در حال نمایش 6 نتیجه

اسپیکر رم و فلش خور دو تکه ERSCH TF-888

اسپیکر رم و فلش خور دو تکه «ERSCH TF-888» از محصولات کمپانی ارش می باشد. کمپانی ارش یکی از تولید

اسپیکر و رقص نور مدل LED KTV BALL LAMP

اسپیکر و رقص نور مدل LED KTV BALL LAMP اسپیکر و رقص نور «KTV» یک چراغ رقص نور توپی شکل

اسپیکر رومیزی دو تکه جرتک مدل WOOFER BOMB S1

اسپیکر رومیزی دو تکه جرتک مدل WOOFER BOMB S1  یکی از محصولات کمپانی jertech است که با اینکه سایز و

اسپیکر دسکتاپ کیسونلی مدل I-520

اسپیکر دسکتاپ کیسونلی مدل I-520 یک اسپیکر باسیم است که برای لپ تاپ و کامپیوتر مناسب می باشد. ابعاد کوچک

خرید اسپیکر باسیم (اسپیکر رومیزی)

اسپیکر باسیم به عنوان یک لوازم جانبی کامپیوتر بسیار ضروری است، مگر اینکه کامپیوترتان مانند لپ تاپها دارای اسپیکر داخلی باشد. البته بلندگوهای داخلی لپ تاپ، خروجی صدای بلند و با کیفیتی ندارد. بنابراین اگر کیفیت و میزان بلندی صدای سیستم رایانه ای خیلی برایتان اهمیت دارد، می بایست از یک بلندگو استفاده کنید. اگر هم نیاز به یک اسپیکر ارزان و اقتصادی دارید می توانید از اسپیکرهای رومیزی کوچک استفاده کنید. مدل هایی از اسپیکر کامپیوتر و لپ تاپ وجو دارند که علاوه بر اتصال باسیم به لپ تاپ و کامپی.تر قابلیت اتصال از طریق بلوتوث به دستگاه دیگری را نیز دارند و البته قیمت بالاتری هم دارند.

انواع اسپیکر باسیم (اسپیکر دسکتاپ)

اسپیکر کامپیوتر و لپ تاپ معمولا به دو شکل در بازار پیدا می شوند:

اسپیکر باسیم بدون بلوتوث: این نوع اسپیکر معمولا به صورت دو تکه و سه تکه هستند و اتصال آن ها فقط از نوع کابلی می باشد و دارای بلوتوث نیستند.

اسپیکر بلوتوثی باسیم:  اسپیکر بلوتوثی کامپیوتر علاوه بر اتصال سیمی، دارای بلوتوث می باشد و شما می توانید از طریق بلوتوث نیز به اسپیکر متصل شوید.

همانطور که گفتیم، اسپیکر کامپیوتر باسیم معمولا برای سیستم های کامپیوتری  و لپ تاپ طراحی می شوند و علاوه بر جک 3.5 میلی متری که برای انتقال صدا از آن استفاده می شود به یک منبع برق مجزا نیاز دارد.

قیمت اسپیکر کامپیوتر

اسپیکر کامپیوتر با توجه به مشخصات فنی و برند آن، دارای قیمت های متفاوتی است و شما می توانید یک اسپیکر باسیم بسیار ارزان و یا یک اسپیکر باسیم بسیار گران قیمت برای خود تهیه کنید. بنابراین با توجه به بودجه خود می بایست یک اسپیکر کامپیوتر یا لپ تاپ برای خود تهیه کنید. کاربران  عزیز برای خرید اسپیکر با سیم می توانند برندهای مختلف و معتبری از اسپیکر دسکتاپ  همچون  Kisonli , Tsco , Venus , Xp Product , . . . را در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس تهیه نمایند.