نمایش دادن همه 15 نتیجه

خرید گیم پد و دسته بازی

خرید گیم پد و دسته بازی برای کامپیوتر و لپ تاپ به عنوان یک دستگاه ورودی برای کنترل بازی های ویدیویی امروزه به یک وسیله جانبی ضروری برای گیمرها تبدیل شده است. پیشرفت چشمگیر در حوزه بازی های رایانه ای باعث شده است تا این حوزه به یک صنعت گسترده در دنیای دیجیتال تبدیل شود.مواقعی که مشغول بازی های رایانه ای هستید زمان فراموش می شود . شاید تا وقتی که تجربه بازی با گیم پد را تجربه نکرده باشید راحتی کار و سرعت در واکنش ها را تجربه نکرده باشید..

ویژگی های بسیاری وجود دارد که در هنگام خرید گیم پد باید به آنها توجه کرد.

انواع دسته بازی و لوازم جانبی  با طراحی ارگونومیک و مناسب برای افزایش بهره وری و عملکرد گیمر ها روانه بازار می شوند.برخی از آنها به صورت ساده و برخی دیگر به صورت حرفه ای و شوکدار با تعداد کلیدهای بیشتر طراحی می شوند.موتورهای لرزاننده و شوک هایی که در دسته بازی گوشی و انواع کنسول قرار دارد در زمان های خاص با لرزاندن دست هیجان باری را دو چندان میکند.واکنش های دقیق تر ، عدم خستگی دستان و آسیب به مچ دست در استفاده طولانی مدت وموارد دیگری که برای گیمرها حائز اهمیت است.

قیمت گیم پد

فروشگاه دیجی ایساتیس لیست قیمت گیم پد با برندهای معتبر را برای کاربران حرفه ای و مبتدی مهیا کرده است. با مراجعه به این فروشگاه میتوانید نسبت به خرید دسته بازی ارزان با بهترین قیمت اقدام نمایید.