نمایش 1–30 از 42 نتیجه

چندراهی برق و محافظ (11)

کابل برق

هر کابل برق دارای دو سر می باشد که یک طرف آن به دستگاه الکترونیکی و طرف دیگر آن به پریز برق وصل می شود. با توجه به کاربرد کابل برق در اکثر وسایل الکترونیکی نظیر کامپیوتر، لپ تاپ، تلویزیون، اسپیکر،دستگاه های صوتی و تصویری و کنسول های بازی، انواع کابل برق تولید می شود و در بازار عرضه می شود. کابل های برق را بر اساس تعداد پین هایشان می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد:

کابل برق 3 پین: که معمولا برای مانیتور،چاپگر، کامپیوتر، لپ تاپ و …  کاربرد دارند.

کابل برق 2 پین: که برای وسایلی نظیر اسپیکر، رادیو و … کاربرد دارند.

قیمت کابل برق کامپیوتر

کابل برق کامپیوتر یا همان کابل برق کیس از نوع کابل برق 3 پین می باشد که در واقع به پاور کامپیوتر وصل می شود. کابل برق پاور کامپیوتر را با کیفیت های مختلفی تولید می کنند و براحتی می توانید یک کابل برق PC بسیار ارزان برای خود تهیه کنید. اما اگر یک کابل برق اصلی کامپیوتر می خواهید بسیار گرانتر از کابل های معمولی بازار می باشد. عایق و روکش کابل برق، تعداد هادی های بکار رفته، ضخامت کابل از جمله فاکتورهای دیگری هستند که بر قیمت کابل برق تاثرگذار هستند.

خرید عمده کابل برق کامپیوتر

فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس با فراهم کردن انواع کابل برق کامپیوتر، کابل برق لپ تاپ، کابل برق مانیتور، چاپگر و … این امکان را برای همکاران عزیز و همچنین مشتریان گرامی فراهم کرده است تا انواع مختلفی از کابل و تبدیل را برای خود خریداری کنند. تمامی محصولات با توضیحات کامل در وب سایت ما قرار گرفته اند و اگر مشخصات و توضیحات کابل مورد نظر خود را با دقت مطالعه کنید به راحتی می توانید کابل دلخواه خود را پیدا کنید، در نتیجه نگرانی بابت خرید اشتباه نخواهید داشت.

قیمت کابل برق لپ تاپ

در بعضی مدل های لپ تاپ کابل برق آن درون آداپتور و بر روی بورد آن لحیم شده است، اما مدل هایی نیز هستند که کابل برق از آداپتور لپ تاپ جدا می شود و به راحتی قابل تعویض است و منظور ما نیز همین نوع کابل برق لپ تاپ است. کابل برق لپ تاپ 3 پین است اما از لحاظ ظاهری با کابل برق کامپیوتر متفاوت است و پین های آن بیرون زدگی دارد.قیمت کابل برق لپ تاپ نیز با توجه به کیفیت متریال به کار رفته در آن متفاوت است. همچنین کابل برق اصلی لپ تاپ نیز قیمتی به مراتب بالاتر دارد.

خرید تبدیل برق

تبدیل برق یک وسیله ی الکترونیکی است است که به عنوان یک رابط و مبدل برای وسایل برقی با کاربردهای مختلف استفاده می شود. باتوجه به این که پریزها و و ولتاژهای کاری برخی از وسایل برقی در تمامی کشورهای دنیا یکسان نیست استفاده از تبدیل برق به ما کمک کند تبدیل کانکتورهای مختلف به کانکتورهای رایج در کشور ما امکان پذیر باشد. تبدیل جریان متناوب برق ( AC ) به ( DC ) یکی دیگر از کاربردهای این وسایل پرکاربرد است. اگر بخواهیم انواع تبدیل برق آداپتور را نام ببریم عبارتند از:

تبدیل برق تیغه ای (تبدیل برق 2 به 2): یک تبدیل برق 2 به 2 می باشد که برای آداپتور های خارجی که دو شاخه معمولی نیستند کاربرد دارد.

تبدیل برق 3 به 2: برخی از آداپتور های خارجی نیز دارای 3 شاخه هستند و برای استفاده از آن ها به یک تبدیل برق آداپتور 3 به 2 خواهیم داشت.

تبدیل برق تایمردار: مدل های حرفه ای تبدیل برق دارای تایمر هستند که قادر است بعد از یک مدت زمان مشخص جریان برق را قطع کند.