نمایش دادن همه 9 نتیجه

مونوپاد چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آیا تا به حال به خرید مونوپاد فکر کرده اید؟ آیا عاشق گرفتن عکس های سلفی هستید؟ آیا تا به حال تلاش کرده اید که یک عکس سلفی دسته جمعی بگیرید به گونه ای که همه در کادر دوربین باشند؟ مونوپاد بلوتوثی به همین منظور طراحی و تولید شده و انقلاب جدیدی در هنر عکاسی ایجاد کرده و مردم هم عکس های بسیار زیبایی از این طریق به ثبت رسانده اند. MonoPod همانند یک میله به همراه نگهدارنده دوربین یا موبایل است که از طریق بلوتوث به دستگاه های مختلف متصل می شود و دکمه ای بر روی آن قرار دارد که با فشردن آن عکس یا فیلم خود را ثبت می کنید. البته مونوپاد های سه پایه دار نیز وجود دارند که می توانید مونوپاد را بر روی زمین یا میز قرار دهید و عکس بگیرید.

چگونه گوشی موبایل خود را به مونوپاد متصل کنیم؟

  • پس از خرید MonoPod ابتدا آن را شارژ کنید. معمولا یک تا دو ساعت طول می کشد تا دستگاه شارژ شود.
  • پس از شارژ شدن دستگاه، می بایست آن را روشن کنید. معمولا دکمه پاور اکثر مونوپادها در قسمت پایین میله قرار دارد، آنرا فشار دهید تا یک چراغ آبی رنگ روشن شود و در بعضی مونوپادها یک چراغ آبی رنگ چشمک زن مشاهده می کنید که به محض اتصال به گوشی موبایل به حالت ثابت در می آید.
  • حال می بایست بلوتوث گوشی موبایل خود را روشن کنید. اگر می خواهید برای اولین بار گوشی موبایل را به MonoPod وصل کنید ، روی گزینه “Search for new device” ضربه بزنید. وقتی نام دستگاه سلفی خود را در لیست دستگاه های پیدا شده دیدید ، روی نام ضربه بزنید تا با گوشی موبایل جفت شود. اگر قبلاً MonoPod را با دستگاه Android خود جفت کرده و وصل کرده اید ، نیازی به جفت شدن مجدد آن ندارید. شما فقط باید روی نام مونوپاد در لیست دستگاه های پیدا شده کلیک کنید. حال دستگاه برای گرفتن عکس و فیلم سلفی آماده است. اما قبل از گرفتن عکس ابتدا گوشی موبایل خود را درون نگهدارنده موبایل قرار دهید و به میزان دلخواه میله مونوپاد را باز کنید.

مونوپاد به کدام مدل از گوشی ها متصل نمی شود؟

همانطور که قبل تر توضیح دادیم نحوه اتصال مونوپاد از طریق بلوتوث می باشد. و امروزه اکثر گوشی های موبایل مجهز به بلوتوث هستند. پس اگر گوشی موبایل شما (از هر برند و با هر مدلی که می خواهد باشد) دارای بلوتوث است بدون هیچ مشکلی می توانید به MonoPod متصل شود مگر اینکه بلوتوث خود دستگاه سلفی دارای مشکلی باشد.

به جز اتصال از طریق بلوتوث راه دیگری برای گرفتن عکس سلفی با مونوپاد وجود دارد؟

بعضی مدل های مونوپاد سیم دار هستند یعنی اتصال آن ها از طریق سیم می باشد که طرفدار چندانی هم ندارند جون دست و پا گیر هستند. اما اگر به هر دلیلی نمی توانید گوشی موبایل خود را از طریق بلوتوث به مونوپاد متصل کنید می توانید از تایمر استفاده کنید بدین صورت که در تنظیمات گوشی موبایل خود، زمان عکس گرفتن را 10 ثانیه قرار دهید و سریع موقعیت خود را مشخص کرده و منتظر بمانید تا عکس گرفته شود.

مونوپاد حرفه ای

اگر علاقه شدیدی به عکاسی دارید یا حرفه ای عکاسی می کنید و به دنبال یک مونوپاد حرفه ای هستید، مونوپاد هوشمند به شما کمک کند تا عکس های بسیار حرفه ای بگیرید همچنین تنظیمات بسیار زیادی دارد که می توانید آن ها را تغییر دهید. مونوپاد ضد لرزش نیز به لرزشگیر مجهز است و از این طریق عکس های با کیفیت تری را ثبت می کند. البته قیمت مونوپاد های حرفه ای به مراتب بیشتر از مونوپادهای معمولی است. مونوپاد سامسونگ، مونوپاد گاندو، مونوپاد گوپرو، مونوپاد شیائومی و مونوپاد کالیو از جمله مونوپادهای با کیفیت موجود در بازار هستند.

حال که با مونوپاد و نحوه کار کردن با آن آشنا شدید می توانید اقدام به خرید مونوپاد کرده و از گرفتن عکس ها و فیلم های سلفی لذت ببرید. مجموعه دیجی ایساتیس با ارئه انواع مونوپاد، موقعیت مناسبی را برای شما فراهم کرده است تا مونوپاد مورد علاقه خود را خریداری کنید.