نمایش 1–30 از 40 نتیجه

خرید کابل AUX

بیشترین کاربرد کابل AUX زمانیست که می خواهید موایل خود را به ضبط ماشین متصل کنید، که شاید شما هم آن را تجربه کرده باشید. اما کاربرد های بسیار دارد به عنوان مثال برای اتصال هدفون به لپ تاپ یا کامپیوتر، اتصال اسپیکر به گوشی موبایل و … . استفاده از کابل AUX در اینجور مواقع راحت ترین کاریست که می توان انجام دهد. با این حال هنگام خرید کابل AUX به جنس روکش کابل و کانکتور کابل بسیار دقت کنید، چرا که کابل AUX بسیار زیاد استفاده می شود و اگر جنس خوبی نداشته باشد خیلی زود خراب می شود. همیشه سعی کنید کابل AUX را به آرامی و بدون ضربه به درون جک 3.5 میلی متری فشار دهید تا کابل و جک دچار سائیدگی نشوند و عمر طولانی تر داشته باشند.

انواع کابل AUX

  • کابل AUX 3.5 میلی متری: قیمت این کابل ارزان می باشد و منظور همان کابل AUX است که اکثر مردم می شناسند. کاربرد آن معمولا برای گوشی موبایل، اسپیکر، MP3 Player، تبلت، هدفون و … می باشد. اکثر کابل های AUX 3.5 میلی متری سیگنال های صوتی را به صورت آنالوگ انتقال میدهند.
  • کابل AUX اپتیکال (کابل AUX نوری): کابل فیبر نوری دارای قیمت بسیار بیشتری هستند اما قابلیت انتقال صدای با کیفیت و به صورت دیجیتال را دارند.

قیمت کابل AUX

قیمت کابل AUX با توجه به موارد متعددی متغییر است. کابل AUX معمولی از کابل اپتیکال ارزان تر است. جنس سیم های داخلی، جنس روکش سیم، جنس کانکتورها، متراژ کابل، پشتیبانی از میکروفون و شکرت سازنده کابل یا همان برند محصول همگی بر قیمت کابل AUX تاثیرگذار هستند.  برای مشاهده انواع کابل AUX با قیمت های متفاوت و کیفیت های متنوع می توانید محصولات ارائه شده مجموعه دیجی ایساتیس را مشاهده کنید.

تبدیل AUX

کابل تبدیل AUX بسیار متنوع می باشد اما مهمترین آن ها عبارتند از:

  • کابل AUX به USB: یک طرف کابل یا تبدیل جک 3.5 میلی متری و طرف دیگر نری یا مادگی USB می باشد. از جمله موارد استفاده آن اتصال به جک 3.5 میلی متری ضبط ماشین می باشد و سپس می توانید فلش مموری خود را به مادگی USB متصل کنید.
  • کابل aux به type c: گوشی های جدیدی که درگاه مختص به AUX را ندارند، و مجهز به درگاه تایپ سی هستند می توانند از کابل و تبدیل تایپ سی به AUX استفاده کنند.
  • کابل aux به لایتنینگ ( کابل AUX آیفون): مدل های جدید گوشی های آیفون نیز دارای جک 3.5 میلی متری نیستند و می توانند از کابل تبدیل AUX به Lightning استفاده کنند.
  • کابل AUX: منظور همان کابل AUX معمولی و رایج می باشد.
  • کابل افزایش طول AUX: در یک طرف آن نری 3.5 میلی متری و در طرف دیگر کابل مادگی قرار دارد.
  • کابل AUX به RCA (کابل AUX یک به دو ): ابن کابل در یک طرف خود یک سیم دارای پورت 3.5 میلی متری و در طرف دیگر دو سیم دارای RCA می باشد.