موبایل و تبلت

10 مدل بهترین استند رومیزی موبایل برای کلاس آنلاین ،کنفرانس ویدیویی و تماشای فیلم

بهترین استند رومیزی موبایل و تبلت

گوشی‌های موبایل امروز دیگر تنها برای برقراری تماس صوتی کاربرد ندارند، آنها همانند، دوربین، رایانه، پیام رسان اجتماعی، تلویزیون، کتابخانه موسیقی، نقشه، کنسول بازی عمل می‌کنند.اما هم اکنون بسیاری از افراد آن را در جیب خود نگه می‌دارند و مانند یک گوشی معمولی از آن استفاده می‌کنند.

در هر صورت گوشی موبایل کاربردهای متفاوتی دارد و باید قبل از هرچیزی به نحوه نگه داری از آن تمرکز کنیم چرا که گوشی‌های هوشمند امروزه از قیمت نسبتا بالایی برخوردارند. استفاده از  بهترین هولدر رومیزی موبایل  برای افرادی که زمان زیادی را پشت میز مشغول به کار هستند گزینه مناسبی است . به ندرت پیش می‌آید که بهترین حالت استفاده از گوشی در دست نگه داشتن آن باشد چرا که برای عضلات گردن و شانه شما مناسب نیست این کار در طولانی مدت منجر به آسیب‌های فیزیکی می‌شود.تصور کنید در یک کلاس مجازی و یا کنفرانس ویدیویی شرکت کرده اید و یک تماس تصویری برقرار کرده‌اید نگه داشتن گوشی در این مدت روی مبل یا میز کلافه کننده است.

بنابراین در این مقاله از سری مقاله های راهنمای خرید بهترین هولدر موبایل با معرفی قابلیت‌های مهم در انتخاب بهترین  استند رومیزی موبایل و تبلت  قصد داریم 10 مدل از بهترین نگهدارنده‌های رومیزی موبایل برای کلاس آنلاین،تماشای فیلم و کنفرانس های ویدیویی  را به شما معرفی کنیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید:

ویژگی‌های مهم در خرید بهترین هولدر رومیزی موبایل 

اگر هنگامی که پشت میز کار خود هستید از گوشی موبایل خود استفاده زیادی می‌کنید یا تماس‌های مکرری دارید استفاده از استند گوشی و هولدر موبایل برای شما حیاتی است. اندازه‌ها و ارتفاع‌های مختلف پایه نگهدارنده رومیزی موبایل میتواند برای کارهای مختلفی از قبیل تماس‌های تلفنی، ویدیویی، شرکت در کلاس‌های آنلاین، کنفرانسهای ویدیوی،تماشای فیلم و سریال مناسب باشد. همچنین در بسیاری از مواقع ممکن است زمانی که پشت میز کار پای لپ تاپ یا کامپیوتر هستید نیاز باشد با گوشی یا تبلت خود کار کنیم و نمودارهای قیمتی را چک کنیم و اینجاست که اهمیت بهترین استند رومیزی موبایل و تبلت در روند کارتان تاثیر مستقیم خواهد داشت.

در این مقاله قصد داریم فهرستی از بهترین پایه‌های رومیزی موبایل را به شما معرفی کنیم اما قبل از آن ویِژگی‌هایی که بهترین هولدر رومیزی موبایل باید داشته باشد را به شما معرفی خواهیم کرد.

ارتفاع میز کار

مکانی که قصد دارید استند رومیزی موبایل را قرار دهید را بررسی کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. ارتفاع و اندازه هولدر باید به گونه‌ای باشد که زمان قرار گرفتن موبایل و تبلت روی آن در راستای دید شما باشد تا بدون خم کردن سر و گردن به آن دسترسی داشته باشید. اما ممکن است یک پایه نگهدارنده رومیزی بخواهید که ارتفاع آن بلندتر باشد در این مواقع ممکن است تعادل و ثبات پایه زمانی که یک گوشی موبایل و یا تبلت را روی آن قرار می‌دهید.

قابلیت تنظیم زاویه و چرخش

برای اینکه بتوانید دامنه زاویه دید خود را افزایش دهید و متناسب با موقعیتی که دارید آنرا تنظیم کنید قابلیت‌های نظیر تنظیم ارتفاع و چرخش 360 درجه است که کاربرد بیشتری دارد و بهترین هولدرهای رومیزی موبایل و تبلت از آن برخوردار هستند. این قابلیت در مواقع بسیاری که در کنفرانس‌ها و کلاس‌های آنلاین هستید جهت تنظیمات در زوم، تغییر نور پس زمینه  و. . .  کاربرد دارد.

متریال و مواد سازنده

مواد سازنده استند رومیزی موبایل نقش اصلی در کیفیت آنها را ایفا می‌کند. پایه‌های رومیزی موبایل با مواد مختلفی نظیر پلاستیک، فلز، ABS و یا ترکیبی از آنها ساخته می‌شوند. معمولا بهترین پایه‌های رومیزی  موبایل و تبلت از فلز و پلاستیک سخت ساخته شده‌اند و از استحکام بیشتری جهت نگهداری گوشی موبایل و تبلت برخوردارند. بدین ترتیب زمانی که گوشی و یا تبلت سنگین خود را روی آن قرار میدهید نگرانی بابت واژگون گوشی یا تبلت نخواهید داشت.

پایداری و ثبات

اگر تجربه افتادن گوشی یا تبلت از روی نگهدارنده رومیزی خود را داشته‌اید بدین معناست که انتخاب خوبی نداشته‌اید. پایه‌های رومیزی پلاستیکی که با کوچکترین حرکتی تعادل خود را از دست می‌دهند معمولا محکم و باکیفیت طراحی نشده‌اند بنابراین زمانی که گوشی موبایل و تبلت را روی آنها قرار میدهیم و ارتفاع آنها را کمی بیشتر می‌کنیم ممکن است با فعال شدن یک ویبره کوچک از روی استند سقوط کنند. هرچند ارتقاع آنها کم است اما به همان اندازه ممکن است خطرناک باشد. استفاده از پدهای سیلیکونی و لاستیکی جهت جلوگیری از لغزش یا لیز خوردن طراحی شده‌اند که تقریبا بهترین استندهای رومیزی موبایل و تبلت از آن برخوردارند.

اگر از دوربین و یا گوشی‌هایی با ابعاد و سایز مختلف برای فیلمبرداری استفاده می‌کنید و احتمال می‌دهید که ثبات و پایداری آن ممکن است به هم بخورد بهتر است از سه پایه موبایل استفاده کنید.

قابلیت شارژ بی سیم

قابلیت شارژ وایرلس یکی دیگر از ویژگی هایی است که  از مدل های بهترین استند رومیزی میتوان انتظار داشت.نگهداری گوشی و شارژ آن به صورت همزمان از قابلیت های آنهاست.

مزایا بهترین نگهدارنده رومیزی موبایل

در شرایطی که هر روز استفاده از گوشی‌های موبایل و تبلت روز به روز در حال گسترش است استفاده از نگهدارنده‌های رومیزی موبایل آنقدر ضروری به نظر می‌رسد که باعث افزایش بازدهی و عملکرد ما در حین استفاده شود. استفاده از بهترین استندهای رومیزی موبایل مزایا مختلفی دارد که مهمترین آنها به ترتیب زیر است:

  • ایمنی:یک پایه نگهدارنده رومیزی هنگام حضور در یک کلاس یا جلسه گوگل میت، و یا حتی فیلمبرداری ایمنی دستگاه هوشمند شما را تضمین میکند. استفاده از گوشی موبایل در حین فعالیت‌های مختلف ممکن است در نهایت منجر به افتادن گوشی از دستان شما شود و هزینه‌های بیشتری را برای شما در بر داشته باشد.
  • محافظت: استفاده از هولدر موبایل باعث جلوگیری از آسیب‌های فیزیکی به دستان و انگشتان شما در برابر سندرم تونل کارپال می‌شود که یک وضعیت درد و بی حسی در دست‌ها و انگشتان ایجاد می‌شود که ناشی از نگه داشتن و کار کردن بیش از حد با دستها در طولانی مدت است.
  • راحتی در استفاده:اگر از موبایل و تبلت خود برای تماشای فیلم و سریال استفاده می‌کنید یا هنگام مطالعه آنرا در دست میگیرید خستگی آور است. استفاده از نگهدارنده موبایل منجر به راحتی در استفاده شما خواهد شد.
  • چند وظیفه‌ای: استفاده از استند رومیزی موبایل امکان انجام کارهای دیگر را در هنگام استفاده از گوشی موبایل برای شما فراهم می‌کند.
  • رعایت فاصله و دید مناسب: با استفاده از استند رومیزی موبایل و تبلت می‌توانید گوشی را در فاصله مناسب قرار دهید تا بینایی شما تحت تاثیر قرار نگیرد. مردم قالبا به این موضوع توجه نمیکنند این در حالیست که در صورت عدم رعایت فاصله مناسب تا صفحه نمایش گوشی ممکن است در طولانی مدت به چشمان آسیب وارد شود.

بهترین استند رومیزی موبایل و تبلت برای کلاس آنلاین و کنفرانس‌های ویدیوی

یکی از مهمترین کاربردهای بهترین استند رومیزی موبایل برای زمانی است که در کلاس آنلاین ، جلسات گوگل میت یا زوم هستید. نحوه استفاده از گوگل میت را در مقاله ای جداگانه توضیح دادیم. برای برقراری تماس تصویری شاید مجبور شوید مدتها گوشی خود را در دستانتان قرار دهید. در این شرایط دست شما آزاد نیست و باید با یک دست گوشی را نگهدارید و با دست دیگر یادداشت‌های مهم وبینار را نوت برداری کنید که بسیار آزاردهنده است. البته می‌توانید از یک شی دیگر یا کتاب برای نگهداشتن گوشی استفاده کرد اما ممکن است با کوچکترین لرزشی گوشی شما سقوط کند.

بنابراین استفاده از بهترین پایه‌های رومیزی امکان تنظیم دستگاه هوشمند را به بهترین شکل ممکن فراهم میکنند تا با تنظیم زاویه و ارتفاع به اندازه مورد نیاز یک تجربه کاربری بهتری را برای ما به ارمغان بیاورد.

در اینجا ما قصد داریم به معرفی 10 مدل از بهترین پایه های رومیزی موبایل و تبلت بپردازیم.

پایه رومیزی موبایل APPS2Car 

پایه رومیزی موبایل APPS2Car  دارای طراحی ارگونومیک و مناسب برای میز کاراست. طراحی این پایه به گونه‌ای است که از واژگونی آن جلوگیری می‌کند حتی اگر حالت‌های مختلف افقی و عمودی را روی آن آزمایش کنید. این هولدر را میتوان از ناحیه گردن تا 180 درجه و از قسمت براکت نگهدارنده گوشی تا 360 درجه تغییر زاویه داد. زمانی که قصد دارید گوشی خود را از هولدرجدا کنید با کلید تعبیه شده در پشت آن می‌توان بازوهای آنرا باز کرد و گوشی را برداشت.

استند رومیزی موبایل مدل APPS2Car

پایه رومیزی موبایل با قابلیت شارژ بیسیم مدل Twelve South HiRise Wireless

استند رومیزی Twelve South HiRise Wireless با قابلیت شارژ بی سیم مناسب و قابل اعتما برای گوشی‌های مجهزبا پشتیبانی از  فناوری شارژ QI سریع  است.

این نگهدارنده و شارژر بی سیم به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توان دیسک یا پد شارژر 10 واتی  بی سیم آنرا جدا کرد و این قابلیت به شما امکان این را می‌دهد تا به هنگام سفر از آن به عنوان یک شارژر بی سیم استفاده کنید. ضخامت قلاب یا گیره نگهدارنده به گونه‌ای طراحی شده تا بتوان دستگاه‌های هوشمند تا ضخامت 3 میلی متر را روی آن قرار داد. برخی از مدل‌های سازگار گوشی با این استند iPhone XS Max، iPhone XS، iPhone XR، Galaxy 10، Galaxy 9 است.

 

پایه رومیزی موبایل با قابلیت شارژ بیسیم مدل Twelve South HiRise Wireless

هولدر رومیزی هوشمند usamas مدل US-zb239 

هولدر رومیزی usamas مدل US-zb239 یک نگهدارنده هوشمند با قابلیت تشخیص چهره است که به صورت خودکار چهره ها و اشکال را در هنگام حرکت و جابه جایی ردیابی می کند.

این نگهدارنده دارای یک باتری 2000 میلی آمپر ساعت است که می توان به صورت مداوم تا 3 ساعت از آن برای ضبط تصاویر ولاگری خود استفاده کنید.

هولدر رومیزی هوشمند usamas مدل US-zb239

استند رومیزی Omoton C3 

استند رومیزی Omoton C3 با بدنه ای مقاوم و بازوی با ابعاد مناسب و استاندارد طراحی شده است.

پایه های عریض و پهن این این استند و جنس بدنه ی الومینیومی آن از مهمترین دلایل پایداری و حفظ  تعادل این استند است.قابلیت چرخش تا 195 درجه و طراحی عریض قسمت براکت نگهدارنده ، به اندازه ای است تا بتوان انواع موبایل،تبلت و ایپد را در خود جای دهد.

استند رومیزی Omoton C3

استند رومیزی موبایل و تبلت Go-Des HD-777 

پایه نگهدارنده رومیزی موبایل و تبلت گودس مدل HD-777 یه نگهدارنده از جنس فلزی و مقاوم است.

پایه‌های عریض طراحی شده این هولدر رومیزی با حفظ تعادل منجر به پایداری بیشتر جهت قرار دادن موبایل، تبلت و‌ای پد میشود. در قسمت میانی براکت نگهدارنده گوشی یک شیار جهت عبور کابل شارژ وجود دارد و به شما اجازه می‌دهد به راحتی کابل شارژ خود را به دستگاه متصل کنید. تنظیم ارتفاع  و چرخش 180 درجه از دیگر ویژگی‌های این استند رومیزی است.

پایه نگهدارنده تبلت Go-Des HD-777

پایه رومیزی منعطف  Ocycolen(بهترین پایه رومیزی تاشو)

پایه رومیزی  Ocycolen ساخته شده از یک پلاستیک ضخیم و بادوام است که دارا 4 مفصل فلزی است که برای تغییر و تعیین زاویه مد نظر کاربرد دارد.

با چرخاندن هرکدام از این مفصل‌ها می‌توان فرم و شکل مورد نظر برای قرارگیری موبایل، تبلت و آی پد تا سایز 10. 5 اینچ را تنظیم کرد. به طور مثال برای قرار دادن تبلت و‌ای پد با تغییر دادن مفاصل سر و گردن به داخل میتوان تعادل بهتری برقرار کرد. قسمت نگهدارنده و گیرهای آن به گونه‌ای طراحی شده که به بدنه گوشی موبایل آسیب و یا خط و خش وارد نشود.

استند رومیزی OCYCLONE

پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت مدل DPH-2

هولدر موبایل رومیزی موبایل و تبلت مدل Dph-2 یک مدل مشابه با پایه رومیزی Ocycolean است با این تفاوت که متریال و مواد سازنده آن از کیفیت پایین تری برخوردار است اما از نظر قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه تر است.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل و تبلت مدل DPH-2

سه پایه نگهدارنده رومیزی و انعطاف پذیر joby

سه پایه نگهدارنده رومیزی و انعطاف پذیر  Joby Gorilla pod   است که علاوه بر میزکار ،کاربردهای مختلف دیگری دارد.

پایه های با دوام و انعطاف پذیر این سه پایه به گونه ای طراحی شده که می توان آنرا به دور لبه های میز ،دیوار، فرمان دوچرخه  ، موتور و هر مکان دیگری که ضخامتش با آن مطابقت داشته باشد چرخانید.

در مقاله ای جداگانه بهترین سه پایه های نگهدارنده برای فیلمبرداری را معرفی کرده ایم.

سه پایه نگهدارنده رومیزی و انعطاف پذیر joby

پایه نگهدارنده موبایل مدل Easy Touch

پایه نگهدارنده موبایل مدل Easy Touch دارای یک پایه گرد ضد لغزش است که جهت افزایش حفظ تعادل بهتر هولدر و گوشی موبایل طراحی شده است. این پایه با قابلیت تنظیم ارتفاع در حالت باز حدود 30 سانتی متر است. به لطف قابلیت چرخش 180 درجه‌ای که این استند رومیزی دارد می‌توان در زوایای مختلفی از آن برای ثبت تصاویری سلفی و شرکت در کلاس‌های آنلاین و کنفرانس‌های ویدیویی مناسب است.

استند رومیزی موبایل و میکروفون

هولدر چندکاره رومیزی موبایل و تبلت فلزی

هولدر رومیزی موبایل و تبلت فلزی یک استند قابل حمل و مناسب با قابلیت تاشو است.این هولدر از سه حلقه تو در تو فلزی تشکیل شده است که به پشت گوشی موبایل و تبلت می‌چسبد.پس از اتصال آن می‌توانید حلقه‌ها را به حالت تکیه گاه تا کنید و گوشی موبایل و تبلت خود را روی میز کار قرار دهید.با باز کردن کامل حلقه‌ها می‌توانید آنرا به قلاب یا یک میخ نیز آویزان کنید.

علاوه بر این به لطف فلزی بودن این استند گوشی می‌توانید آنرا به هولدر مغناطیسی خود درون خود متصل کنید.

پایه نگهدارنده رومیزی تاشو قابل تنظیم و چند کاره فلزی

کلام آخر

کاربرد نگهدارنده های رومیزی موبایل و تبلت هر روز در حال افزایش هست مخصوصا از زمانی که گوشی های موبایل و دستگاه های هوشمند به یک همراه همیشگی برای عموم مردم تبدیل شده اند.شرکت در کلاس های آنلاین ، ضبط ویدیوهایی سلفی روی میز،برقراری تماس های تصویری و موارد دیگری که اهمیت استفاده از بهترین استند رومیزی موبایل و تبلت را نشان می دهد .انواع مختلفی از نگهدارنده های رومیزی موبایل در طرح ها و شکل های گوناگون وجود دارد که با در این مقاله با بررسی نکات مهم در خرید به معرفی 10 مدل  از بهترین ها پرداختیم.

همچنین شما میتوانید تجربه کاربری خود را از بهترین نگهدارنده های رومیزی موبایل با ما به اشتراک بگذارید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *