موبایل و تبلت

آموزش نصب هولدر موبایل

آموزش نصب هولدر موبایل

اگر برای نصب هولدر گوشی دچار  مشکل شده اید حتما مقاله آموزش نصب هولدر موبایل را تا انتها مطالعه کنید. هولدر موبایل وسیله ای بسیار کاربردی برای نگه داشتن گوشی موبایل در مکان های مختلف می باشد. اما اگر هولدر را در جای مناسب نصب نکنیم یا نحوه نصب هولدر موبایل در ماشین را بلد نباشیم، نه تنها هیچ کمکی به ما نمی کند بلکه باعث بروز مشکلات بیشتری می شود.

همه افرادی که ماشین، موتور و یا دوچرخه دارند به فکر تهیه یک هولدر مناسب برای وسیله نقلیه خود هستند اما هنگام خرید هولدر موبایل نمی دانند کدام هولدر به بهترین شکل ممکن در ماشینشان نصب می شود. بنابراین قصد داریم طریقه نصب هولدر موبایل روی شیشه،دریچه،داشبورد،فرمان،آینه و دوچرخه را به تفکیک توضیح دهیم.

فهرست مطالب

آموزش نصب هولدر موبایل در ماشین

همانطور که می دانید ماشین های داخلی و خارجی زیادی وجود دارند که هر کدام با طراحی های مختلف تولید می شود. اتاقک های مختلفی دارند و هر کدام سعی می کند داشبوردی متفاوت از سایر ماشین ها طراحی کنند.

قبل از اینکه برای خود یک هولدر موبایل تهیه کنید ابتدا با دقت داشبورد ماشین خود را  نگاه کنید و بهترین جای نصب هولدر موبایل را پیدا کنید، سپس یک هولدر متناسب با ماشین خود خریداری و نحوه نصب هولدر موبایل در ماشین را از فروشنده بپرسید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و پول خود را هدر ندهید. هولدرهای متنوعی برای ماشین وجود دارد که ما در ادامه نحوه نصب هرکدام را توضیح داده ایم.

آموزش نحوه نصب هولدر موبایل دریچه ای

آموزش نصب هولدر موبایل در دریچه کولر ماشین

نحوه نصب هولدر دریچه ای کولر بسیار ساده می باشد. انتهای هولدر دریچه ای یک گیره وجود دارد که باید آن را در دریچه کولر ماشین  چفت کنید. البته دقت کنید دریچه کولر ماشینتان از نوع دایره ای نباشد بعضی از ماشین ها مانند رانا دارای دریچه کولر دایره ای هستند و نمی توانند از این نوع هولدر استفاده کنند.در ویدیوی زیر طریقه و آموزش نصب هولدر دریچه ای را مشاهده می کنید:

پایه نگهدارنده گوشی موبایل تسکو مدل THL 1213

پایه نگهدارنده گوشی تسکو مدل THL 1213 یک هولدر موبایل دریچه ای است کهاز آهنربا و مگنت قدرتمندی برخوردار است و قابلیت تحمل وزن گوشی های موبایل تا سایز 6 اینچ را دارد.

هولدر دریچه ای تسکو مدل THL 1213

آموزش نحوه نصب هولدر موبایل رو فرمانی

نحوه نصب هولدر گوشی روی فرمان

با توجه به اینکه دو نوع هولدر روی فرمان ماشین وجود دارد نحوه نصب هولدر گوشی روی فرمان ماشین نیز متفاوت است. نوع اول بدین صورت می باشد که هولدر دارای یک کمربند است که آن را به دور فرمان می پیچانیم، این نوع هولدر هنگام چرخش فرمان به همراه فرمان می چرخد. در نوع دوم که به هولدر اسپینری معروف است هولدر را بر روی وسط فرمان می چسبانیم در این صورت با چرخش فرمان ماشین گوشی نمی چرخد.

نگهدارنده موبایل روی فرمان خودرو

هولدر موبایل رو فرمانی خوردو یک هولدر مناسب برای رانندگانی است که نمی خواهند در حین رانندگی تمرکز خود را از دست بدهند.این هولدر بوسیله بند نگهدارنده ای که دارد به سادگی دور فرمان خودرو قرار میگیرد

نگهدارنده موبایل روی فرمان خودرو

آموزش نحوه نصب هولدر موبایل شیشه ای

آموزش نصب هولدر موبایل روی شیشه

برای نصب هولدر موبایل روی شیشه باید از هولدرهای معروف به هولدر مکنده یا داشبوردی هستند استفاده کنید. نحوه نصب هولدر گوشی رو شیشه نیز بدین صورت می‌باشد که ابتدا می‌بایست شیشه را کاملا تمیز کنید و قسمت مکنده هولدر را به شیشه بچسبانید و اهرم مکنده را به پایین فشار دهید.

هولدر مکنده ای یسیدو مدل CH06

هولدر موبایل مکنده Yesido CH06 یه نگهدارنده گوشی با قابلیت نصب روی شیشه و داشبورد است.این هولدر دارای یک میله نگهدارنده انعطاف پذیر و گیره ای مجهز به چسب است که بتوان آنرا به صورت خمیده روی داشبورد متصل کرد. در واقع این نگهدارنده گوشی با اتصال دو نقطه ای می تواند یک اتصالی پایدار و محکم تر در دست اندازها برقرار کند.بهترین هولدر های موبایل برای اسنپ ، تپسی معمولا از همین نوع است تا راننده بدون دردسر از آن استفاده کند

هولدر داشبوردی گیره ای Yesido CH06

آموزش نحوه نصب هولدر موبایل داشبوردی

آموزش نصب هولدر موبایل روی داشبورد

نحوه نصب هولدر گوشی روی داشبورد همانند شیشه می باشد با این تفاوت که محل مورد نظر برای چسباندن هولدر به داشبورد است . قسمت مکنده هولدر روی قسمتی از داشبورد که صاف است قرار میدهید و با اندکی فشار اهرم را به پایین فشار می دهید. حتما به اینکه دقت کنید که سطح داشبورد باید کاملا تمیز و صاف باشد.

هولدر داشبوردی گیره ای Earldom ET-EH93

هولدر داشبوردی ارلدام مدل ET-EH93 یک هولدر مکنده ای باچسب بسیار محکم است که روی داشبورد ماشین نصب می شود.این هولدر قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش 360 درجه دارد.

هولدر موبایل ارلدام (Earldom) مدل EH-ET93

آموزش نحوه نصب هولدر موبایل آینه ای

آموزش نصب هولدر موبایل آینه ای

طریقه نصب هولدر موبایل بر روی آیینه ماشین بدین صورت می باشد که گیره های هولدر موبایل به دور آیینه ماشین فیکس می شوند و بازویی هولدر دقیقا زیر آینه قرار میگیرد که می توانید موبایل خود را در آن قرار دهید مناسب با زاویه مورد نظر آنرا تنظیم نمود.

هولدر آینه ای Car Rearview

هولدر داشبوردی ارلدام مدل ET-EH93 یک هولدر مکنده ای باچسب بسیار محکم است که روی داشبورد ماشین نصب می شود.این هولدر قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش 360 درجه دارد.

هولدر آینه ای Car Rearview

آموزش نحوه نصب هولدر موبایل مغناطیسی

آموزش نصب هولدر موبایل مغناطیسی

نحوه نصب هولدر مغناطیسی موبایل می تواند به یکی از روش هایی که قبلا توضیح دادیم باشد. به عنوان مثال اگر هولدر مغناطیسی قابلیت نصب برو روی شیشه داشته باشد با توجه به توضیحات بالا می توانید آن را بر روی شیشه نصب کنید و گوشی موبایل به قسمت آهنربایی آن متصل خواهد شد.

هولدر مغناطیسی Universal Magnetic Mobile Mount

هولدر مغناطیسی Universal Magnetic Mount Holder یک هولدر آهنربایی با ابعاد کوچک است که فضای بسیار کمی از خودرو شما را اشغال میکند. این هولدر دارای مگنت قوی برای نگهداری گوشی های موبایل تا سایز 5 اینچ است.

هولدر آهنربایی Universal Magnetic Mobile Mount

آموزش نحوه نصب هولدر موبایل دوچرخه ای و موتورسیکلت

نحوه نصب هولدر دوچرخه ای

نحوه نصب هولدر موبایل برای دوچرخه با توجه به نوع هولدر متفاوت است اما تمامی آن ها دور فرمان نصب می شوند. اگر هولدر موبایل سیلیکونی باشد به راحتی و همانند یک کمربند به دور فرمان دوچرخه نصب می شود. در برخی مدل های هولدر نیز هولدر دور فرمان قرار می گیرد اما بوسیله پیچ و مهره سفت می شود. طریقه نصب هولدر گوشی برای موتور نیز همانند دوچرخه می باشد.

هولدر موبایل دوچرخه ای مدل Outdoor Riding Essential

هولدر دوچرخه ای مدل Outdoor Riding Essential یه نگهدارنده مناسب برای نصب روی فرمان دوچرخه و موتورسیکلت است که دارای یک قاب محافظ ضد ضربه و ضد آب است.شفاف بودن این قاب محافظ باعث می شود به سادگی بتوان با لمس گوشی خود کار کنید.

سخن پایانی

هولدر برای دوچرخه و موتور

از آنجایی هولدرهای موجود در بازار بسیار متنوع هستند و کاربردهای متفاوتی دارند بهتر است قبل از خرید هولدر گوشی آموزش نصب هولدر موبایل در جاهای مختلف را بدانید و درباره آن اطلاع کسب کنید . در غیر این صورت باید هزینه کنید و هولدرهای مختلف را خریداری کنید و بعد از چندین خرید ناموفق تازه متوجه خواهید شد که کدام هولدر برای شما مناسب بوده  است. البته نحوه نصب هولدر موبایل در ماشین چندان کار سختی نیست و شما می توانید با یکبار مشاهده فیلم های آموزشی طریقه نصب هرکدام از مدلها را یاد بگیرید.

خرید هولدر موبایل از فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس

از آنجایی هولدرهای موجود در بازار بسیار متنوع هستند و کاربردهای متفاوتی دارند بهتر است قبل از خرید هولدر گوشی آموزش نصب هولدر موبایل در جاهای مختلف را بدانید و درباره آن اطلاع کسب کنید . در غیر این صورت باید هزینه کنید و هولدرهای مختلف را خریداری کنید و بعد از چندین خرید ناموفق تازه متوجه خواهید شد که کدام هولدر برای شما مناسب بوده  است. البته نحوه نصب هولدر موبایل در ماشین چندان کار سختی نیست و شما می توانید با یکبار مشاهده فیلم های آموزشی طریقه نصب هرکدام از مدلها را یاد بگیرید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی https: //digisatis.com ضمن مشاهده تمامی محصولات و مشخصات بهترین هولدر موبایل برای ماشین، رومیزی، دوچرخه، موتور، فیلمبرداری و… با بهترین کیفیت، بدون محدودیت زمانی و مکانی یک خرید امن در کوتاه ترین زمان را تجربه کنید.

4/5 - (6 امتیاز)

یک نظر در “آموزش نصب هولدر موبایل

  1. مینا نوروزی گفت:

    بسیار عالی ممنون الان دیگه نحوه نصب هولدر موبایلو به صورت کامل یاد گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *