نمایش دادن همه 22 نتیجه

کابل شارژ آیفون

اگر قصد خرید کابل شارژ لایتنیگ را دارید حتما ادامه مطالب را مطالعه کنید. پورت لایتنینگ در سپتامبر سال ۲۰۱۲ توسط اپل معرفی و جایگزین کانکتور ۳۰ پین شد. در هنگام معرفی لایتنینگ اپل وعده ی بهبود دوام کابل شارژر های خود را داد ولی کاربران در ادامه شاهد هیچ گونه بهبودی نبودند. اکثر کاربران آی دیوایس‌های اپل پس از مدتی استفاده از کابل شارژ لایتنینگ اورجینال که اپل در بسته بندی محصولات خود قرار داده بود، با مشکلات متداول مواجه شدند که این مشکلات اغلب به صورت قطع شدن ابتدا و انتهای کابل، پاره شدن روکش کابل، قطع شدن ارتباط در هنگام استفاده از آیتونز یا شارژ پدید می‌آمد. فراوانی این مشکلات به حدی است که اگر از کاربران آیفون و آیپد هستید و تا کنون کابل لایتنینگ اصل شما دچار مشکل نشده باید بگوییم که به شدت خوش شانس هستید.

کابل شارژ آیفون ( Lightning Cable ) یا لایتنینگ دارای 8 عدد پین است و جهت وارد کردن آن به سوکت شارژ فرقی ندارد و این مسئله دغدغه کاربران رو خیلی کم می کند درست مانند کابل شارژ تایپ سی. البته جدیدا شرکت اپل، از پورت Type-C در محصولات خودش استفاده کرده که با استقبال بسیار زیادی هم مواجه شده است.

بهترین کابل شارژ آیفون

“یک کابل شارژ آیفون اصلی می خواهم” پرتکرارترین حرفیست که فروشندگان لوازم جانبی آیفون  از مشتریان خود می شنوند. بله کابل شارژ آیفون اورجینال که توسط شرکت اپل تولید می شود دارای کیفیت بسیار خوبی است و قیمت نسبتا زیادی هم دارد. اما برند های دیگری هم هستند که کابل های با کیفیتی را به بازار وارد کرده اند. برای خرید بهترین کابل شارژ لایتینگ می توانید از برند هایی نظیر انکر، باسئوس و تسکو نیز خرید کنید. با این حال قبل از خرید باید با انواع کابل شارژ لایتنینگ برای گوشی موبایل آشنا شوید.

انواع کابل شارژ لایتنینگ

کابل شارژ USB به لایتنینگ: یک طرف این کابل از نوع USB-A و طرف دیگر آن Lightning می باشد اکثرا نیز از این نوع کابل استفاده می کنند.

کابل شارژ تایپ سی به لایتنینگ: یک طرف این کابل Type-C و طرف دیگر Lightning می باشد. سرعت شارژ این نوع کابل از نوع قبلی به مراتب بیشتر است و قیمت بالاتری نیز دارد.

بنابراین اگر به دنبال کیفیت و شارژ سریع می باشید بهتر است که یک کابل شارژ تایپ سی به لایتنینگ برای آیفون یا آیپد خود تهیه کنید.

مجموعه دیجی ایساتیس با فراهم کردن انواع کابل شارژ Iphone اصل و با کیفیت این فرصت را برای شما فراهم کرده است تا بدون کوچکترین نگرانی خرید کابل شارژ آیفون خود را انجام دهید.