نمایش 1–30 از 61 نتیجه

کابل و تبدیل AV (12)

کابل و تبدیل DVI (7)

کابل و تبدیل HDMI (34)

کابل و تبدیل VGA (18)

خرید کابل و تبدیل تصویر

از آنجایی که لوازمی مانند گوشی موبایل،تیلت، دوربین عکاسی، لپ تاپ، کامپیوتر،ویدیو پروژکتور،رسیور و دستگاه دیجیتال و انواع کنسول های بازی در اکثر خانه بسیار پرکاربرد هستند و گاهی نیاز پیدا خواهیم کرد که تصویر را از یک دستگاه به دستگاه دیگر انتقال دهیم، قطعا به انواع کابل تصویر و تبدیل تصویر نیاز پیدا خواهیم کرد. برای خرید کابل و تبدیل تصویر ابتدا باید نوع درگاه دو دستگاهی را که می خواهیم تصویر را بین آن ها انتقال دهیم شناسایی کنیم. پس شناسایی درگاه مورد نظر می توانید انواع کابل و تبدیل تصویر را در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس مشاهده کنید و جزئیات آن را بررسی کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

انواع کابل و تبدیل تصویر

در بین کابل های رابط و اتصال، کابل و تبدیل تصویر جزء متنوع ترین لوازم موجود در بازار هستند. دستگاه های صوتی و تصویری دارای درگاه های مختلفی برای انتقال تصویر هستند به همین منظور انواع مختلفی از کابل و تبدیل تصویر توسط شرکت های مختلف تولید شده اند. انواع کابل و تبدیل تصویر عبارتند از:

  • کابل و تبدیل HDMI
  • کابل و تبدیل VGA
  • کابل و تبدیل AV RCA
  • کابل و تبدیل DVI
  • کابل و تبدیل Display
  • کابل و تبدیل Mini display

قیمت کابل و تبدیل تصویر

کابل تصویر مانیتور، کابل تصویر دوربین و کابل تصویر سایر دستگاه های صوتی و تصویری دارای قیمت های متفاوتی هستند. از طرف دیگر فاکتور های دیگری نظیر کیفیت جنس کابل، متراژ کابل، جنس سوکت های کابل، کیفیت نویزگیر کابل، برند یا شرکت سازنده کابل همگی بر روی قیمت تاثیرگذار هستند. برای اینکه قیمت انواع کابل و تبدیل تصویر را بدانید، می توانید با مشاهده انواع کابل و تبدیل تصور در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس قیمت ها را بروز مشاهده کنید و با قیمتمناسب از مجموعه ما خریداری نمائید.