به همین دلیل است که لوازم جانبی صوتی دارای تنوع بسیار زیادی هیتند و هرکدام یکی از نیاز های شما را برطرف خواهد. در ادامه به معرفی بعضی از پرکاربردترین تبدیلات صوتی خواهیم پرداخت.

انواع کابل تبدیل صوتی

کابل AUX از جمله پرکاربردترین کاب های صوتی است. که برای اتصال به گوشی موبایل، اسپیکر، لپ تاپ و کامپیوتر، هدفون و … قایل استفاده می باشد. دو طرف کابل AUX دارای سوکت هایی از نوع جک 3.5 میلی متری می باشد، اما با توجه به اینکه گوشی های جدید موجود در بازار به جک 3.5 میلی متری مجهز نیستند، کابل های AUX به لایتنینگ و تایپ سی نیز بسیار پرطرفدار شده اند. این دو مدل کابل مستقیما به پورت شارژ گوشی متصل می شوند و عملیات انتقال صدا را انجام می دهد. از جمله تبدیل های صوتی که بسیار پرکاربرد هستند نیز به کابل 1 به 2 صدا اشاره کرد که در موارد مختلفی مانند اسپیکر ها قابل استفاده می باشد.

خرید کابل و تبدیل صوتی

اگر قصد خرید کابل و تبدیل صوتی را دارید باید بدانید که عوامل مختلفی بر قیمت این نوع محصولات تاثیر دارد. جنس روکش کابل، جنس سیم های درونی کابل، جنس سوکت کابل ازجمله عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت هستند. برنده های مختلفی نیز به تولید تبدیل و کابل صوتی مشغول هستند که برخی برندها دارای قیمت های بسیاری بالای هستند. از جمله شرکت های معروف در این زمینه می توان به شرکت های مک دودو، باسئوس، کی نت،وریتی و تسکو اشاره کرد. شما می توانید انواع ککابل و تبدیلات صوتی را در فروشگاه اینترنتی مشاهده و خریداری نمائید.