نمایش 1–30 از 40 نتیجه

خرید انواع کابل و تبدیل شبکه (اترنت)

هنگام خرید کابل شبکه (کابل LAN)، علاوه بر قیمت باید فاکتورهای دیگر نظیر، جنس روکش کابل، مغزی درون کابل، فویل به کار رفته دور کابل و شیلد را در نظر داشته باشید. اگر کیفیت کابل لن برای شما بسیار حائز اهمیت می باشد، می بایست یک کابل اترنت که تمامی اجزای آن از بالاترین کیفیت بهره می برند را برای خود تهیه کنید تا بالاترین عملکرد در انتقال دیتا را داشته باشد و یک شبکه قدرتمند را ایجاد کند. از آنجایی که اکثریت مردم اهمیت زیادی به کیفیت کابل شبکه نمی دهند و معمولا به دنبال کابل های ارزان قیمت هستند، بهتر است بدانید که کابل Lan، مهمترین جزء یک شبکه محسوب می شود.

 انواع کابل شبکه (LAN) و کابل تلفن

کابل لن را می توان به دو صورت تهیه کرد: 1: کابل شبکه آماده که در یک متراژ مشخص مثلا 1 متری یا 2 متری، دو سر کابل LAN را پچ می کنند و در اختیار مشتری قرار می دهند. 2: کابل شبکه متری که در متراژهای زیاد و به صورت قرقره ای در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. کابل تلفن در واقع یک نوع کابل برق محسوب می شود که  در شبکه های مخابراتی برای انتقال سیگنال استفاده می شود. این کابل های مخابراتی نیز در کیفیت های مختلفی در بازار عرضه می شوند. هرچقدر رشته های کابل و مغزی کابل تلفن کیفیت بیشتری داشته باشند، انتقال سیگنال نیز با سرعت بالاتری انجام خواهد شد. کابل های تلفن یا کابل مخابراتی نیز معمولا به دو صورت در بازار عرضه می شوند.1:کابل مخابرات هوایی: دارای روکش مقاومی هستند که در برابر تابش نور آفتاب، گرما، سرما و حشرات و سایر عوامل محیطی، مقومت بالایی دارند.2: کابل مخابرات زمینی: معمولا به رنگ طوسی هستند و مقاومت کمتری دارند، اما انعطاف پذیری زیادی دارند و بیشتر در ساختمان ها و محیط های مسقف کاربرد دارند.

تبدیل کابل شبکه (کابل لن)

در بسیاری از موارد و در تمامی وسایل الکترونیکی یک مبدل و کابل تبدیل می تواند محدودیت ها را برطرف کند. در زمینه شبکه نیز گاهی به یک تبدیل کابل LAN نیاز پیدا خواهیم کرد. به عنوان مثال برخی از لوازم الکترونیکی نظیر لپ تاپ و کامپیوتر از کابل لن پشتیبانی نمی کنند، که به بوسیله یک تبدیل کابل شبکه می توانید این مشکل را برطرف کنید. تبدیل کابل LAN به USB و تایپ سی از رایج ترین این مبدل ها هستند که در لپ تاپ ، تبلت و گوشی موبایل کاربرد دارند. البته مبدل کابل شبکه در دستگاه های مجهز به پورت لن نیز کاربرد دارند و می توانند تعداد درگاه لن را افزایش دهند.

تستر کابل شبکه (کابل اینترنت)

تستر شبکه یا همان تستر کابل لن یکی از ابزار شبکه به حساب می آید که برای اندازه گیری و آزمایش اتصالات شبکه و LAN به کار می رود. نصب کنندگان شبکه از جمله افرادی هستند که نیاز مبرمی به این وسیله دارند. تا بتوانند عیب یابی اتصالات کابل را به بهترین نحو تشخیص دهند. برای اندازه گیری کیفیت سیگنال و بررسی کابل های موجود در مسیر شبکه نیز کاربرد دارد.

قیمت کابل شبکه

کابل لن علاوه بر روکش خارجی، دارای یک روکش داخلی است که به آن شیلد می گویند. بعضی مدل های کابل LAN دارای شیلد نیستند، اما برخی مدل ها دارای شیلد یا همان روکش داخلی هستند. قیمت کابل شبکه هایی که دارای شیلد هستند به مراتب بیشتر از کابل های بدون شیلد و فویل است. فاکتورهای دیگر نظیر کیفیت روکش خارجی کابل، جنس مغزی و مدل روکش داخلی نیز بر روی قیمت کابل شبکه تاثیرگزار هستند.

فروش انواع کابل تلفن (کابل مخابراتی)

کابل های تلفن از نظر جنس به دو دسته کابل تلفن مسی و کابل تلفن آلمینیومی تقسیم می شوند.  کابل تلفن مسی کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به کابل تلفن آلمینیومی دارد. به طور کلی عواملی که بر قیمت کابل مخابراتی تاثیرگزار هستند عبارتند از متراژ کابل، برند، جنس مغزی، تعداد زوج و استاندارد های ساخت. مجموعه دیجی ایساتیس با ارائه انواع کابل تلفن در متراژهای مختلف، آمادگی همکاری با همکاران و مشتریان عزیز را دارد.