شرایط و قوانین 

دیجی ایساتیس جهت همیاری و همبستگی بیشتر با مشتریان سعی بر این دارد که با فراهم کردن بستری مناسب ، تجربه یک خرید اینترنتی مطمئن و امن را برای هموطنان و کاربران خود به ارمغان بیاورد.

یکی از فاکتورهای مهمی که یک فروشگاه اینترنتی را از سایر فروشگاه ها متمایز می کند این است که مشتریان مطمئن باشند محصولی را که خریداری می کنند، سالم و بدون نقص فنی و ظاهری  تحویل خواهند گرفت. مجموعه دیجی ایساتیس تمامی محصولاتی را که امکان تست شدن داشته باشند را از لحاظ فنی و ظاهری بررسی می کند و پس از اطمینان از سلامت محصول اقدام به ارسال می کند. با این وجود در صورت مشاهده هرگونه نقص در محصول می توانید با رعایت قوانین و مقرات  زیر اقدام به استرداد کالا کنید.

شرایط بازگشت کالا

 مشاهده هرگونه نقص فیزیکی یا فنی می بایست پس از 2 روز کاری پس از دریافت محصول، از طریق تماس تلفنی به ما اطلاع داده شود.

قبل از ارسال حتما با کارشناسان ما هماهنگ کنید.(در قسمت تماس با ما راه های ارتباطی با مجموعه دیجی ایساتیس را مشاهده خواهید کرد)

هنگام استرداد کالا می بایست جعبه اصلی کالا به همراه فاکتور خرید همراه محصول خریداری شده باشد.

جعبه اصلی کالا می بایست سالم ،بدون پارگی و خط خوردگی باشد. لذا پس از دریافت سفارش خود در حفظ و نگهداری جعبه اصلی کالا  دقت کنید.

کارشناسان دیجی ایساتیس پس از 48 ساعت، نتیجه بررسی کالای بازگشتی را به اطلاع شما خواهند رساند و در صورت تایید نقص کالا،  اقدام به ارسال کالای جدید خواهد کرد.

در صورتیکه نقص کالای ارسال مورد تایید کارشناسان ما نباشد هزینه ارسال و دریافت محصول خریداری شده بر عهده خریدار خواهد بود.

  برخی از محصولات که از طرف شرکت سازنده پلمپ هستند و دارای گارانتی می باشند قابلیت تست ندارند و مشتریان عزیز پس از خرید این محصولات در صورتیکه متوجه نقصی شدند می بایست با شرکت گارانتی کننده مربوطه ارتباط برقرار کرده و مورد را اطلاع دهند.

شرایط انصراف از خرید

در صورتیکه پس از خرید از دیجی ایساتیس، از خرید خود منصرف شدید و وضعیت خرید شما به مرحله آماده برای ارسال نرسیده بود ، می توانید از طریق تماس تلفنی با مجومعه دیجی ایساتیس به ما اطلاع دهید و کمتر از  48 ساعت مبلغ پرداخت شده را دریافت کنید. در صورتیکه خرید شما به مرحله آماده برای ارسال رسیده باشد بدین معنی است که کالای خریداری شده بسته بندی شده است و در حال ارسال به اداره پست می باشد، لذا پس از مشاهده وضعیت آماده برای ارسال دیگر امکان انصراف امکان پذیر نمی باشد.