نمایش دادن همه 15 نتیجه

گیزنده بلوتوث خودرو

اگر ضبط ماشینتان بلوتوث ندارد احتمالا  به دنبال خرید گیرنده بلوتوث ماشین هستید. افرادی هستند که اتصال گوشی موبایل به ضبط ماشین از طریق کابل AUX  را نمی پسندد و یک دانگل بلوتوث را به اتصال سیمی ترجیح می دهند. گیرنده بلوتوث اتومبیل به ضبط ماشین متصل می شود و نقش یک گیرنده بلوتوث را انجام می دهد. به راحتی می توان گوشی موبایل خود را از طریق بلوتوث به ضبط ماشین متصل نمود. البته برخی از آنها قابلیت اتصال به اسپیکر را هم دارند. با استفاده از دانگل بلوتوث ماشین شما می توانید گوشی موبایل، تبلت و . . . را از طریق بلوتوث به ضبط ماشین متصل کنید و از صدای موزیک دلنوازتان لذت ببرید، برخی از مدل های گیرنده بلوتوث اتومبیل مجهز به میکروفون هستند و به شما امکان مکالمه را نیز خواهند داد.

انواع گیرنده بلوتوث ماشین

گیرنده بلوتوث ماشین USB: این نوع از گیرنده ها از طریق پورت USB به ضبط ماشین یا اسپیکر، فاقد بلوتوث متصل می شوند و امکان اتصال به بلوتوث و پخش موسیقی را فراهم می کنند.

گیرنده بلوتوث ماشین AUX: این نوع از گیرنده ها از طریق پورت AUX توسط ضبط شناسایی می شوند و به صورت شارژی هستند و با اتصال به پورت USB برق مورد نیاز خود را تامین می کنند.

بهترین گیرنده بلوتوث ماشین

برند های متعددی از دانگل بلوتوث در بازار وجود دارند که کیفیت و قیمت های متفاوتی دارند به عنوان مثال گیزنده بلوتوث ماشین باسئوس دارای کیفیت بسیار خوبی است و قیمت بالایی هم دارد. زیاد بودن قیمت بلوتوث ماشین به این معنی نیست که آن گیرنده برای ضبط ماشین شما مناسب باشد، اگر ضبط ماشین شما پایونیر است بهتر است گه یک گیرنده بلوتوث ماشین پایونیر برای خود تهیه کنید. بهترین دانگل بلوتوث های ماشین موجود در بازار گیرنده بولوتوث ماشین تسکو، گیرنده بلوتوث ماشین شیائومی، باسئوس و پایونیر هستند.

فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس انواع مختلفی از گیرنده های بولوتوث را در اختیار شما قرار داده است تا به خیالی راحت خرید گیرنده بولوتوث ماشین خود را انجام دهید.