نمایش 1–30 از 259 نتیجه

کابل شبکه و کابل تلفن (40)

کابل و تبدیل USB (53)

کابل و تبدیل برق (42)

کابل و تبدیل تصویری (60)

کابل و تبدیل صوتی (60)

خرید انواع کابل تبدیل

کابل و تبدیل دنیای بسیار بزرگی دارد که برای معرفی انواع تبدیل موبایل و سایر لوازم الکترونیکی نیاز به مقالات بسیار طولانی است از طرف دیگر سالانه انواع مختلفی کابل و رابط وارد بازار می شود که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند. انتقال اطلاعات از گوشی موبایل به فلش مموری، انتقال تصویر موبایل به تلویزیون، انتقال صدا و تصویر لپ تاپ به مانیتور و تلویزیون، انتقال صدا از موبایل به ضبط ماشین، هر کدام نیاز به کابل اتصال و مبدل مخصوص خود را دارد. بنابراین برای خرید انواع کابل تبدیل می بایست با کاربرد انواع کابل و مبدل آشنا بود.

انواع کابل و تبدیل

وسایل الکترونیک مانند موبایل، لپ تاپ، کامپیوتر،تلویزیون و اسپیکر نیازمند انواع کابل و مبدل هستند. انتقال اطلاعات، انتقال تصویر و صوت از یک دستگاه به دستگاه دیگر موجب شده است تا انواع مختلفی از کابل و رابط تولید و به بازار عرضه شوند. انواع کابل و تبدیل عبارتند از:

انواع تبدیل موبایل، کابل و تبدیل شبکه، انواع کابل تبدیل usb، انواع کابل تبدیل برق، انواع کابل صدا و تصویر (انواع کابل صوتی تصویری) و انواع کابل و تبدیل هارد.

خرید عمده کابل و تبدیل

فروشگاه های متعددی در سراسر ایران هستند که انواع کابل های تبدیل مخصوص لوازم الکترونیکی را به صورت عمده و تکی ارائه می دهند. اما به دلیل تنوع بسیار زیاد کابل های رابط و تبدیل، اکثر این فروشگاه ها بسیاری از کابلهای تبدیل را ندارند، و گاهی برای خرید یک کابل تبدیل متناسب با نیاز خود جستجوی زیادی را باید انجام دهید. فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس با ارائه انواع کابل های رابط و مبدل موبایل، کامپیوتر و لپ تاپ، با بهترین قیمت موجود در بازار،علاوه بر خرید تکی محصولات، امکان خرید عمده کابل و تبدیل را برای همکاران عزیز فراهم کرده است.

فروشگاه اینترنتی کابل و تبدیل

شاید شما هم هنگام خرید کابل تبدیل دچار اشتباه شوید و ندانید که کدام کابل و تبدیل مناسب نیاز شما خواهد بود. همکاران ما در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس با توضیحات کامل و معرفی انواع رابط و مبدل های پرکاربرد و مشخص کردن کاربرد آن ها، به شما کمک می کنند تا انتخاب درست و مناسب با نیاز خود را داشته باشید.