نمایش 1–30 از 35 نتیجه

شارژر دیواری (کلگی شارژ)

شارژر دیواری یا کلگی شارژر در واقع یک آداپتور است که برای شارژ کردن موبایل ، تبلت ، اسپیکر و …. استفاده می شود.اغلب کله شارژی ها دارای ورودی و خروجی های مشخصی هستند که برای گوشی های خاصی طراحی شده اند.شارژر به عنوان یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل است که مانند یک آداپتور برق شهری را به ولتاژهایی مناسب با شدت جریان مشخصی برای گوشی تبدیل می کند.شرکت های سازنده گوشی موبایل کله شارژی های اصلی گوشی موبایل را همراه با کابل شارژ اصلی ذرون جعبه آن قرار می دهند که کیفیت مناسب و قابلیت شارژ سریع ( فست شارژ ) و در برخی مدل ها سوپر فست شارژ دارند، اما قیمت بالایی دارند. در این شرایط می توان از سایر شارژر دیواری های دیگر مانند شارژر دیواری انکر،باسئوس، مک دودو، شیائومی و … استفاده کرد که قیمت پایین تری هم دارند.

انواع شارژر دیواری ( کله شارژر)

  1. شارژر دیواری ساده: این دسته شارژرها فست شارژ نیستند و برای گوشی های موبایل قدیمی که ظرفیت باتریشان نسبت به مدل های جدید کمتر است و قابلیت فست شارژ ندارند مناسب می باشد.
  2. شارژر دیواری فست شارژ: برای اینکه بدانید فست شارژ چگونه عمل می کند باید بدانید هر چقدر ولتاژ بیشتر و جریان بیشتری به باتری وارد شود باتری سریعتر شارژ می شود. در واقع هر چقدر توان ( ولتاژ * جریان) یک شارژر دیواری بیشتر باشد می تواند سریعتر باتری گوشی موبایلتان شارژ کند، اما یک محدودیت در اینجا وجود دارد و آن هم IC کنترل کننده شارژ موبایل است که در برابر جریان های بالا از خود مقاومت نشان می دهد. بنابراین قبل از خرید کلگی فست شارژ ابتدا مطمئن شوید که دستگاه موبایل یا تبلتتان قابلیت فست شارژ دارد یا خیر. کلگی شارژ با توان 18 تا 25 وات جزو این دسته از شارژرها محسوب می شوند.
  3. شارژر دیواری سوپر فست شارژ: معمولا شارژرهایی که توان بیش از 25 وات را دارند جزو این دسته هستند. برای استفاده از قابلیت فست شارژ و سوپر فست شارژ حتما باید کابل شارژ هم فست شارژ باشد و گوشی موبایلتان نیز یکی از قابلیت های Samsung Adaptive Fast Charging, USB Power Delivery(PD), Qualcomm Quick Charge(Q), OnePlus Warp Charge را داشته باشد.

قیمت شارژر دیواری

قیمت شارژر دیواری سامسونگ، شارژر دیواری آیفون و به طورکلی شارژر اصلی که بهترین شارژر دیواری به حساب می آیند دارای قیمت بالاتری نسبت با سایر شارژر های موجود در بازار هستند. به عنوان مثال شارژر دیواری باسئوس یا شارژر دیواری انکر قیمت کمتری نسبت به شارژر های شرکت های سازتده گوشی موبایل مانند سامسونگ و اپل دارند اما کیفیت بسیار خوبی هم دارا می باشند.

 خرید شارژر دیواری

فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس مجهز به انواع کله شارژی مخصوص گوشی های سامسونگ ، آیفون ، شیائومی و … است و می توانید شارژر مورد نظر خود را با توجه به توضیحات فوق تهیه کنیذ.