موبایل و تبلت

بهترین هولدر برای ماشین را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین هولدر موبایل برای ماشین

انتخاب بهترین هولدر برای ماشین نیازمند این است که در ابتدا با یکسری از مشخصات و وِیژگی های هولدر موبایل و محل مناسب برای نصب آن آشنا شویم.ممکن است بعضی از افراد فکر کنند که پایه نگهدارنده گوشی هوشمند، به عنوان یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل، یک وسیله غیرضروری است و با خرید آن فقط پول خود را هدر داده اند.

این طرز فکر می تواند ناشی از عدم شناخت کافی به نگهدارنده های گوشی موبایل باشد.مشخص است که اگر بهترین هولدر موبایل را هم داشته باشیم ولی جای مناسبی را برای نصب آن انتخاب نکنیم این ابزار به درد نخور است.

برای رفع تردید و پاسخ به تمامی سوالات در این مقاله مشخصات بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین شما را بررسی میکنیم، تا در انتخاب بهترین جای نصب هولدر موبایل در ماشین های مختلف(206،سمند،رانا،ال90،تیبا،405،پارس،پراید،کوییک،ساینا،دنا) آشنا شوید.مهمترین عناوین این مقاله عبارتند از :

فهرست مطالب
بهترین هولدر برای ماشین

راهنمای خرید بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین

هنگام خرید هولدر موبایل برای ماشین توجه به مشخصات هولدر و همچنین فضایی که در اختیار دارید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا بتوانید متناسب با گوشی موبایل و فضایی که در اختیارتان است بهترین هولدر موبایل برای ماشین‌ خود را پیدا کنید. بنابراین رعایت نکات زیر از اهمیت بسزایی برخوردار است:

 • طراحی کابین و فضای داخلی خودرو:

طراحی فضای داخلی خودروها با یکدیگر متفاوت است ، اتاقک و جلوی ماشین در بعضی از خودروها بزرگ و پیچیده در مدل های دیگر به صورت کوچک و ساده طراحی شده است. هولدر های بزرگ برای ماشین هایی که فضای کم و کوچکی دارند دید راننده را مختل می کند .

قسمت داشبورد و شیشها در بعضی از خودروها به صورت صاف و هموار و در بعضی مدل های جدید به صورت منحنی شکل و شیبدار طراحی شده است دریچه های کولر نیز در خودرو های مختلف متفاوت است.بنابراین باید متناسب با فضای داخلی ماشین ، و متناسب با سایز و ابعاد گوشی خود بهترین هولدر موبایل برای ماشین را انتخاب کنید.

 • نوع هولدر موبایل برای ماشین

نوع هولدر موبایل برای خودرو خود را سلیقه‌ای انتخاب نکنید،علاوه بر تناسب هولدر با وزن و ابعاد گوشی  با توجه به موقعیتی که قصد اتصال هولدر را دارید نوع آنرا مشخص کنید، به طور مثال اگر قصد نصب هولدر در دریچه‌های کولر را دارید از هولدر دریچه کولر استفاده کنید.البته مکان ثابت می‌تواند راننده را محدود کند و یا ممکن است در برخی مواقع قصد داشته باشیم مکان هولدر را تغییر دهیم .
به طور مثال در زمان تابش نورآفتاب و انعکاس نور در صفحه نمایش موبایل، عملا کار با گوشی موبایل ناممکن خواهد شد هرچند که در این مواقع با استفاده از سایه بان گوشی برای هولدر موبایل میتوان از انعکاس نور جلوگیری کرد، اما با استفاده از هولدر‌های موبایل چندکاره که از قابلیت اتصال به چند موقعیت متفاوت بهره می‌برند نیز میتوانید جای هولدر خود را تغییر دهید: به طور مثال از دریچه‌های کولر جدا کنید و به شیشه یا داشبورد متصل نمایید.

هولدر موبایل برای ماشین

عدم تمرکز در هنگام رانندگی یکی از شایع ترین عوامل در وقوع تصادفات رانندگی است. عمده دلایل این عدم تمرکز و وقوع تصادفات استفاده از گوشی های هوشمند در حین رانندگی برای پاسخ به تماس تلفنی ، مسیریابی و موارد این چنینی است. بنابراین خرید نگهدارنده موبایل برای ماشین از اهمیت ویژه ای برخوردار است

بهترین هولدر موبایل برای ماشین

هولدر موبایل برای ماشین با هدف دسترسی راحت راننده و سرنشینان به گوشی های هوشمند طراحی شده است و همین امر تا حد زیادی مانع از حواس پرتی و وقوع حوادث می شود

بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین کجاست؟

بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین کجاست؟

هولدر های موبایل انواع مختلفی نظیر دریچه ای ، گیره ای ، مکنده ای ، آینه ای ، مگنتی و . . . هستند. به صورت کلی بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین نباید دید راننده را مختل کند و با توجه به نوع اتاق و کابین خودرو آنرا مشخص می کنیم . در ادامه به بررسی بزرگ و کوچک بودن فضای داخلی جلوی ماشین ، داشبورد، شیشه و طراحی داخلی ماشین های مختلف می پردازیم و با بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین ها مختلف آشنا خواهیم شد.

بهترین هولدر برای ماشین پژو 405

فضای داخلی و طراحی جلوی ماشین پژو 405 گسترده و هموار است به همین دلیل انتخاب بهترین پایه نگهدارنده گوشی و محل نصب هولدر 405 کار دشواری نیست . فضای گسترده و هموار داشبورد ، شیشه ها انتخاب انواع هولدر موبایل را برای ما ساده تر کرده است .اگرچه نصب هولدر دریچه ای به روی دریچه های کولر مستطیل شکل نیز امکان پذیر است اما در انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین پژو 405 دست شما باز است و شما میتوانید مکانی که حداکثر دسترسی را به گوشی موبایل دارید ،مد نظر قرار بدید.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین پژو 405

همچنین به دلیل فاصله مناسب صندلی تا فرمان خودرو و صاف بودن سطح داشبورد در سمت راننده انتخاب هولدر های چسبی قابل نصب روی داشبورد گزینه مناسبی است.البته میتوان از هولدرهای مکنده ای قابل نصب روی شیشه هم استفاده کرد در نهایت انتخاب با شماست.

بهترین هولدر موبایل برای پژو پارس

طراحی اتاقک جلوی ماشین پژو پارس همانند 405 وسیع و بزرگ است و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و نیاز به خرید یک نوع هولدر خاص گران قیمت با قابلیت‌های ویژه نیست.از دریچه‌های کولر گرفته تا داشبورد و شیشه همگی به عنوان محل نصب هولدر موبایل پژو پارس مناسب هستند بنابراین می‌توان از فضای باز موجود جهت نصب انواع هولدر موبایل نهایت استفاده را کرد.

بهترین هولدر موبایل برای پژو پارس

نصب هولدرهای چسبی، مکنده، گیره‌ای در سمت راننده به روی شیشه یا داشبورد و حتی صفحه کیلومتر ممکن است . اما جهت جلوگیری از مختل شدن دید راننده بهتر است وسط شیشه یا داشبورد را برای اتصال بهترین هولدر موبایل برای پژو پارس مد نظر قرار داد.

بهترین هولدر برای ماشین پژو 206

حجم داخلی کابین و فضای جلوی ماشین 206 کوچک و نسبتا جمع و جور است.علاوه بر این طراحی منحنی شکل قسمت داشبورد و شیشه در این خودرو باعث شده، پیدا کردن بهترین جای نصب هولدر موبایل کمی دشوار کرده است. اگرچه میتوان از هولدرهای قابل نصب به روی شیشه و داشبورد استفاده کرد اما ممکن است به نوع دیگری که ابعاد کوچکتر داشته باشد نیاز داشته باشیم. بنابراین اگر بخواهیم بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین ماشین 206 را انتخاب کنیم از نظر ابعاد نوع دریچه ای بهترین گزینه است هولدر های شیشه جلوی خودرو با بازوهای کشیده را برای اتصال قوی تر می توان انتخاب کرد.

با مطالعه مقاله بهترین هولدر موبایل برای 206 میتوانید با نمونه های مختلفی از هولدر قابل نصب در این خودر آشنا شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین هولدر برای ماشین 206

بهترین هولدر برای ماشین رانا پلاس

طراحی داخلی خودرو رانا تا حدودی شبیه به 206 است با این تفاوت که دریچه های کولر این خودرو به صورت دایره ای شکل طراحی شده است بنابراین بهترین جای نصب هولدر موبایل رو دریچه های کولر نیست. فضای نسبتا بزرگتری در قسمت جلوی ماشین و داشبورد در اختیار ما وجود دارد بنابراین بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین رانا هولدر داشبوردی است. همچنین در پایین دریچه های کولر در قسمت وسط داشبورد و بالای دریچه های سمت راننده می توان از هولدر های مغناطیسی استفاده کرد.

بهترین هولدر برای ماشین رانا پلاس

بهترین هولدر برای ماشین دنا پلاس

یکی دیگر از خودروهایی که فضای داخلی مناسبی برای نصب انواع هولدر دارد خودرو دنا است .اتاقک بزرگ و جلو داشبورد وسیع ، کار ما را در خرید و انتخاب بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین دنا ساده تر کرده است.انواع مختلفی از هولدر موبایل را میتوان برای این خودرو استفاده کرد. اگرچه شیب ملایمی در قسمت داشبورد خودرو وجود دارد اما به دلیل یک دست بودن این قسمت استفاده از هولدر های مکنده ای و گیره ای مناسب است.

همچنین میتوان از هولدرهای دریچه ای استفاده کرد. قبل از هرچیزی بهترین جای نصب هولدر موبایل را براساس زاویه دید خود انتخاب کنید و به کوتاه بود پایه های هولدر نیز توجه کنید .

بهترین هولدر برای ماشین دنا

بهترین هولدر برای ماشین سمند

طراحی داخلی خودروی سمند و وسیع بودن جلوی ماشین ، فضای مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد. اما برای پیدا کردن بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین سمند باید وقت بیشتری بگذارید .استفاده از هولدر های مکنده ای قابل نصب روی شیشه و داشبورد انتخاب بدی نیست اما با توجه به شیب زیادی که قسمت جلوی داشبورد دارد نمیتوان هولدر ها چسبی را به درستی نصب کرد.علاوه بر این نصب هولدر روی شیشه محدودیت هایی در دید راننده ایجاد می کند. اگر بخواهیم بهترین هولدر موبایل برای ماشین سمند را انتخاب کنیم نوع گیره ای و دریچه ای گزینه های مناسبی هستند.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین سمند

بهترین هولدر برای ماشین ال 90

ال 90 یکی دیگر از ماشین هایی است که فضای کافی برای نصب انواع هولدر موبایل را دارد . البته دریچه های کولر این ماشین به دلیل دایره ای شکل بودن مکان مناسبی نیست . نصب هولدر های مکنده ای روی شیشه ،اگر چه گزینه ی مناسبی است اما دید راننده را محدود می کند . به نظر میرسید در بالای دریچه های کولر مکان مناسبی برای نصب هولدر مغناطیسی وجود دارد .همچنین در صورتی که چپ دست هستید دریچه های کولر در سمت راننده نیز مکان مناسبی برای نصب هولدر داشبوردی است.بنابراین بهترین هولدر گوشی برای ال90 هولدر مغناطیسی و داشبوردی است.

بهترین هولدر برای ماشین ال 90

بهترین هولدر برای ماشین تیبا

فضای داخلی اتاقک جلوی ماشین تیبا به دلیل کوچک بودن محدودیت هایی در استفاده از هولدر های داشبوردی و شیشه ای ایجاد می کند.هولدرهای مکنده معمولا حجم زیادی میگیرند و دید راننده را مختل می کنند. بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا با توجه به این شرایط ، هولدر های دریچه ای هستند که با قرار دادن آنها در قسمت دریچه های کولر ، هیچ محدودیتی در دید راننده ایجاد نمی شود

بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین تیبا

بهترین هولدر برای ماشین کوییک

خودرو کوییک به دلیل فضای کوچک جلوی ماشین قابلیت نصب هر نوع هولدری را ندارد.همچنین نصب هولدر های مکنده ای باعث می شود دید راننده کور شود و تمرکز کافی به جاده نداشته باشد .دریچه های مستطیلی شکل این دو خودرو محل مناسبی است برای نصب هولدر است .بنابراین هولدر هایی با قابلیت نصب روی دریچه کولر بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین کوییگ است

بهترین هولدر برای ماشین کوییک

بهترین هولدر برای ماشین شاهین

ماشین شاهین یکی از خودروهای جدید شرکت سایپا است که کابین داخلی خودرو و قسمت جلوی داشبورد طراحی وسیع و بزرگی دارد.البته دریچه‌های کولر و مانیتور این خودر فضای زیادی از قسمت جلوی ماشین سمت راننده را پر کرده است.دریچه‌های این کولر محل مناسبی برای نصب هولدر دریچه‌ای کولر است . ولی بالای دریچه‌های کولر به دلیل سطح صاف و مسطحی که دارد دست ما را برای انتخاب و خرید بهترین هولدر موبایل برای ماشین شاهین باز گذاشته است.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین شاهین

هولدر‌های مکنده‌ای با بازوهای کشیده و بلند بهترین هولدر موبایل برای ماشین شاهین است چرا که به دلیل فضای آزادی که بالای دریچه‌های کولر و روی داشبورد وجود دارد می‌توان هولدر را به پایین شیشه‌های خودرو متصل نمود و بازو منعطف آنرا به روی داشبورد چسبانید(تکیه داد) تا یک اتصالی محکم و قوی برقرار شود.

بهترین هولدر برای ماشین ساینا

ساینا یکی دیگر از ماشین هایی است که قسمت داشبورد جلوی ماشین به گونه ای طراحی شده است که فضای اندکی دارد.طراحی فضای داخلی ماشین ساینا شباهت زیادی به خودرو کوییک دارد بنابراین می توان گفت انتخاب بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین ساینا از قواعد مشابه با خودور کوییک پیروی می کند.

البته استفاده از هولدر های قابل نصب روی شیشه نیز برای ساینا مناسب است و فضای کافی بین فرمان اتومبیل و صندلی ها وجود دارد .همچنین میتوان از هولدر های دریچه ای و گیره ای برای این خودرو استفاده کرد.

بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین ساینا

بهترین هولدر برای ماشین پراید

انتخاب بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین پراید چندان سخت نخواهد بود . فضای مناسب قسمت جلوی ماشین نصب انواع هولدر ماشین را ساده تر کرده است و میتوان از هولدرهای مغناطیسی، دریچه ای، چسبی ، مکنده ای ، گیره ای، آینه ای متناسب با سلیقه خود استفاده کرد. البته در بعضی از مدلهای پراید دریچه های کولر به صورت دایره ای شکل طراحی شده اند و استفاده از هولدر دریچه ای برای آنها مناسب نخواهد بود.

بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین پراید

بهترین هولدر برای ماشین اسنپ

استفاده از هولدر موبایل برای رانندگان تاکسی ، اسنپ و حتی رانندگان بیرون شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از پیدا کردن مبدا مسافر گرفته تا رسیدن به مقصد مورد نظر ،همه با استفاده از گوشی و اپلیکیشن های مسیریابی انجام می شود .

بهترین هولدر موبایل برای اسنپ

با توجه به اینکه مدل های مختلف ماشین و فضای داخلی آنها را بررسی کردیم ، انتخاب بهترین جای نصب هولدر موبایل در ماشین تا حدود زیادی ساده تر شده است. شما میتوانید با خرید بهترین هولدر موبایل برای اسنپ،تپ سی و تاکسی های اینترنتی به سادگی مسیرهای مبدا و مقصد خود را دنبال کنید.اگر مداوم در حال سفر و مسیریابی هستید بهترین هولدر موبایل برای ماشین  هولدر های با قابلیت شارژ بی سیم برای شما مناسب است.

بهترین هولدر گوشی برای ماشین های خارجی ، چینی

تاکنون با بهترین پایه های نگهدارنده گوشی برای ماشین های مختلف ایرانی آشنا شدیم و محل نصب هرکدام در ماشین را بررسی کردیم ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که در صورتی که هیچ کدام از این هولدرها به کارتان نیامد باید چه هولدری بخرم؟

بهترین هولدر گوشی برای ماشین های خارجی ، چینی

ماشین های خارجی مانند ساندرو،سراتو،تویوتا لندکروز و . . . معمولا به دلیل آپشن هایی مختلفی که دارند جلو داشبورد شلوغی دارند و ممکن است نگهدارنده هایی که به شما معرفی شد برای شما مفید نباشید.
علاوه بر این نگهدارنده های خودرویی که به شما معرفی کردیم انواع دیگری از هولدر موبایل مانند، جا فندکی ، ضبط ماشین، جا لیوانی ، آفتابگیر ماشین و . . . وجود دارد که محل نصب متفاوتی دارند که شما می توانید مناسب با نیاز خود یکی از آنها را در فروشگاه های معتبری مانند دیجی ایساتیس تهیه کنید.

ویژگی های که بهترین هولدر موبایل ماشین باید داشته باشد

با بهترین هولدرهای موبایل برای ماشین های مختلف آشنا شدیم و محل نصب هرکدام را معرفی کردیم .اما نکات مهم دیگری وجود دارند که به شما کمک می کند.

برای خرید و انتخاب یک نگهدارنده خوب پس از اینکه نیاز خود را سنجیدید به این نکات توجه کنید:

جنس بدنه هولدر موبایل و متریال به کار رفته در آن از نکات مهمی است که باید به آن توجه کرد ، اکثر هولدرهایی که با کیفیت پایین هستند بعد از مدتی از ناحیه گیره ها دچار شکستگی می شوند و یا چسبندگی خود را از دست می دهند

  • جنس بدنه هولدر موبایل و متریال به کار رفته در آن از نکات مهمی است که باید به آن توجه کرد ، اکثر هولدرهایی که با کیفیت پایین هستند بعد از مدتی از ناحیه گیره ها دچار شکستگی می شوند و یا چسبندگی خود را از دست می دهند

  • هولدر موبایل را متناسب با گوشی موبایل و فضای کابین خودرو تهیه کنید.بسیار از هولدرهای موبایل توانایی تحمل وزن گوشی های سنگین را ندارند و همینطور ممکن است فضای زیادی از خودرو شما را اشغال کنند.

  • به قابلیت های ویژه هولدر که به شما کمک می کند توجه کنید: استفاده از هولدر به عنوان شارژر ،قابلیت جابجایی و نصب در مکان های مختلف ماشین ، چرخش 360 درجه،استفاده یک دست از قابلیت هایی است که کمک میکند تا در حین رانندگی ضمن دسترسی آسان به گوشی زاویه دید وسیع تری داشت و در مسیریابی ها با دید بهتری رانندگی کرد

  • اتصال دو نقطه ای:زمانی که صحبت از بهترین هولدر موبایل برای ماشین می کنیم صرفه نظر از این که چه نوع هولدری را استفاده می کنیم قابلیت اتصال به 2 نقطه، منجر به محافظت بیشتر از گوشی موبایل می شود، به طور مثال هولدر شیشه ای با بازوی بلند و گیره ای که دارد هم به شیشه ماشین (از طریق کاپ مکنده(Cup Suction) و هم از طریق بازوی بلند به روی داشبورد می چسبد و این کار باعث می شود که هولدر و گوشی محکم و با استقامت بیشتری در جای خود قرار بگیرد.

  • قابلیت شارژ بی سیم : نگهداری از گوشی موبایل در دیدرس همزمان با شارژ گوشی موبایل دیگر نگرانی های خالی شدن شارژ گوشی، استفاده از پاوربانک و یا سیم های دست و پا گیر را برطرف می کند.

قیمت بهترین هولدر موبایل برای ماشین

فاکتورها و ویژگی های مهمی وجود دارد که در قیمت بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین تعیین کننده است .اگر قصد خرید هولدر موبایل ارزان را دارید به دنبال ویژگی های فراتر از حد انتظار نباشید.مارک و برند سازنده هولدر موبایل، طراحی ارگونومیک، سازگاری با محیط و مکانی که از آن استفاده می شود،کیفیت ساخت و طول عمر بالا،قابلیت ها و ویژگی هایی که هولدر موبایل دارد، و همگی در قیمت هولدر موبایل تاثیر گذار است.

فروشگاه دیجی ایساتیس انواع هولدر موبایل با تنوع بالا و قیمت مناسب را فراهم کرده است تا هر شخصی متناسب با نیاز خود بتواند محصول مورد نظر خود را انتخاب کند.

خرید اینترنتی هولدر برای ماشین از فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس

هولدر موبایل امروزه یکی از ضروری ترین وسایلی است که به هنگام رانندگی در مسیریابی ها ، ناوبری های و بررسی اعلانات گوشی به آن نیازمندیم پس شناخت مواردی که در این مقاله به آن پرداختیم به ما در انتخاب کمک بسیار زیادی خواهد کرد.در این مقاله از راهنمای خرید بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین سعی بر این داشتیم که شما را با ویژگی های مهم انواع هولدر ماشین آشنا کنیم.همچنین  بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین های ایرانی مانند 206،405،پارس تیبا،ال90،پراید،دنا،کوییک،ساینا و . .. را بررسی کردیم.تنوع زیاد و گسترده انواع هولدر به گونه ایست که باید نیاز خود را سنجیده و متناسب با فضایی که در اختیار دارید بهترین انتخاب را برگزینید.

 مدلهای مختلفی از پایه نگهدارنده گوشی ماشین در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس موجود است که شما می توانید با مشاهده مشخصات و ویژگی های محصول مورد نظر خود نسبت به خرید هولدر موبایل برای ماشین اقدام نمایید.

همچنین شما میتوانید در قسمت نظرات سوالات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.دیدگاه های شما میتواند به فروشگاه دیجی ایساتیس کمک کند تا بهترین بازخورد را از این مقاله بدست بیاوریم.

4.7/5 - (164 امتیاز)

11 نظر در “بهترین هولدر برای ماشین را چگونه انتخاب کنیم؟

 1. صادق مستفوی گفت:

  بسیار مقاله مفیدی بود ، کاشی فقط بهترین هولدر برای 207 رو هم معرفی می کردید

  1. مرتضی نیکبخت گفت:

   اتاق داخل 206 و 207 خیلی مشابه به همدیگه هستن شما میتونید از هولدرهای دریچه ای یا داشبوردی استفاده کنید

 2. مینا نوروزی گفت:

  ممنون میشم راهنمایی کنید بهترین هولدر موبایل برای ماشین پراید ۱۳۱ چه نوع هولدری هست؟

 3. سحر احمدی گفت:

  خیلی وقت بود میخواستم یه هولدر برای ماشین پژو ۲۰۶ بخرم ولی نمیدونستم چی انتخاب کنم،مرسی از توضیحاتتون

  1. مرتضی نیکبخت گفت:

   خواهش میکنم

 4. محمدرضا امیر زاده گفت:

  ممنون از مقاله خوبتون من ماشین پراید دارم و میخوام هولدرمو جایی غیر از دریچه های کولر نصب کنم، شما چه نوع هولدری پیشنهاد میدید؟

  1. مرتضی نیکبخت گفت:

   سلام خواهش می کنم ، شما میتونید از هولدر های شیشه ای با بدنه کشیده استفاده کنید که با چسباندن هولدر به پایین شیشه بدنه هولدر را به روی داشبورد تکیه بدید
   https://digisatis.com/product-tag/%D9%87%D9%88%D9%84%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86/

 5. ghazal-tfk214 گفت:

  ممنون از مقاله مفیدتون من میخواستم بهترین هولدر برای ماشین mvm رو بدونم از چه نوعی هست متشکرم

 6. سجاد زمان وزیزی گفت:

  مقاله خوبی بود متشکرم، فقظ من میخوام بدونم بهترین هولدر برای یه ماشینی مثل زانتیا از چه نوعی هست

 7. mohamadaligolzari گفت:

  من ماشین سورن دارم و میخواستم بدونم بهترین هولدر برای سمند سورن چیه کدوم نوع را شما پیشنهاد میدید

  1. وحید نیکبخت گفت:

   شما میتونید از مدلهایی که برای خودرو سمند معرفی شده استفاده کنید،از مدل های مکنده ای استفاده کنید که قابلیت نصب به روی داشبورد یا شیشه رو داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *