موبایل و تبلت

بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا و تیبا 2+بررسی محل نصب و معرفی مدل های مناسب

بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا و تیبا 2

استفاده از گوشی موبایل در حین رانندگی می‌تواند خطرناک باشد و سالانه عده زیادی از رانندگان به دلیل حواس پرتی دچار حوادث ناگواری می شوند.از مسیریابی و استفاده از برنامه‌های موسیقی گرفته تا پاسخ به تماس‌های تلفنی، بسیاری از رانندگان به طور مداوم در حین رانندگی از گوشی خود استفاده می‌کنند.ماشین تیبا یکی از خودروهایی است که انواع هولدر موبایل را میتوان در آن نصب کرد و با توجه به تنوع زیاد و مدل های مختلفی که از هولدر موبایل در بازار موجود است انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا و تیبا 2 کمی دشوار است به همین دلیل دراینجا قصد داریم با معرفی مدل های متنوع و مناسب برای این خودرو به بررسی محل نصب هولدر تیبا بپردازیم. 

همچنین در مقاله ای جداگانه به نکات مهم در خرید بهترین هولدر موبایل برای ماشین پرداختیم و با ویژگی های مهمی  که در خرید نگهدارنده باید مدنظر قرار دهیم آشنا شدیم، 

 

بهترین هولدر  موبایل برای تیبا

خوشبختانه برای انتخاب بهترین هولدر موبایل برای تیبا، گزینه های بسیار  زیادی برای انتخاب وجود دارد، طراحی داشبورد تیبا و تیبا 2 به گونه ای می باشد که می توان در هر قسمتی از داشبورد یک مدل از انواع هولدر موبایل را نصب کرد. انواع هولدر های داشبوردی بر روی قسمت های مختلف داشبورد تیبا قابل نصب می باشد. هولدرهای چسبی متنوعی نیز وجود دارند که بر روی قسمت های مختلف داشبورد تیبا قابل نصب هستند. با این حال برای انتخاب بهترین هولدر موبایل برای تیبا سلیقه افراد نیز  متفاوت می باشد چرا که برخی از افراد گزینه های دیگری مانند هولدر موبایل دریچه ای،هولدر موبایل آیینه ای،هولدر موبایل جالیوانی  و سایر هولدرهای موبایل نیز برای خودروی تیبا استفاده می کنن. برای اینکه بهترین محل نصب هولدر موبایل برای تیبا را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنیدمی توانید در ادامه مقاله با چند مدل از هولدرهای موبایل قابل نصب در ماشین تیبا را مشاهده کنید. 
نمایش ویدیو درباره کاور ویدیو بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا و تیبا 2

 محل نصب هولدر موبایل برای ماشین تیبا و تیبا 2 کدام قسمت است؟

هولدر موبایل ابزاری است که به شما کمک می‌کند تا گوشی خود را در حین رانندگی در مکانی امن و قابل دسترس قرار دهید و بدون نیاز به دست گرفتن گوشی، از آن استفاده کنید.پس بهتر است در هنگام نصب اصول اولیه مانند دسترسی راحت، محدود نشدن زاویه دید و قابلیت های هولدر موبایل توجه کنیم.

نصب انواع هولدر موبایل در ماشین تیبا و تیبا 2 امکان پذیر است و بسته به نوع چپ دست و راست دست بودن راننده می تواند در یکی از طرفین نصب شود، اما به صورت کلی بهترین محل برای نصب هولدر موبایل در ماشین تیبا مرکز  این خودرو است.

محل نصب هولدر موبایل برای ماشین تیبا و تیبا 2 کدام قسمت است؟

همانطور که در تصویر میبینید محل هایی مناسب در  ماشین تیبا مشخص شده که می توانیم نگهدارنده گوشی را در آنجا نصب کنیم:

در مرکز ماشین روی شیشه ، داشبورد ،دریچه کولر و همینطور قسمتی که ساعت ماشین قرار دارد.

محل های تعیین شده بهترین محل نصب هولدر تیبا و تیبا 2 از نظر محدود نکردن دید راننده به حساب می آید  اما همانطور که گفتیم ممکن است راننده دست چپ باشد و به همین دلیل مجاب است که هولدر موبایل را سمت چپ ماشین به روی شیشه ها ،داشبورد یا دریچه کولر متصل کند.

نصب هولدر تیبا و تیبا 2

براساس بازخوردی که از رانندگان صورت گرفت و بررسی تجربه کاربری آنان چند مدل از هولدرهای موبایل مناسب برای این خودرو را در ادامه معرفی خواهیم کرد که براساس نوع و محل نصب بهترین هولدرهای موبایل برای ماشین تیبا به حساب می آیند.

 

هولدر دریچه کولر Earldom EH152

هولدر دریچه کولر Earldom EH152

هولدر دریچه کولری ارلدام مدل EH152  با توجه به سایز و ابعاد مناسب و گیره های محکمی که دارد مناسب برای نصب روی دریجه های کولر تیبا 2 است .در کنارهای این هولدر دو عدد کلید فشاری قرار دارد که فشردن آنها نگهدارنده گوشی باز می شود و با قرار دادن گوشی و فشردن کلید وسط گیره های هولدر بسته شده و گوشی محکم در جای خود قرار می گیرد.

هولدر موبایل داشبوردی گیره ای Suction Cup

هولدر موبایل ای مکنده suction cup دارای مکنده های بسیار قوی و مناسب برای نصب روی شیشه و داشبورد اتومبیل تیبا و تیبا 2 است بازو های این هولدر قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و و میتوان ارتفاع آنرا کم یا زیاد کرد.

هولدر موبایل داشبوردی گیره ای Suction Cup

 

هولدر موبایل آهنربایی آکو مدل HD-1

هولدر موبایل آهنربایی آکو مدل HD-1

هولدر موبایل مغناطیسی Ako مدل hd-1 یک نگهدارنده با کیفیت است که از طریق چسب به روی داشبورد خودرو متصل می شود.این نگهدارنده دارای آهنربای قدرتمندی است که گوشی را محکم در جای خود نگه می دارد و یک سکه فلزی دایره ای و یک سکه مستطیلی همراه این محصول در بسته بندی وجود دارد.

نگهدارنده گوشی موبایل آکو مدل HD-4

هولدر موبایل آکو مدل HD-4 یک نگهدارنده با ابعاد کوچک است و دارای چسب محکمی است که می توان آنرا روی داشبورد نصب نمود.آهنربای به کار رفته در این هولدر باکیفیت و مناسب برای محکم نگه داشتن گوشی های موبایل تا سایز 6.5 اینچ است.در مواقعی که از این هولدر استفاده نمی شود می توان به راحی آنرا جمع کرد.

نگهدارنده گوشی موبایل آکو مدل HD-4

هولدر موبایل چسبی مغناطیسی Go-Des HD-901

هولدر موبایل چسبی مغناطیسی Go-Des HD-901 با قابلیت نصب به روی داشبورد و سطوح صاف طراحی شده است و به دلیل مغناطیس و آهنربای محکمی که دارد اتصالی پایدار و مقاوم را برقرار می کند.این نگهدارنده قابلیت چرخش از ناحیه مغناطیسی که گوشی روی آن قرار می دهد و همینطور از قسمت پایه ها را دارد.

هولدر موبایل چسبی مغناطیسی Go-Des HD-901

هولدر موبایل داشبوردی گیره ای مدل Big Truck

هولدر موبایل مکنده ای big truck یک نگهدارنده بسیار با کیفیت و مکنده ای بسیار قوی است که اتصالی مقاوم با شیشه اتومبیل برقرار می کند.این نگهدارنده دارای قابلیت چرخش 360 درجه است.بازوهای آن از سه ناحیه قابلیت تنظیم زاویه دارد که می توان مناسب با زاویه دید آنرا تنظیم کرد.

هولدر موبایل داشبوردی گیره ای مدل Big Truck

هولدر موبایل آهنربایی Earldom ET-EH48

هولدر موبایل ارلدام مدل Et-Eh48 با قرار گرفتن روی سطوج صاف و خاصیت مغناطیسی قدرتمندی که دارد ، اتصالی پایدار برقرار می کند.این هولدر موبایل دارای قابلیت چرخش 360 درجه است و میتوان از گوشی به صورت افقی و عمودی استفاده کرد.

هولدر موبایل آهنربایی Earldom ET-EH48

هولدر موبایل داشبوردی Wesdar C32

هولدر موبایل وسدار مدل C32 یک نگهدارنده با کیفیت و مکنده های محکمی است که برای اتصال به روی شیشه ،داشبورد و سطوح صاف طراحی شده است.با فشردن کلیدی که در پشت هولدر قرار دارد گیره های هولدر باز می شود و می توان گوشی را درون آن قرار داد و گیره ها را بست.پدهای سیلیکونی که در این هولدر به کار رفته مانع از ایجاد خط و خش به روی بدنه گوشی موبایل می شود.

هولدر موبایل داشبوردی Wesdar C32

هولدر موبایل داشبوردی گیره ای Car Holder

هولدر موبایل car holder با قابلیت اتصال ایمن به سطوح صاف از جمله داشبورد و شیشه طراحی شده است.این هولدر از مکانیزم گیره ای برای نگه داشتن موبایل در جای خود استفاده می کند که از دو گیره بالایی و یک گیره پایینی برای اطمینان از امنیت کامل دستگاه استفاده می کند. باز کردن گیره با فشار دادن دو قفل واقع در کنار براکت انجام می شود و امکان قرار دادن آسان تلفن همراه را فراهم می کند.

هولدر موبایل داشبوردی گیره ای Car Holder

نتیجه گیری :

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که مدام در حال رانندگی هستید یا وقت زیادی را پشت فرمان می گذرانید، قطعا جای خالی یک هولدر موبایل را در ماشین خود احساس کرده اید. ما در این مقاله بهترین هولدر های موبایل برای ماشین تیبا و تیبا 2 را معرفی کرده ایم. خوشبختانه ماشین تیبا و تیبا 2 داشبورد بسیار مناسبی برای نصب انواع هولدر موبایل دارند. بنابراین شما می توانید مدل های مختلف هولدر موبایل از نوع چسبی،داشبوردی،مغناطیسی و دریچه کولری را بر روی این دو مدل ماشین نصب کنید. ما در این مقاله انواع مختلفی از هولدر های موبایل که هر کدام بر روی یک قسمت از داشبورد تیبا و تیبا 2 نصب می شود را معرفی کرده ایم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد شما نیز می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4/5 - (1 امتیاز)

یک نظر در “بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا و تیبا 2+بررسی محل نصب و معرفی مدل های مناسب

  1. محمد ابزدپناه گفت:

    سلام من از مدل دریچه ای ارلدام برای ماشین تیبا استفاده کردم واقعا بهترین کیفیت و کاراییو داره تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *