موبایل و تبلت

بهترین هولدر موبایل دوچرخه و موتور |معرفی 5 مدل با قابلیت نصب آسان

بهترین هولدر دوچرخه و موتور

با توجه به اینکه گوشی های هوشمند یکی از پرکاربردی ترین لوازم در زندگی روزمره ما محسوب میشوند اهمیت استفاده از آنها در حین فعالیت های مختلفی حس می شود.دوچرخه سواری و موتورسواری یکی از این فعالیت هاست که از این قاعده مستثنی نیست و ممکن است هر دوچرخه سوار و موتورسواری جهت استفاده از اپلیکیشن های ورزشی ، مسیریابی نیاز داشته باشند که از گوشی موبایل استفاده کنند.اینجاست که بهترین هولدر موبایل دوچرخه و موتورسیکلت به کار ما می آید .

به لطف کاربردهای بسیار متنوع گوشی‌های هوشمند، موتور سیکلت سواران و دوچرخه سواران علاقه دارند تا موبایل خود را بر روی موتور و یا دوچرخه نصب کنند و از برنامه‌های نظیر کیلومتر شمار و مسیر یابی موبایل خود استفاده کنند همچنین می‌توانند در طول مسیر از مسیر طی شده فیلمبرداری کنند.اگرچه در مقاله ای جداگانه بهترین هولدر موبایل با کاربردهای مختلفی را مورد بررسی قرار دادیم اما برای انتخاب و خرید بهترین هولدر موبایل مخصوص دوچرخه و موتور سیکلت ذکر این موضوع حائز اهمیت است که هولدر به گونه ای بر روی دوچرخه یا موتور نصب شود و شرایط ایمنی کاملی را فراهم کند تا هیچگونه نگرانی بابت افتادن و یا ضربه خوردن موبایل خود نداشته باشید.

فهرست مطالب

نکات مهم در انتخاب و خرید بهترین هولدر موبایل برای دوچرخه و موتورسیکلت:

هولدر موبایل جهت قرار دادن گوشی به روی فرمان دوچرخه و موتورسیکلت به منزله دسترسی آسان و ایمن به گوشی موبایل در حین رانندگی طراحی شده است.

استفاده و خرید هولدر موبایل دوچرخه و موتور  برای  دوچرخه سواری و موتورسواری تاثیر بسزایی در کیفیت رانندگی دارد مخصوصا اگر هولدر خریداری شده از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار باشد.

بهترین نگهدارنده‌های گوشی برای دوچرخه تنها به عنوان یک نگهدارنده عمل نمی‌کنند و در شرایط آب و هوایی نامناسب(بارش باران، برف) با قرار دادن گوشی در آنها علاوه بر اینکه مانع از نفوذ آب می شود بلکه قابلیت‌هایی را برای کاربر مهیا می‌کند تا بتوان بدون اینکه گوشی را از درون محفظه هولدر خارج کند به کار کردن با آن بپردازد.

هم اکنون ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که در انتخاب بهترین هولدر برای موتور و دوچرخه تاثیر گذار است را به شما معرفی خواهیم کرد که ممکن است برای هر فرد با توجه به نیازش متفاوت باشد. مهمترین نکاتی که در هنگام خرید بهترین هولدر دوچرخه و موتور باید به آن توجه کرد به ترتیب زیر است :

 • سازگاری هولدر با گوشی و قطر فرمان دوچرخه یا موتور:

  قبل از هر چیز به سازگاری هولدر موبایل با مدل گوشی خود توجه کنید تا در طول دوچرخه سواری و موتورسواری گوشی را به صورت ایمن در جای خود نگه دارد.از هولدرهای موبایل با دسته‌ها و گیره‌های با قابلیت تنظیم استفاده کنید تا بتوان گوشی‌های در ابعاد مختلف را درون آنها قرار داد.همچنین نگهدارنده گوشی باید با قسمتی که قرار است به روی دوچرخه نصب شود سازگار باشد به طور مثال گیره های هولدر را باید با قطر فرمان دوچرخه تناسب داشته باشد.

 • حفظ سلامت گوشی موبایل در حین دوچرخه سواری یا موتورسواری
 • نصب آسان و سهولت در استفاده :

  قابلیت نصب آسان این امکان را فراهم می‌کند تا نگهدارنده‌ها را به راحتی به روی اسکلت دوچرخه و یا فرمان نصب و جدا کرد بدون این زمانی برای آن صرف کنیم.همچنین هولدرهای موبایل با طراحی ارگونومیک در حین دوچرخه سواری امکان استفاده با صفحه نمایش گوشی و کلید‌ها و عملکردهای ضروری را بدون ایجاد مشکل فراهم می‌کنند.

 • قابلیت چرخش : قابلیت چرخش از مواردی است که به کاربر کمک می کند تا بتواند به صورت عمودی و افقی از گوشی خود و ناوبری ها به بهترین شکل استفاده کند.
 • جنس بدنه باکیفیت و مقاوم در برابر ضربه و آب در هنگام بارندگی:

  یکی دیگر از جنبه‌های مهم که باید هنگام انتخاب هولدر باید در نظر داشت دوام و پایداری است.هولدر موبایل دوچرخه باید بتواند در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، از جمله باران و همچنین در برابر لرزش‌های شدید از گوشی محافظت کند.از نگهدارنده‌هایی استفاده کنید که از مواد با کیفیت مانند پلاستیک ABS، دستگیره‌های لاستیکی و قطعات فولادی ضد زنگ ساخته شده باشند تا عملکرد طولانی مدت را ارائه دهند.

مزایای استفاده از هولدر موبایل مخصوص دوچرخه و موتورسیکلت

خرید هولدر موبایل دوچرخه و موتورسیکلت با توجه به مزایایی که برای موتورسواران و دوچرخه سواران دارد تنها یک ابزار جهت نگهداری گوشی نیست بلکه می تواند کاربردهای فراوانی داشته باشد.

 دوچرخه سواران می توانند با هولدر موبایل به طور کامل از مزایای مسیریابی دقیق استفاده کنند. نگهدارنده دستگاه را در یک موقعیت قابل مشاهده و در دسترس نگه می دارد و به دوچرخه سواران این امکان را می دهد که به راحتی دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنند و به راحتی در مناطق ناآشنا حرکت کنند. خواه آنها در حال کاوش مسیرهای جدید باشند یا به مسیرهای معمولی خود پایبند باشند، با استفاده از نگهدارنده موبایل دوچرخه سواران بدون انحراف به پیمایش مسیر خود ادامه می دهند تا به مقصد برسند. این منجر به بهبود تجربه کاربری و کیفیت در دوچرخه سواری می شود، اعتماد به نفس دوچرخه سواران را افزایش می دهد و آنها را قادر می سازد تا به طور کامل به رکاب زدن و رانندگی تمرکز کنند.

 • افزایش ایمنی و راحتی در استفاده:
  استفاده از نگهدارنده موبایل برای مسیریابی دقیق می تواند ایمنی و راحتی دوچرخه سواران را تا حد زیادی افزایش دهد. دوچرخه‌سواران با نصب ایمن دستگاه تلفن همراه خود بر روی فرمان خود، می‌توانند همیشه دست‌های خود را روی دستگیره‌ها و چشمان خود را به جاده نگاه دارند. با این کار نیازی نیست که دائماً جیب‌ها یا کیف‌های خود را تا مسیرها بررسی کنید، حواس‌پرتی‌ها را به حداقل می‌رساند و رانندگی ایمن‌تری را تضمین می‌کند. علاوه بر این، نگهدارنده موبایل امکان دسترسی آسان به سیستم‌های ناوبری را فراهم می‌کند و دوچرخه‌سواران بدون وقفه به مسیرهای خود را رصد می کنند. این ادغام یکپارچه از فناوری و دوچرخه سواری تجربه سواری سازمان یافته تر و کارآمدتری را به ارمغان می آورد.
 • استفاده از موبایل در شرایط هوایی مختلف مانند هوای بارانی، آفتابی،گردوخاک:

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که درحین دوچرخه سواری و موتورسواری با شرایط جوی نامساعد روبرو شوید بارش برف باران ،گردو خاک و مواردی از جمله موقعیت هایی اسنت که اگر در آن قرار بگیرید می خواهید سریع خود را به مقصد برسانید.در این شرایط بهترین هولدر های موبایل برای دوچرخه  مجهز به محافظ هایی با قابلیت ضدآب و گرد و غبار به شما کمک می کند تا همچنان که رکاب میزنید و مسیریابی می کنید خود را سریعتر به مقصد برسانید.

 • بهبود تجربه ناوبری استفاده از نرم افزارهای کاربردی نقشه خوانی:

 دوچرخه سواران می توانند با هولدر موبایل به طور کامل از مزایای مسیریابی دقیق استفاده کنند. نگهدارنده دستگاه را در یک موقعیت قابل مشاهده و در دسترس نگه می دارد و به دوچرخه سواران این امکان را می دهد که به راحتی دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنند و به راحتی در مناطق ناآشنا حرکت کنند. خواه آنها در حال کاوش مسیرهای جدید باشند یا به مسیرهای معمولی خود پایبند باشند، با استفاده از نگهدارنده موبایل دوچرخه سواران بدون انحراف به پیمایش مسیر خود ادامه می دهند تا به مقصد برسند. این منجر به بهبود تجربه کاربری و کیفیت در دوچرخه سواری می شود، اعتماد به نفس دوچرخه سواران را افزایش می دهد و آنها را قادر می سازد تا به طور کامل به رکاب زدن و رانندگی تمرکز کنند.

 • امکان پاسخگویی به تماس های تصویری video call
 • فیلمبرداری زنده و لایو از مسیرهای طی شده جهت تولید محتوای ویدیویی

انواع هولدر موبایل برای موتور و دوچرخه

انواع هولدر موبایل دوچرخه و موتور

مجموعه دیجی ایساتیس با بررسی انواع هولدر موبایل ، چند نمونه از کاربردی ترین مدل های بهترین هولدر برای دوچرخه و موتور موجود را در بازار براساس نیازها و تجربه تیم های مختلف دوچرخه سواری و موتور سواری بررسی کرده و به شما معرفی خواهد کرد.

 

هولدر موبایل دوچرخه و موتورسیکلت سیلیکونی

هولدر موبایل سیلیکونی: این نوع از هولدرهای گوشی مخصوص دوچرخه از جنس سیلیکونی هستند و به همین دلیل از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند.نگهدارنده‌های سیلیکونی معمولا با قرار گرفتن به دور فرمان دوچرخه و موتورسیکلت در نهایت به صورت یک کمربند بسته می‌شوند

معایب
نداشتن محافظ برای حفظ سلامت گوشی در مواقع بارندگی
نداشتن محافظ گوشی مقاوم در برابر ضربه در حوادث ناگهانی
عدم قابلیت چرخش و استفاده از گوشی در حالت افقی

مزایا
نصب روی فرمان دوچرخه و موتور
قابلیت استفاده برای گوشی های موبایل در ابعاد مختلف به دلیل خاصیت کشسانی
نصب آسان و ایمن
جنس و متریال با کیفیت و عدم ایجاد خط و خش روی بدنه گوشی
قابلیت شستشو و استفاده مجدد

 

هولدر سیلیکونی موبایل دوچرخه ESPAD

هولدر سیلیکونی موبایل دوچرخه ESPAD

هولدر سیلیکونی موبایل دوچرخه ESPAD برای نصب بر روی فرمان دوچرخه ، موتور سیکلت ، تردمیل و اسکوتر مناسب می باشد. با وجود خاصیت کشسانی فوق العاده قوی این هولدر، می توانید تمامی مدل های مختلف موبایل را در آن قرار دهید. همانطور که از نام هولدر سیلیکونی موبایل دوچرخه ESPAD مشخص است از جنس سیلیکونی می باشد و هیچگونه خط و خشی بر روی موبایل ایجاد نمی کند. قدرت نگهدارندگی بالایی دارد و قابل شست و شو می باشد.

هولدر موبایل گیره ای موتور و دوچرخه

 نگهدارنده‌هایی که محل اتصال آنها به فرمان و دسته دوچرخه و موتور به صورت گیره‌ای طراحی شده است، مدلهای حرفه‌ای تر این نوع از نگهدارنده‌ها دارای چندین قفل گیره ای هستند که جهت امنیت و اطمینان خاطر بیشتر روی هولدرها قرار میگیرند تا در دست اندازها و موانع گوشی موبایل ثابت و بدون تکان در جای خود قرار بگیرد.

معایب
نداشتن محافظ برای حفظ سلامت گوشی در مواقع بارندگی
عدم محافظ جهت محافظت از گوشی در حوادث ناگهانی

مزایا
نگهداری مقاوم و ایمن از گوشی موبایل
نصب آسان و سریع با استفاده از پیچ و گیره
قابلیت نصب به روی فرمان هر نوع وسیله ای نظیر تردمیل،اسکوتر،دوچرخه و موتور
جنس و متریال با کیفیت و عدم ایجاد خط و خش روی بدنه گوشی

 

هولدر موبایل موتور و دوچرخه CH-01

2-هولدر موبایل موتور و دوچرخه CH-01

هولدر موبایل موتور و دوچرخه CH-01 برای اکثر گوشی های موبایل مناسب می باشد و دهانه نگهدارنده موبایل در حالت باز به 18 سانتیمتر می رسد،جنس بدنه از نوع پلاستیک ABS و بدنه مستحکم می باشد. دو عدد پد ضد لغزش برای اتصال هولدر به فرمان به همراه محصول می باشد. همچنین نگهدارنده موبایل نیز دارای پدهای ضد خش می باشد تا هیچگونه خط و خشی بر روی موبایل ایجاد نشود.

هولدر موبایل دوچرخه‌ای و موتوری فلزی:

نگهدارنده‌های مخصوص دوچرخه که از بدنه فلزی مقاوم برخوردارند این نوع از نگهدارنده‌ها به دلیل استحکام و پایداری که دارند علاوه بر نصب محکم دارای قابلیت ضد ضربه هستند.

 

هولدر موبایل مخصوص دوچرخه GUB G-81

3-هولدر موتور و دوچرخه مدل GUB G-81

هولدر موبایل موتور و دوچرخه GUB G-81 از جنس آلومینیوم می باشد، وزن سبکی دارد و ظاهری بسیار شیک دارد، محکم به فرمان دوچرخه پیچ می شود و هنگام عبور از ناهمواریها کوچکترین تکانی نمی خورد. نحوه اتصال آن به فرمان بسیار ساده است و می توان گوشی را به صورت عمودی یا افقی قرار داد و برای گوشی هایی که عرض 5.5 تا 10 سانتیمتر دارند مناسب است.

هولدر موبایل ضد آب برای موتور سیکلت و دوچرخه:

هولدر موبایل دوچرخه و موتور ضد آب: دسته دیگری از نگهدارنده‌های گوشی مخصوص دوچرخه و موتور که در مواقع ضروری و اورژانسی کاربرد دارند دارای محفظه‌هایی هستند که مانع از نفوذ آب در مواقع بارندگی و گردو خاک به درون گوشی موبایل می‌شوند.این محفظه‌های به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شفاف هستند و با وجود در برگرفتن گوشی موبایل می‌توان به سادگی با تاچ و لمس گوشی خود در حین دوچرخه سواری و موتورسواری کار کنید.

معایب
عدم دسترسی آسان به گوشی در حین پاسخ به تماس تلفنی

مزایا
نگهداری مقاوم و ایمن از گوشی موبایل در مواقع بارندگی
نصب آسان و سریع
دارای محافظ گوشی در برابر ضربه
قابلیت چرخش

هولدر موبایل دوچرخه TSCO THL1209

 

 

4-هولدر دوچرخه ای تسکو مدل THL1209

 

هولدر موبایل دوچرخه و موتورسیکلت تسکو مدل THL1209 ضدآب ، یک پایه نگهدارنده مناسب برای موتور و دوچرخه است.گیره این هولدر از 12 تا 27 میلی متر قابل باز شدن است و روی فرمان وسیله نقلبه شما نصب می شود.محل نگهدارنده گوشی در این هولدر به صورت یک کیف زیپ دار طراحی شده است که به لطف لایه شفافی که روی آن قرار دارد به سادگی میتوان صفحه نمایش گوشی را مشاهده کرد و با لمس گوشی کار کرد.

معایب
عدم دسترسی آسان به گوشی در حین پاسخ به تماس تلفنی
عدم استفاده برای گوشی های بزرگتر از 5.8 اینچ
مزایا
نگهداری مقاوم و ایمن از گوشی موبایل در مواقع بارندگی
نصب آسان و سریع
دارای محافظ گوشی در برابر نفوذ مایعات
قابلیت چرخش
هولدر موبایل دوچرخه و موتور مدل Go-Des Hd710

 5-هولدر دوچرخه و موتور مدل Go-Des Hd710

هولدر دوچرخه و موتور مدل Go-Des Hd710 با قابلیت نصب به روی فرمان دوچرخه و موتور از بدنه مقاوم و طراحی با کیفیت برخوردار است.اگر چه یک گیره جهت قرار دادن گوشی به روی هولدر قرار دارد 4 طرف هولدر نیز چهار گیره ی سیلیکونی جهت اتصال محکم و قوی طراحی شده است تا در دست اندازها و سرعت گیرها از تکان و لرزش گوشی جلوگیری شود.

این هولدر مناسب قابلیت استفاده به صورت افقی و عمودی را دارد و  برای گوشی های موبایل 4.7 تا 6.5 اینچی قابل استفاده است.

معایب
عدم استفاده برای گوشی های بزرگتر از 6.5 اینچ
مزایا
نصب آسان و سریع
قابلیت چرخش و استفاده افقی و عمودی از گوشی
اتصال محکم و قوی

نتیجه گیری

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که مدت زمان زیادی به دوچرخه سواری و موتورسواری می پردازید، داشتن یک هولدر موبایل برای دوچرخه به شما کمک می کند تا به صورت ایمن و آسان به گوشی موبایل خود دسترسی داشته باشید. در این مقاله از راهنمای خرید ضمن رعایت نکات مهم در انتخاب بهترین هولدر موبایل برای دوچرخه و موتور دیگر دغدغه لیز خوردن موبایل و یا افتادن به زمین در حین رانندگی را نخواهید داشت. همچنین در صورتی که به دنبال یک هولدر موبایل ایمن و باکیفیت و قیمت مناسب هستید می توانید از بین محصولات معرفی شده در این مقاله یکی را انتخاب کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *