موبایل و تبلت

بهترین هولدر برای ماشین را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین هولدر موبایل برای ماشین

امروزه پیشرفت و توسعه گوشی‌های موبایل باعث شده در زمینه‌های مختلف نظیر رانندگی به آنها نیاز پیدا کنیم تا بتوانیم به راحتی ناوبری‌های خود را در مسیریابی‌ها  و موارد دیگر مدیریت کنیم.بنابراین انتخاب بهترین هولدر برای ماشین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که نصب آنها در محل مناسب باعث افزایش راحتی و تجربه استفاده بهتری از گوشی موبایل برای رانندگان و حتی سرنشینان خودرو می‌شود.

ممکن است بعضی از افراد بر این باور باشند که پایه نگهدارنده موبایل خودرو به عنوان یکی از لوازم جانبی گوشی آنچنان ضروری نیست و با خرید آن فقط پول خود را هدر داده‌اند، اما برای توجیه این تصور اشتباه  باید بدانیم که قابلیت هایی که بهترین هولدر موبایل برای ماشین ارائه می دهد حداقل کاری که برای ما انجام می‌دهد جلوگیری از جریمه‌های رانندگی ناشی از تلفن همراه و کاهش تصادفات رانندگی است.

علاوه برا این عدم شناخت کافی به نگهدارنده‌های گوشی موبایل یکی دیگر از دلایلی است که باعث نادیده گرفته شدن آنها می‌شود مشخص است که اگر بهترین هولدر موبایل را تهیه کنیم اما جای مناسبی را برای نصب آن انتخاب نکنیم این ابزار به درد نخور است.

برای رفع تردید و شناخت بیشتر این لوازم جانبی در این مقاله مشخصات بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین شما را بررسی میکنیم، تا در انتخاب بهترین جای نصب هولدر موبایل در ماشین های مختلف(206،سمند،رانا،ال90،تیبا،405،پارس،پراید،کوییک،ساینا،دنا) آشنا شوید.مهمترین عناوین این مقاله عبارتند از :

فهرست مطالب
بهترین هولدر برای ماشین

راهنمای خرید بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین

هولدر موبایل، یکی از لوازم مفیدی است که به رانندگان کمک می‌کند تا گوشی هوشمند خود را در محل مناسبی درون خودرو نصب کنند. با استفاده از هولدر موبایل، رانندگان قادر خواهند بود گوشی خود را در دسترس داشته باشند و به راحتی از برنامه‌ها، نقشه‌ها و موسیقی خود استفاده کنند بدون اینکه به دلیل نگرانی از افتادن آن در حین رانندگی تمرکز خود را از دست بدهند. اما، با توجه به تنوع بالای هولدرهای موجود در بازار، انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین ممکن است چالش برانگیز باشد. در این مقاله به بررسی نکاتی که باید در نظر گرفته شوند تا بهترین هولدر موبایل برای ماشین را برای خود انتخاب کنید، می‌پردازیم:

 • طراحی کابین و فضای داخلی خودرو:

فضای داخلی خودروها با یکدیگر تفاوت دارد، برخی از ماشین‌ها  از آپشن‌ها و امکانات بیشتری برخوردارند و همین امر باعث می‌شود که فضای کمتری برای نصب هولدر موبایل وجود داشته باشد.جلو داشبورد بعضی از مدل‌های ماشین بزرگتر است و فضای بیشتری برای نصب انواع هولدر موبایل دارد.قسمت شیشه‌ها و داشبورد ماشین‌ها نیز در بعضی از مدل‌ها صاف و مسطح است و مدل‌هایی با طراحی منحنی شکل و اریب نیز وجود دارد که نصب هولدر موبایل در این نواحی را دشوار می‌کند.با توجه به این نکات باید محل نصب هولدر را انتخاب کنید و ابعاد آنرا متناسب با گوشی موبایل خود در نظر بگیرید.

 • نوع هولدر موبایل برای ماشین

پس از اینکه محل نصب هولدر موبایل در ماشین خود را یافتید می‌بایست نوع هولدر موبایل را مشخص کنید.به تناسب هولدر با وزن و ابعاد گوشی توجه داشته باشید البته که نباید آنرا سلیقه‌ای انتخاب کنید.به طور مثال اگر قصد نصب هولدر روی داشبورد ماشین را دارید نوع مکنده‌ای یا چسبی بهترین گزینه است.مکان ثابت هولدر راننده را محدود به استفاده از گوشی در یک مکان ثابت می کند و در بسیاری از مواقع شاید مجبور به  جابه جایی هولدر شویم.به طور مثال در زمان تابش نور آفتاب و انعکاس نور در صفحه نمایش موبایل عملا کار با گوشی موبایل ناممکن خواهد بود همچنین  پس از مدتی در اثر تابش نور آفتاب گوشی موبایل داغ می‌شود.در این مواقع با  استفاده از سایه بان گوشی برای هولدر موبایل میتوان از انعکاس نور و انتقال گرما به گوشی موبایل جلوگیری کرد.

سایه بان هولدر موبایل ماشین

همچنین برخی از هولدرهای موبایل با قابلیت چند کاره بودن، اتصال هولدر به چند جا را فراهم می‌کنند و می‌توان جای آنرا تعییر داد به طور مثال زمانی که انعکاس نور در صفحه نمایش موبایل مزاحم است می توان قسمت براکت نگهدارنده را از بازوی هولدر جدا نمود و به یکی از دریچه‌های کولر متصل کرد، و یا اگر هولدر موبایل جلوی خروجی دریچه‌های کولر یا بخاری را گرفته است آنرا جدا کرده و به قسمت بازوی هولدر که روی داشبورد یا شیشه است متصل کنیم.

مزیت های بهترین هولدر موبایل برای ماشین

 • دسترسی آسان و سریع: دسترسی راحت به گوشی موبایل تنها با یک دست برای رانندگان بسیار کارامد و مفید است هرچند تا جایی که امکان پذیر است از کارکردن با گوشی موبایل در حین رانندگی باید اجتناب کرد.اما برای برقراری تماس‌های ضروری، مسیریابی‌ها، استفاده از هولدر موبایل باعث راحتی در استفاده گوشی می‌شود.
 • کاهش تصادفات رانندگی: سالانه تصادفات رانندگی زیادی در جاده‌ها رخ می‌دهد که دلیل عمده آنها استفاده از موبایل در حین رانندگی است که موجب حواس پرتی می‌شود.

کاهش تصادفات رانندگی با هولدر موبایل برای ماشین

با استفاده از هولدر موبایل می‌توانید تمرکز خود را در حین رانندگی حفظ کنید و تا حدود زیادی مانع از بروز حوادث و تلفات رانندگی شد.هرچند این بدان معنا نیست که هولدر موبایل تضمینی بر جلوگیری از تصادفات است اما تاثیربسزایی در افزایش تمرکز دارد.

 • کنترل ناوبری ها و مسیریابی بهتر:قرار دادن گوشی موبایل در  مناسب ترین مکان خودرو به راننده در هنگام رانندکی می کند تا ناوبری های خود را به سادگی کنترل کند،مسیرهای رفت و آمد در کوتاه ترین زمان را در نقشه بیابد.
 • کاهش جریمه‌های رانندگی: شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که زمان رانندگی یک تماس ضروری با شما برقرار شود در این مواقع استفاده از یک هولدر موبایل و هندزفری مانع از برداشتن دید راننده از جاده می‌شود بدین صورت میتوان از جریمه‌های رانندگی جلوگیری کند.
 • جلوگیری از آسیب های فیزیکی به گوشی موبایل:قرار دادن گوشی موبایل به روی صندلی و یا داشبورد باعث می شود تا در پیچ خم ها و عبور از موانع گوشی شما لیز بخورد و دچار آسیب فیزیکی شود.بنابراین استفاده از نگهدارنده گوشی خودرو بسیار کارامد است.
 • امکان استفاده از ویژگی‌های صوتی دستگاه موبایل:امروزه دیگر بسیاری از دستگاه‌های موبایل دارای ویژگی‌های صوتی هوش مصنوعی هستند. این ویژگی‌ کمک میکند تا راننده با قرار دادن گوشی موبایل در دسترس خود و دستورات صوتی عملیات مسیریابی  را انجام دهد،بدون اینکه دست هایش را از فرمان جدا کند.

هولدر موبایل برای ماشین

عدم تمرکز در هنگام رانندگی یکی از شایع ترین عوامل در وقوع تصادفات رانندگی است. عمده دلایل این عدم تمرکز و وقوع تصادفات استفاده از گوشی های هوشمند در حین رانندگی برای پاسخ به تماس تلفنی ، مسیریابی و موارد این چنینی است. بنابراین خرید هولدر موبایل برای ماشین از اهمیت ویژه ای برخوردار است

بهترین هولدر موبایل برای ماشین

هولدر موبایل برای ماشین با هدف دسترسی راحت راننده و سرنشینان به گوشی های هوشمند طراحی شده است تا مانع حواس پرتی شود اما باید محل نصب مناسب و اتصال دقیقی داشته باشد به همین دلیل قبل از انتخاب خود بهتر است با انواع نگهدارنده های گوشی ماشین آشنا شوید.

بهترین نوع هولدر موبایل برای ماشین شما کدام است؟

برای انتخاب نوع هولدر موبایل برای ماشین از محل نصب هولدری که قصد اتصال آنرا دارید اطمینان حاصل کنید که با هولدر شما مطابقت داشته باشد داشبوردهای شلوع و ناهموار به شما امکان نصب هولدرهای داشبوردی را نخواهد داد.

هولدر‌های موبایل برای ماشین را میتوان به 2 دسته تقسیم:

 • هولدر موبایل براساس نوع اتصال به ماشین
 • هولدر موبایل براساس نوع اتصال به گوشی

انواع هولدر موبایل ماشین  براساس نوع اتصال و نصب:

این دسته از نگهدارنده‌ها در واقع براساس نوع نصب و محل اتصالشان در ماشین دسته بندی می‌شوند و مهمترین آنها به ترتیب زیر است:

هولدر دریچه کولر ماشین

این نوع از نگهدارنده‌ها همانطور که از نامشان پیداست به دریچه کولر ماشین متصل می‌شوند و گوشی شما را ثابت نگه می‌دارند و دیگر دغدغه‌ای بابت کنده شدن چسب هولدر ندارید.هر چند بار که بخواهید می‌توانید آنرا از دریچه کولر جدا کنید و به روی یکی دیگر از دریچه‌ها نصب کنید.توجه داشته باشید که دریچه های کولر خودرو باید به صورت مستطیلی شکل طراحی شده باشند.

هولدر دریچه ای موبایل

محل اتصال هولدر به دریچه کولر به صورت گیره‌ای است تا هولدر در جای خود ثابت باشد. هولدر موبایل دریچه کولر  در دو نوع (هولدر گیره ای مغناطیسی دریچه کولر) و (هولدر گیره‌ای دریچه کولر) در بازار موجود است.

هولدر موبایل مکنده ای

هولدرهای مکنده‌ای را میتون به دو ۲ صورت، درون خودرو نصب نمود.

روش های اتصال هولدر مکنده ای

هولدر موبایل شیشه‌ ای مکنده ای

هولدر موبایل شیشه جلو ماشین هولدرهایی با قابلیت نصب به روی شیشه هستند که یک نوع از کاربردی ترین نوع هولدرهای موجود در بازار هستند که در حال حاضر با توجه به مدلهای متنوع و حرفه‌ای که در حال تولید است، توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.هولدر‌هایی با ساکشن و مکنده قوی و بازوهای بلند و انعطاف پذیر که با نصب به قسمت پایین شیشه جلو خودرو می‌توان بازوهای متحرک و قابل چرخش آنرا به روی داشبورد تکیه داد تا وزن گوشی را تحمل کند و بدین ترتیب با تقسیم و تعادل وزن هولدر می‌توانید یک اتصالی قوی و محکم برقرار کنید.

هولدر موبایل داشبوردی مکنده‌ای:

هولدر داشبوردی موبایل همانطور که از نامش پیداست برای اتصال به داشبورد خودرو طراحی شده است و به واسطه ساکشن و مکنده‌ای که دارد به روی داشبورد متصل می‌شود اگر در هنگام نصب این نوع هولدرها به داشبورد سطح داشبورد شما هموار نباشد به خوبی به روی داشبورد متصل نمیشود از دیسک نصب داشبورد استفاده کنید و پس از چسباندن آن، هولدر مکنده‌ای داشبوردی را روی آن متصل کنید.هنگام خرید هولدر داشبوردی یا پایه نگهدارنده مکنده‌ای حتما از کیفیت مکنده‌ها اطمینان حاصل کنید.

هولدر موبایل چسبی:

هولدر چسبی موبایل

هولدر موبایل چسبی اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشد به دلیل چسب قوی و محکمی که دارد پس از اتصال به سطح مورد نظر دیگر قابل جدا شدن نیستند.بدان معنی که اگر چسب آنرا پس از مدتی جدا کنید دیگر خاصیت چسبندگی قبل را ندارد و نمیتوان آنر به محل دیگری نصب کرد مگر آنکه چسب را تعویض کنیم.این نوع از هولدرها را میتوان به روی داشبورد روی فرمان خودرو شیشه متصل کرد.

هولدر موبایل آینه ماشین

هولدر موبایل آینه‌ای با یک گیره مخصوص به آینه وصل می‌شود یا دور آن قرار میگیرد و گوشی موبایل را در یک موقعیتی قرار می‌دهد که تمام سرنشینان بتوانند ببینند.

هولدر موبایل آینه ای

این نوع از هولدرها بیشتر برای ماشین‌هایی کاربرد دارد که جای مناسبی برای نصب سایر هولدرها ندارند و همینطور دید خوبی برای سرنشینان عقب دارد.

هولدر موبایل و تبلت پشت صندلی خودرو:

هولدر موبایل پشت صندلی خودرو

هولدر موبایل پشت صندلی برای خانواده‌هایی که اغلب در سفر هستند و دارای فرزند هستند بسیار مفید است. فرزندان می‌توانند با نصب این هولدر پشت صندلی، موبایل خود را به یک تلویزیون کوچک تبدیل کنند و از تماشای فیلم لذت ببرند.این هولدر بهترین نوع هولدر موبایل برای سرنشیان عقب ماشین است.

هولدر موبایل جالیوانی خودرو

هولدر جالیوانی ماشین یکی دیگر از نوع نگهارنده‌های گوشی موبایل مناسب برای خودروهایی است که دریچه های کولر آنها به صورت دایره ایی شکل طراحی شده و جلو داشبورد شلوغ و پیچیده‌ای  دارند و نصب هولدر موبایل در این قسمت به جایی که گره‌ای از مشکلات باز کند خود باعث دست و پا گیری و بروز مشکل می‌شود

هولدر موبایل جالیوانی ماشین

هولدر جالیوانی موبایل به سادگی در جالیوانی خودرو قرار میگیرد و هیچگونه دیدی از مسیر جاده را محدود نمی کند،در مواقعی که به آن نیاز نیست بازوی منعطفی دارد و می‌توان  مناسب با زاویه دید خود آنرا تنظیم کنید همچنین  می‌توان در مواقعی که به آن نیاز نیست به سادگی آنرا از جالیوانی جدا کرد.

انواع هولدر موبایل ماشین براساس نوع اتصال به گوشی

این دسته از نگهدارنده های گوشی موبایل براساس روش نصب گوشی به هولدر مشخص می شوند و بیانگر مکانیزمی است که گوشی موبایل از طریق آن به هولدر متصل می شود.

هولدر موبایل مگنتی (مغناطیسی)

هولدر موبایل مغناطیسی یا مگنتی از طریق نیروی مغنایسی یا آهنربایی به گوشی موبایل متصل می‌شود.کیفیت آهنربای به کار رفته در هولدر موبایل مغناطیسی از نکات مهمی است که هنگام خرید باید به آن دقت کنید چرا که استفاده از این نوع هولدر نیازمند این است که یک صفحه فلزی به پشت گوشی بچسبانید و اگر آهنربای هولدر کیفیت مناسب نداشته باشد نمی‌تواند گوشی شما را ثابت در جای خود نگه دارد.

بهترین هولدر مغناطیسی موبایل

هولدر موبایل گیره‌ای:

این نوع از هولدرها که قسمت نگهدارنده گوشی آنها به صورت گیره‌ای است از مدل‌های رایج موجود در بازار است.

 

هولدر گیره ای موبایل

با فشردن گیره‌هایی که اطراف هولدر قرار دارد، براکت نگهدارنده باز می‌شود و با قرار دادن گوشی مجدد گیره‌های هولدر را بسته تا گوشی موبایل ثابت درون هولدر قرار بگیرد .کیفیت و طراحی گیره های هولدر باید به گونه ای باشد تا در باز و بسته شدن ها دچار آسیب نشود و در گوشی های گیره ها از پدهای سیلیکونی باکیفیت و نرمی استفاده شود که به بدنه گوشی خط و خش وارد نکند.ّبرداشتن و قرار دادن گوشی در این نوع از هولدرها به سادگی با استفاده از یک دست صورت می گیرد.

هولدر موبایل با قابلیت شارژ

هولدر شارژر وایرلس یک نوع هولدر با قابلیت شارژ برای ماشین است که علاوه بر ثابت نگه داشتن گوشی، با پشتیبانی از فناوری بی سیم موبایل را شارژ می‌کند.

هولدر موبایل با قابلیت شارژ بی سیم

البته توجه داشته باشید که گوشی شما از قابلیت شارژ بی سیم برخوردار باشد. این نگهدارنده‌ها بهترین نوع هولدر موبایل برای افردای است که دائما در سفر هستند و میخواهند در حین رانندگی علاوه بر مسیریابی گوشی خود را شارژ کنند

بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین کجاست؟

بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین کجاست؟

رانندگان چندین موقعیت برای نصب دارند تا گوشی خود را در دسترس قرار دهند، اما مهم است که در نظر بگیرید که کدام نقطه بهترین محل برای نصب هولدر موبایل است. مکان ایده آل به عواملی مانند نحوه استفاده شما از گوشی ، دست راست یا چپ بودن، اندازه،وزن دستگاه و تنظیمات و آپشن های موجود در ماشین شما بستگی دارد.در واقع با توجه به این نکات می توان بهترین نوع هولدر و بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین را انتخاب کرد.تا دید راننده مختل نشود .همچنین دسترسی راننده به گوشی موبایل باید در سریعترین حالت  ممکن و در کسری از ثانیه صورت بگیرد تا چشم راننده از جاده  و رانندگی برداشته نشود.

برای اطمینان از محدود نشدن میدان دید راننده، توصیه می شود هولدر موبایل را در یکی از نواحی مرکز یا سمت چپ راننده قرار دهید ،اگر قرار دادن هولدر در مرکز ماشین روی شیشه ،دریچه کولر، داشبورد امکان پذیر نیست آنرا در سمت چپ راننده نصب کنید. شما باید بتوانید به راحتی بدون خم شدن یا کشش به دستگاه خود دسترسی داشته باشید.

به دقت در نظر بگیرید که هولدر موبایل خود را در کجای ماشین قرار می دهید. بهترین محل نصب هولدر موبایل برای ماشین باید به گونه ای باشد که هیچکدام از موارد زیر اختلال ایجاد نکند:

 1. دید شما از جاده
 2. هر یک از کنترل های موجود در ماشین شما
 3. هر یک از آینه های شما
 4. ایربگ

 در ادامه به بررسی بزرگ و کوچک بودن فضای داخلی جلوی ماشین ، داشبورد، شیشه و طراحی داخلی ماشین های مختلف می پردازیم و با بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین ها مختلف آشنا خواهیم شد. 

بهترین هولدر برای ماشین پژو 405

فضای داخلی و طراحی جلوی ماشین پژو 405 گسترده و هموار است به همین دلیل انتخاب بهترین پایه نگهدارنده گوشی و محل نصب هولدر 405 کار دشواری نیست . فضای گسترده و هموار داشبورد ، شیشه ها انتخاب انواع هولدر موبایل را برای ما ساده تر کرده است .اگرچه نصب هولدر دریچه ای به روی دریچه های کولر مستطیل شکل نیز امکان پذیر است اما در انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین پژو 405 دست شما باز است و شما میتوانید مکانی که حداکثر دسترسی را به گوشی موبایل دارید ،مد نظر قرار بدید.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین پژو 405

همچنین به دلیل فاصله مناسب صندلی تا فرمان خودرو و صاف بودن سطح داشبورد در سمت راننده انتخاب هولدر های چسبی قابل نصب روی داشبورد گزینه مناسبی است.البته میتوان از هولدرهای مکنده ای قابل نصب روی شیشه هم استفاده کرد در نهایت انتخاب با شماست.

بهترین هولدر موبایل برای پژو پارس

طراحی اتاقک جلوی ماشین پژو پارس همانند 405 وسیع و بزرگ است و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و نیاز به خرید یک نوع هولدر خاص گران قیمت با قابلیت‌های ویژه نیست.از دریچه‌های کولر گرفته تا داشبورد و شیشه همگی به عنوان محل نصب هولدر موبایل پژو پارس مناسب هستند بنابراین می‌توان از فضای باز موجود جهت نصب انواع هولدر موبایل نهایت استفاده را کرد.

بهترین هولدر موبایل برای پژو پارس

نصب هولدرهای چسبی، مکنده، گیره‌ای در سمت راننده به روی شیشه یا داشبورد و حتی صفحه کیلومتر ممکن است . اما جهت جلوگیری از مختل شدن دید راننده بهتر است وسط شیشه یا داشبورد را برای اتصال بهترین هولدر موبایل برای پژو پارس مد نظر قرار داد.

بهترین هولدر برای ماشین پژو 206

حجم داخلی کابین و فضای جلوی ماشین 206 کوچک و نسبتا جمع و جور است.علاوه بر این طراحی منحنی شکل قسمت داشبورد و شیشه در این خودرو باعث شده، پیدا کردن بهترین جای نصب هولدر موبایل کمی دشوار کرده است. اگرچه میتوان از هولدرهای قابل نصب به روی شیشه و داشبورد استفاده کرد اما ممکن است به نوع دیگری که ابعاد کوچکتر داشته باشد نیاز داشته باشیم. بنابراین اگر بخواهیم بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین ماشین 206 را انتخاب کنیم از نظر ابعاد نوع دریچه ای بهترین گزینه است هولدر های شیشه جلوی خودرو با بازوهای کشیده را برای اتصال قوی تر می توان انتخاب کرد.

با مطالعه مقاله بهترین هولدر موبایل برای 206 میتوانید با نمونه های مختلفی از هولدر قابل نصب در این خودر آشنا شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین هولدر برای ماشین 206

بهترین هولدر برای ماشین رانا پلاس

طراحی داخلی خودرو رانا تا حدودی شبیه به 206 است با این تفاوت که دریچه های کولر این خودرو به صورت دایره ای شکل طراحی شده است بنابراین بهترین جای نصب هولدر موبایل رو دریچه های کولر نیست. فضای نسبتا بزرگتری در قسمت جلوی ماشین و داشبورد در اختیار ما وجود دارد بنابراین بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین رانا هولدر داشبوردی است. همچنین در پایین دریچه های کولر در قسمت وسط داشبورد و بالای دریچه های سمت راننده می توان از هولدر های مغناطیسی استفاده کرد.

بهترین هولدر برای ماشین رانا پلاس

بهترین هولدر برای ماشین دنا پلاس

یکی دیگر از خودروهایی که فضای داخلی مناسبی برای نصب انواع هولدر دارد خودرو دنا است .اتاقک بزرگ و جلو داشبورد وسیع ، کار ما را در خرید و انتخاب بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین دنا ساده تر کرده است.انواع مختلفی از هولدر موبایل را میتوان برای این خودرو استفاده کرد. اگرچه شیب ملایمی در قسمت داشبورد خودرو وجود دارد اما به دلیل یک دست بودن این قسمت استفاده از هولدر های مکنده ای و گیره ای مناسب است.

همچنین میتوان از هولدرهای دریچه ای استفاده کرد. قبل از هرچیزی بهترین جای نصب هولدر موبایل را براساس زاویه دید خود انتخاب کنید و به کوتاه بود پایه های هولدر نیز توجه کنید .

بهترین هولدر برای ماشین دنا

بهترین هولدر برای ماشین سمند

طراحی داخلی خودروی سمند و وسیع بودن جلوی ماشین ، فضای مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد. اما برای پیدا کردن بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین سمند باید وقت بیشتری بگذارید .استفاده از هولدر های مکنده ای قابل نصب روی شیشه و داشبورد انتخاب بدی نیست اما با توجه به شیب زیادی که قسمت جلوی داشبورد دارد نمیتوان هولدر ها چسبی را به درستی نصب کرد.علاوه بر این نصب هولدر روی شیشه محدودیت هایی در دید راننده ایجاد می کند. اگر بخواهیم بهترین هولدر موبایل برای ماشین سمند را انتخاب کنیم نوع گیره ای و دریچه ای گزینه های مناسبی هستند.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین سمند

بهترین هولدر برای ماشین ال 90

ال 90 یکی دیگر از ماشین هایی است که فضای کافی برای نصب انواع هولدر موبایل را دارد . البته دریچه های کولر این ماشین به دلیل دایره ای شکل بودن مکان مناسبی نیست . نصب هولدر های مکنده ای روی شیشه ،گزینه مناسبی به نظر میر سید . در بالای دریچه های کولر نیز مکان مناسبی برای نصب هولدر مغناطیسی وجود دارد .همچنین در صورتی که چپ دست هستید دریچه های کولر در سمت راننده نیز مکان مناسبی برای نصب هولدر  چسبی داشبوردی است چون ممکن است هولدرهای مکنده ای داشبوردی از سطح داشبورد جدا شوند.بنابراین بهترین هولدر گوشی برای ال90  را می توان گزینه های شیشه ای و مغناطیسی چسبی دانست.البته گزینه های دیگری مثل هولدر آینه ای و  جا لیوانی نیز برای این خودرو مناسب است.

بهترین هولدر برای ماشین ال 90

بهترین هولدر برای ماشین تیبا

فضای داخلی اتاقک جلوی ماشین تیبا  و تیبا 2 تقریبا کوچک است اما محدودیتی برای نصب انواع هولدر موبایل ایجاد نمی کند.هولدرهای مکنده معمولا حجم زیادی میگیرند ولی مدل هایی با طراحی کوچکتر نیز  وجود دارد که  دید راننده را مختل نمی کند. چند نمونه از بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا  را در مقاله ای جداگانه معرفی نمودیم اما به طور کلی انواع هولدر دریچه ای کولر ، هولدر داشبوردی، شیشه ای ، چسبی و حتی جالیوانی را می توان در این خودرو استفاده کرد.

بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین تیبا

بهترین هولدر برای ماشین کوییک

خودرو کوییک به دلیل فضای کوچک جلوی ماشین قابلیت نصب هر نوع هولدری را ندارد.همچنین نصب هولدر های مکنده ای باعث می شود دید راننده کور شود و تمرکز کافی به جاده نداشته باشد .دریچه های مستطیلی شکل این دو خودرو محل مناسبی است برای نصب هولدر است .بنابراین هولدر هایی با قابلیت نصب روی دریچه کولر بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین کوییگ است

بهترین هولدر برای ماشین کوییک

 

بهترین هولدر برای ماشین ساینا

ساینا یکی دیگر از ماشین هایی است که قسمت داشبورد جلوی ماشین به گونه ای طراحی شده است که فضای اندکی دارد.طراحی فضای داخلی ماشین ساینا شباهت زیادی به خودرو کوییک دارد بنابراین می توان گفت انتخاب بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین ساینا از قواعد مشابه با خودور کوییک پیروی می کند.

البته استفاده از هولدر های قابل نصب روی شیشه نیز برای ساینا مناسب است و فضای کافی بین فرمان اتومبیل و صندلی ها وجود دارد .همچنین میتوان از هولدر های دریچه ای و گیره ای برای این خودرو استفاده کرد.

بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین ساینا

بهترین هولدر برای ماشین پراید

انتخاب بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین پراید چندان سخت نخواهد بود . فضای مناسب قسمت جلوی ماشین نصب انواع هولدر ماشین را ساده تر کرده است و میتوان از هولدرهای مغناطیسی، دریچه ای، چسبی ، مکنده ای ، گیره ای، آینه ای متناسب با سلیقه خود استفاده کرد. البته در بعضی از مدلهای پراید دریچه های کولر به صورت دایره ای شکل طراحی شده اند و استفاده از هولدر دریچه ای برای آنها مناسب نخواهد بود.

بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین پراید

بهترین هولدر برای ماشین اسنپ

استفاده از هولدر موبایل برای رانندگان تاکسی ، اسنپ و حتی رانندگان بیرون شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از پیدا کردن مبدا مسافر گرفته تا رسیدن به مقصد مورد نظر ،همه با استفاده از گوشی و اپلیکیشن های مسیریابی انجام می شود .

بهترین هولدر موبایل برای اسنپ

با توجه به اینکه مدل های مختلف ماشین و فضای داخلی آنها را بررسی کردیم ، انتخاب بهترین جای نصب هولدر موبایل در ماشین تا حدود زیادی ساده تر شده است. شما میتوانید با خرید بهترین هولدر موبایل برای اسنپ،تپ سی و تاکسی های اینترنتی به سادگی مسیرهای مبدا و مقصد خود را دنبال کنید.اگر مداوم در حال سفر و مسیریابی هستید بهترین هولدر موبایل برای ماشین  هولدر های با قابلیت شارژ بی سیم برای شما مناسب است.

بهترین هولدر گوشی برای ماشین های خارجی ، چینی

تاکنون با بهترین پایه های نگهدارنده گوشی برای ماشین های مختلف ایرانی آشنا شدیم و محل نصب هرکدام در ماشین را بررسی کردیم ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که در صورتی که هیچ کدام از این هولدرها به کارتان نیامد باید چه هولدری بخرم؟

بهترین هولدر گوشی برای ماشین های خارجی ، چینی

ماشین های خارجی مانند ساندرو،سراتو،تویوتا لندکروز و . . . معمولا به دلیل آپشن هایی مختلفی که دارند جلو داشبورد شلوغی دارند و ممکن است نگهدارنده هایی که به شما معرفی شد برای شما مفید نباشید.
علاوه بر این نگهدارنده های خودرویی که به شما معرفی کردیم انواع دیگری از هولدر موبایل مانند، جا فندکی ، ضبط ماشین، جا لیوانی ، آفتابگیر ماشین و . . . وجود دارد که محل نصب متفاوتی دارند که شما می توانید مناسب با نیاز خود یکی از آنها را در فروشگاه های معتبری مانند دیجی ایساتیس تهیه کنید.

ویژگی های که بهترین هولدر موبایل ماشین باید داشته باشد

با بهترین هولدرهای موبایل برای ماشین های مختلف آشنا شدیم و محل نصب هرکدام را معرفی کردیم .اما نکات مهم دیگری وجود دارند که به شما کمک می کند.

هولدرهای موبایل همگی جهت بهبود تجربه کاربری راننده طراحی شده اند و این یک ویژگی مشترک بین تمامی نگهدارنده های گوشی موبایل خودرو است ، اما مدلهایی از بهترین هولدر موبایل برای ماشین وجود دارد که قابلیت ها و امکانات ویژه ای دارند که مهمترین آنها به ترتیب زیر است:

  • جنس بدنه هولدر موبایل و متریال به کار رفته در آن از نکات مهمی است که باید به آن توجه کرد ، اکثر هولدرهایی که با کیفیت پایین هستند بعد از مدتی از ناحیه گیره ها دچار شکستگی می شوند و یا چسبندگی خود را از دست می دهند

  • هولدر موبایل را متناسب با گوشی موبایل و فضای کابین خودرو تهیه کنید.بسیار از هولدرهای موبایل توانایی تحمل وزن گوشی های سنگین را ندارند و همینطور ممکن است فضای زیادی از خودرو شما را اشغال کنند.
 • قابلیت جابجایی و نصب در مکان های مختلف یک ویژگی کارامد برای بهترین هولدرهای موبایل ماشین است که در صورت عدم کارایی هولدر در یک مکان خاص به راننده امکان جدا نمودن و نصب در مکان دیگری را فراهم می کند، به طور مثال اگر در فصل گرما یا سرما نصب هولدر روی دریچه های کولر برای شما مناسب نیست می توان آنرا جدا نموده و به روی داشبورد نصب کرد، هولدرهای چندکاره معمولا به ان صورت طراحی شده اند.
 • قابلیت چرخش 360 درجه و استفاده از هولدر موبایل در زوایایی عمودی و افقی به راننده اجازه می دهد که دید بهتری به دستگاه هوشمند خود داشته باشد.
 • قابلیت تنظیم ارتفاع جهت تنظیم بازوی نگهدارنده گوشی و براکت نگهدارنده هولدر طراحی شده تا زمان هایی که نیاز بود صفحه نمایش گوشی را به خود نزدیکتر یا دورتر کنید.شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که قصد داشته باشید فاصله خود را با گوشی موبایل کمتر یا زیاد تر کنید در این مواقع این ویژگی به کمک شما خواهد آمد.
 • اتصال دو نقطه ای:زمانی که صحبت از بهترین هولدر موبایل برای ماشین می کنیم صرفه نظر از این که چه نوع هولدری را استفاده می کنیم قابلیت اتصال به 2 نقطه، منجر به محافظت بیشتر از گوشی موبایل می شود، به طور مثال هولدر شیشه ای با بازوی بلند و گیره ای که دارد هم به شیشه ماشین (از طریق کاپ مکنده(Cup Suction) و هم از طریق بازوی بلند به روی داشبورد می چسبد و این کار باعث می شود که هولدر و گوشی محکم و با استقامت بیشتری در جای خود قرار بگیرد.
 • هولدر با قابلیت شارژ بی سیم یک قابلیتی است که تمامی نگهدارنده های گوشی خودرو از آن بهره نمی برند ، شارژ همزمان با دسترسی سریع به گوشی موبایل در خودرو یک ویژگی ایده آل است که نگرانی های بابت خالی شدن شارژ باتری دستگاه تلفن همراه را برطرف می کند و از طرفی دیگر به پاوربانک نیاز نیست.

 بهترین برند هولدر موبایل برای ماشین 

بهترین برندهای هولدر موبایل برای ماشین، با ارائه محصولات مطلوب و عملکرد بالا جهت افزایش بهره وری در کیفیت رانندگی می شوند و با استفاده از مواد باکیفیت ، هولدرهای قوی، ایمن با طراحی متنوعی را برای نگهداری امن و آسان موبایل در داخل ماشین تولید می کنند. از برجسته ترین و بهترین مارک های هولدر موبایل برای ماشین می توان به ارلدام،گودس،یسیدو،بیسوس،آکو،هیسکا،تسکو،پرووان ،کولومن،ایکس او ،کربی و . . . اشاره کرد.

 •  

قیمت بهترین هولدر موبایل برای ماشین

فاکتورها و ویژگی های مهمی وجود دارد که در قیمت بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین تعیین کننده است .اگر قصد خرید هولدر موبایل ارزان را دارید به دنبال ویژگی های فراتر از حد انتظار نباشید.مارک و برند سازنده هولدر موبایل، طراحی ارگونومیک، سازگاری با محیط و مکانی که از آن استفاده می شود،کیفیت ساخت و طول عمر بالا،قابلیت ها و ویژگی هایی که هولدر موبایل دارد، و همگی در قیمت هولدر موبایل تاثیر گذار است.

فروشگاه دیجی ایساتیس انواع هولدر موبایل با تنوع بالا و قیمت مناسب را فراهم کرده است تا هر شخصی متناسب با نیاز خود بتواند محصول مورد نظر خود را انتخاب کند.

خرید اینترنتی هولدر برای ماشین از فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس

هولدر موبایل امروزه یکی از ضروری ترین وسایلی است که به هنگام رانندگی در مسیریابی ها ، ناوبری های و بررسی اعلانات گوشی به آن نیازمندیم پس شناخت مواردی که در این مقاله به آن پرداختیم به ما در انتخاب کمک بسیار زیادی خواهد کرد.در این مقاله از راهنمای خرید بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین سعی بر این داشتیم که شما را با ویژگی های مهم انواع هولدر ماشین آشنا کنیم.همچنین  بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین های ایرانی مانند 206،405،پارس تیبا،ال90،پراید،دنا،کوییک،ساینا و . .. را بررسی کردیم.تنوع زیاد و گسترده انواع هولدر به گونه ایست که باید نیاز خود را سنجیده و متناسب با فضایی که در اختیار دارید بهترین انتخاب را برگزینید.

 مدلهای مختلفی از پایه نگهدارنده گوشی ماشین در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس موجود است که شما می توانید با مشاهده مشخصات و ویژگی های محصول مورد نظر خود نسبت به خرید هولدر موبایل برای ماشین اقدام نمایید.

همچنین شما میتوانید در قسمت نظرات سوالات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.دیدگاه های شما میتواند به فروشگاه دیجی ایساتیس کمک کند تا بهترین بازخورد را از این مقاله بدست بیاوریم.

 

4.7/5 - (164 امتیاز)

عبارات مرتبط با محتوا

18 نظر در “بهترین هولدر برای ماشین را چگونه انتخاب کنیم؟

 1. صادق مستفوی گفت:

  بسیار مقاله مفیدی بود ، کاشی فقط بهترین هولدر برای 207 رو هم معرفی می کردید

  1. مرتضی نیکبخت گفت:

   اتاق داخل 206 و 207 خیلی مشابه به همدیگه هستن شما میتونید از هولدرهای دریچه ای یا داشبوردی استفاده کنید

 2. مینا نوروزی گفت:

  ممنون میشم راهنمایی کنید بهترین هولدر موبایل برای ماشین پراید ۱۳۱ چه نوع هولدری هست؟

 3. سحر احمدی گفت:

  خیلی وقت بود میخواستم یه هولدر برای ماشین پژو ۲۰۶ بخرم ولی نمیدونستم چی انتخاب کنم،مرسی از توضیحاتتون

  1. مرتضی نیکبخت گفت:

   خواهش میکنم

 4. محمدرضا امیر زاده گفت:

  ممنون از مقاله خوبتون من ماشین پراید دارم و میخوام هولدرمو جایی غیر از دریچه های کولر نصب کنم، شما چه نوع هولدری پیشنهاد میدید؟

  1. مرتضی نیکبخت گفت:

   سلام خواهش می کنم ، شما میتونید از هولدر های شیشه ای با بدنه کشیده استفاده کنید که با چسباندن هولدر به پایین شیشه بدنه هولدر را به روی داشبورد تکیه بدید
   https://digisatis.com/product-tag/%D9%87%D9%88%D9%84%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86/

 5. ghazal-tfk214 گفت:

  ممنون از مقاله مفیدتون من میخواستم بهترین هولدر برای ماشین mvm رو بدونم از چه نوعی هست متشکرم

 6. سجاد زمان وزیزی گفت:

  مقاله خوبی بود متشکرم، فقظ من میخوام بدونم بهترین هولدر برای یه ماشینی مثل زانتیا از چه نوعی هست

 7. mohamadaligolzari گفت:

  من ماشین سورن دارم و میخواستم بدونم بهترین هولدر برای سمند سورن چیه کدوم نوع را شما پیشنهاد میدید

  1. وحید نیکبخت گفت:

   شما میتونید از مدلهایی که برای خودرو سمند معرفی شده استفاده کنید،از مدل های مکنده ای استفاده کنید که قابلیت نصب به روی داشبورد یا شیشه رو داشته باشند

 8. سمانه گفت:

  سلام مقاله بسیا ر مفیدی بود فقط خواستم این هم بگم که به مقاله تون اضافه کنید هولدارهای شیشه ای من تهیه کردم بعد از دو سال آفتاب چسبش را آب کرده بود و دیگه قابل استفاده نبود و اینکه فضای داشبورد ال 90 مسطح نیست دوست داشتم در مورد نحوه نصب کردن هولدارهای مگنتی بگین چطوری نصب میشه؟

  1. وحید نیکبخت گفت:

   سلام ممنون از حسن توجهتون، بله هولدرهای شیشه ای در نهایت یه روزی از شیشه جدا می شن اما اگر هولدر باکیفیت تهیه کنید این مشکل در طولانی مدت به وجود می اد ، در مورد نحوه نصب هولدرهای مگنتی می تونید مقاله آموزش نصب هولدر موبایل مغناطیسی رو مشاهده بفرمایید.

 9. محمد حسین زمان زارع گفت:

  سلام برای پرشیا چه هولدر پیشنهاد می دید که بهترین کاراییو داشته باشه

  1. وحید نیکبخت گفت:

   سلام بهترین هولدر موبایل برای ماشین پرشیا رو شما راحت می تونید از بین انواع دریچه ای ، شیشه ای و مکنده ای پیدا کنید حتی مدل های چسبی هم در صورتی که درست نصب بشن میتونن گزینه مناسبی باشن چون ماشین فضای زیادی برای نصب انواع مدل ها داره

 10. سهیل عطائی گفت:

  سلام هولدر موبایل برای ماشین ساندرو می خواستم چی پیشنهاد می کنید که رو داشبورد بشه نصب کرد؟

 11. سلام من میخواستم بدونم بهترین هولدر موبایل برای ماشین برلیانس h 320 چه نوع هولدری هست؟

  1. پشتیبان سایت گفت:

   سلام فضای کافی برای نصب انواع هولدر موبایل در ماشین برلیانس وجود داره شما میتونید از انواع هولدر دریچه ای استفاده کنید چون فاصله کمی تا شارژر فندکی داره همچنین هولدرهای شیشه و داشبوردی هم میتونید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *