نمایش 1–30 از 114 نتیجه

خرید موس و کیبورد

خرید و قیمت موس و کیبورد نسبت به سایر لوازم جانبی کامپیوتر از اهمیت بالایی برخوردار است.چرا که می توان گفت یکی از پرکابردترین لوازم در حین استفاده از کامپیوتر و رایانه های رومیزی به حساب می آیند.کنترل بهتر نشانگر ماوس و یا استفاده از کلید های میانبر انواع کیبورد ابتدایی ترین کارهایی است که می توان با موس و کیبورد انجام داد.کاربرانی که  از ست ماوس و کیبورد برای کارهای حرفه ای تر نظیر طراحی ،گیمینگ و …  استفاده می کنند می بایست به کیفیت و عملکرد آنها نیز توجه نمایند.

انواع موس و کیبورد

اگرچه موس و کیبورد اولین بار برای کامپیوترها طراحی شده است اما این لوازم برای دستگاه های مختلفی استفاده می شوند. لپ تاپها مجهز به تاچ پد و کیبورد مستقل هستند اما خرید انواع ماوس و صفحه کلید جداگانه یک امتیاز محسوب می شود.چرا که استفاده از از تاچ و کیبورد لپ تاپ در طولانی مدت کسل کننده است.علاوه بر لپ تاپ در استفاده از دستگاه های مختلفی نظیر DVR و حتی گوشی های موبایل کاربرد فراوانی دارند.امروزه استفاده از این لوازم به قدری باب شده است که حتی برای بازی های مختص به گوشی موبایل،از موس و کیبورد برای گوشی موبایل نیز استفاده می شود.

زمانی که قصد خرید این تجهیزات را دارید باید به نکات مختلفی توجه نماییم چون این محصولات انواع مختلف با کاربردهای متفاوتی دارند برای مثال یک موس و کیبورد برای گوشی موبایل باید ابعاد کوچکتری نسبت به ماوس و کیبورد کامپیوتر داشته باشد.از نظر اتصال نیز این محصولات به دو دسته تقسیم می شوند. ماوس و کیبورد از نطر نوع اتصال به دو نوع بی سیم و باسیم تقسیم می شوند . انتخاب این محصولات بستگی به نیاز کاربران ، نوع استفاده و عوامل مختلفی بستگی دارد.

قیمت موس و کیبورد

کاربرانی که از لپ تاپ استفاده می کنند به دلیل جابجایی و راحت تر بودن موس و کیبورد بی سیم را انتخاب می کنند اما یک گیمر استفاده از موس هایی با سرعت بالا و کیبوردهایی با سوییچ های مکانیکی را ترجیح می دهد .صرفه نظر از تمامی این مسائل قیمت موس و کیبورد برای هر کاربری حائز اهمیت است که با توجه به بودجه در نظر گرفته شده قصد دارد بهترین انتخاب را داشته باشد.فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس با فراهم کردن بستری مناسب امکان خرید اینترنتی انواع موس و صفحه کلید را با کیفیت مطلوب و بهترین قیمت برای کاربران مهیا کرده است.