موبایل و تبلت

بهترین هولدر موبایل برای 206 را چگونه انتخاب کنیم؟(راهنمای کامل و تصویری)

بهترین هولدر موبایل برای 206

در این مقاله با معرفی و بررسی نمونه های مختلفی از بهترین هولدر موبایل برای 206 سعی بر این داریم شما را در خرید هولدر موبایل برای این ماشین راهنمایی کنیم و اگر شما هولدرهای مختلفی را خریداری کرده اید، اما نتوانستید محل نصب هولدر 206 را پیدا کنید، به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مفاله با ما همراه باشید تا با بررسی و ویژگی ها و قابلیت های 4 مدل هولدر موبایل برای ماشین پژو 206 آشنا شوید.هر کدام از این هولدرها در محل ها مختلفی از ماشین نصب و آزمایش شده اند و البته هولدر موبایل پیشنهادی ما  برای 206 نیز در این مقاله معرفی شده است.

مهمترین عناوین این مقاله عبارتند از :

فهرست مطالب

محل نصب هولدر 206

ماشین پژو 206 یکی از خودروهای پر طرفدار در بازار ایران است ، این خودرو دارای اتاقک داخلی بزرگی نیست، اما تقریبا اکثر هولدرهای موبایل برای پژو ۲۰۶ قابل استفاده هستند ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که دید شما در حین رانندگی مختل نشود. به همین دلیل برای انتخاب بهترین محل نصب هولدر 206 باید دقت بیشتری به خرج داد.

نمایش ویدیو درباره کاور ویدیو محل نصب هولدر 206

! شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با نحوه نصب هولدر های مختلف مقاله آموزش نصب هولدر موبایل مشاهده کنید.

این که بهترین محل نصب هولدر 206 کجاست بستگی به نوع هولدر و استفاده شما دارد اما به این نکته توجه داشته باشید انحنای زیاد شیشه ماشین نصب هولدر هایی با بدنه کوتاه روی شیشه را با مشکل مواجه می کند به خصوص در قسمت پایین شیشه که در صورت اتصال هولدر به قسمت پایین شیشه در مواقع عبور از موانع با سرعت زیاد ممکن است که هولدر با شیشه یا داشبورد برخورد کند و دچار آسیب شود .اما جای نگرانی نیست ما قصد داریم محل های مختلفی را برای نصب هولدر 206 بررسی کنیم تا هم از نظر ایمنی و هم راحتی کار برای شما بهترین انتخاب باشد.

هولدر موبایل مکنده ای برای 206:

هولدر موبایل مکنده ای برای 206

برای نصب هولدر مکنده روی داشبورد 206 شما میتوانید محل نصب آن را در سمت راننده بالای دریچه کولر انتخاب کنید و یا در قسمت میانی اتومبیل هولدر موبایل خود را نصب کنید. اگر که محل نصب هولدر 206 در سمت راننده برای شما آزار دهنده (دست و پاگیر) است و دید شما را مختل می کند ، می توانید با نصب هولدر در وسط خودرو انتخاب بهتری داشته باشید.

هولدر های مکنده معمولا قابلیت نصب روی شیشه و داشبورد را دارند ، انتخاب هولدرهایی با بدنه کشیده و تنظیم ارتفاع که بتوان آنها را روی داشبورد تکیه داد یک نوع هولدر مناسب برای ماشین پژو 206 است.

هولدر موبایل دریچه کولر برای 206:

 هولدر موبایل دریچه کولر برای 206:

محل نصب هولدر دریچه کولر 206 مناسب برای افراد و رانندگانی است که راحت ترین روش برای نصب هولدر 206 را انتخاب کرده اند.به وسیله گیره یا شیاری که پشت هولدر قرار دارد آن را در دریچه کولر قرار می دهید و به سادگی با استفاده از یک دست گوشی خود را به داخل یا روی هولدر قرار می دهید.دریچه کولر نزدیک پنجره در سمت راننده و وسط خودرو را مد نظر قرار دهید و هر کدام که با دسترسی راحت شما مطابقت دارد را انتخاب کنید.

هولدر موبایل آینه ای برای 206:

هولدر موبایل آینه ای برای 206:

هولدر آینه ای یکی از هولدرهایی است که شاید کمتر به آن توجه کنیم این در حالیست که برای انتخاب محل نصب هولدر 206 این گزینه می تواند یک گزینه مناسب باشد.کمترین میزان از دید راننده را این نوع هولدر اشغال می کند همچنین تسلط کافی به گوشی تلفن همراه خود را به هنگام مسیریابی در اختیار راننده قرار می دهد.

هولدر موبایل گیره ای برای 206:

هولدر موبایل گیره ای 206

هولدرهای گیره ای نیز یکی نوع دیگر از هولدر موبایل برای 206 است که میتواند روی داشبورد در محل های مختلفی قرار بگیرد اما اگر محل نصب هولدر 206 بالای صفحه کیلومتر باشد می توانید دید مستقیم به گوشی موبایل در حین رانندگی داشته باشید و همزمان با رانندگی به سادگی مسیر خود را ردیابی کنید.

بهترین هولدر موبایل برای 206

قبل از اینکه بهترین هولدر موبایل برای 206 را معرفی کنیم باید بدانیم که عوامل مختلفی نظیر سلیقه افراد، فردی که می خواهد از هولدر گوشی استفاده کند (راننده یا کمک راننده یا سرنشینان عقب) و مدت زمان رانندگی بر انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین 206 دخیل هستند.همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و نکات مهم مقاله بهترین هولدر موبایل برای ماشین را مطالعه کنید.

همه محصولات معرفی شده در این مقاله، هولدر مناسب برای ماشین 206 هستند و می توانید با توجه به سلیقه خود یکی را انتخاب کنید، اما ما قصد داریم بهترین هولدر موبایل برای 206 مختص به افرادی که مدام در حال رانندگی هستند مانند رانندگان اسنپ و تپسی یا افرادی که به خاطر شغلشان مدام در حال سفر هستند معرفی کنیم.

بهترین هولدر موبایل برای 206

براساس تجربیات افرادی که سال ها در حال رانندگی هستند و از هولدرهای مختلفی برای ماشین ۲۰۶ استفاده کردند و همچنین براساس بررسی هایی که ما انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که بهترین هولدر موبایل برای 206 از نوع مکنده ای می باشد.همچنین طریقه نصب هولدر مکنده ای برای 206 نیز پیچیده نیست و کاملا محکم در جای خود قرار می گیرد و در مسیرهای ناهموار موبایل شما را به صورت کاملا ایمن و بدون کوچکترین تکان در جای خود نگه می دارد.

هولدر مکنده ای می تواند بهترین هولدر موبایل برای 206 باشد، چرا که این نوع هولدرها دارای یک مکنده هستند که باید آن را در قسمت پایین شیشه نصب کنید سپس بازویی هولدر را بر روی داشبورد ماشین قرار دهید و سپس گیره هولدر را نصب کنید.

اگر گیره هولدر قابلیت چرخش داشته باشد می توانید آن را به سمت راننده یا کمک راننده بچرخانید که البته اکثر هولدرهای داشبوردی دارای قابلیت چرخش هستند. تحت این شرایط مکنده هولدر به هیچ وجه از شیشه جدا نخواهد شد و می توانید به مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید. از طرف دیگر محل قرارگیری  موبایل در هولدر از نوع گیره است، و شما هیچ نگرانی بابت افتادن گوشی موبایل خود نخواهید داشت.

نکات مهم هنگام خرید هولدر موبایل برای ماشین پژو 206

با محل نصب هولدر موبایل و بهترین هولدر های موبایل برای ماشین 206 آشنا شدیم اما توجه به بعضی از نکات هنگام خرید هولدر ۲۰۶ حائز اهمیت است که به آنها می پردازیم:

اگر راننده ماشین 206 هستید و قصد خرید هولدر موبایل برای اسنپ و تپسی را دارید قبل از خرید محل نصب هولدر 206 و نوع هولدر خود را مشخص کنید،این که اول هولدر را خریداری کنید و سپس به دنبال محل نصب آن بگردید بزرگترین اشتباهی است که بسیاری از افراد با آن مواجه می شوند.

نکات مهم در خرید هولدر موبایل برای ماشین پژو 206

  • از مقاومت و متریال مرغوب محصول مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید:

در صورتی که قصد خرید هولدر های شیشه ای یا داشبوردی را دارید از کیفیت چسب و مکش هولدر موبایل مطمئن شوید.

در صورت استفاده از هولدر دریچه کولر 206 کیفیت آنرا مد نظر قرار دهید و توجه داشته باشید اگر از هولدر های مغناطیسی دریچه ای استفاده می کنید با وزن و ابعاد گوشی شما سازگار باشد.

در صورتی که قصد خرید هولدر آینه ای و یا گیره ای را دارید،کیفیت گیره های آن و قسمت فک نگهدارنده گوشی را در نظر داشته باشید.

نکات مهم در خرید هولدر موبایل برای ماشین پژو 206

  • برند هولدر موبایل ۲۰۶ از نکات دیگری که باید به آن توجه کرد نوع برند هولدر موبایل برای ماشین پژو 206 است ، که در صورت استفاده زیاد در طولانی مدت فاکتور مهمی محسوب میشود
  •  به قابلیت ها و ویژگی هایی هولدر موبایل توجه کنید ، بدیهی که قابلیت چرخش به طرفین ، تنظیم ارتفاع هولدر ، چند کاره بودن آن با قابلیت نصب به چند محل ، دست شما را در انتخاب و خرید هولدر باز میگذارد، البته توجه داشته باشید در صورتی که این موارد با نیاز شما همخوانی دارد در هنگام خرید به آنها توجه کنید.

 

معرفی 4 مدل از بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل برای 206

با توجه به اینکه مدل های مختلفی از هولدر موبایل وجود دارد ، در ادامه قصد داریم 4 مدل کاربردی هولدر موبایل برای 206 را به شما معرفی کنیم که طبق تجربیات ما گزینه مناسبی برای این خودرو است. محل نصب هولدر 206 در مدلهای معرفی شده متفاوت است و هرکدام با توجه به نیاز و استفاده هر شخصی می تواند مناسب باشد.

معرفی 4 مدل از بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای 206

هولدر مکنده ای مدل Car Holder

 هولدر مکنده ای گیره ای مدل Car Holder یک هولدر با مکش قوی برای شیشه خودرو 206 است، این هولدر با نصب به روی شیشه و بازویی بلندی که دارد می توان روی داشبورد تکیه داد و با اتصال براکت نگهدارنده به بازویی میتوانید به سادگی گوشی خود را به روی آن قرار دهید. در ادامه ، استفاده از این هولدر را میتوانید در قالب یک فایل ویدیویی تماشا کنید.

هولدر داشبوردی گیره ای مدل Car Holderهولدر مکنده ای مدل Car Holder
ویژگی ها
قابلیت اتصال بالای صفحه کیلومتر ماشین
قابلیت اتصال روی فرمان
قابلیت چرخش 360 درجه
قابلیت اتصال به آفتابگیر سمت راننده و شاگرد
نصب آسان و ایمن

 

هولدر دریچه کولر تسکو مدل THL 1213

هولدر تسکو مدل THL 1213 یک گزینه مناسب برای هولدر دریچه ای 206 است. این هولدر به دلیل مگنت استاندارد و قوی ای که دارد قابلیت تحمل وزن گوشی های مختلف را دارد.این هولدر دارای لبه های مستطیلی شکلی است که در صورت قرار دادن هولدر درون دریچه های کولر 206 باعث می شود که هولدر در جای خود ثابت باشد و دریچه های کولر کج نشوند.در ویدیو زیر تست این هولدر در خودرو 206 را مشاهده می کنید.

 

هولدر دریچه ای تسکو مدل THL 1213

هولدر دریچه کولر تسکو مدل THL 1213

 

ویژگی ها
قابلیت اتصال بالای صفحه کیلومتر ماشین
قابلیت اتصال روی فرمان
قابلیت چرخش 360 درجه
قابلیت اتصال به آفتابگیر سمت راننده و شاگرد

 

هولدر موبایل آینه ای مدل Car Rearview 360 Free Rotation

هولدر موبایل آینه ای مدل Car Rearview 360 Free Rotation برای آینه دید عقب در خودرو طراحی شده است و محل مناسبی برای نصب هولدر موبایل برای 206 است. هولدر آینه ای به دلیل قرار گرفتن دوره آینه مسیر دید راننده را مختل نمی کند و دارای بازویی با قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش 360 درجه است.همچنین محل قرار گیری گوشی به گونه ای است که قابلیت چرخش دارد و میتوان گوشی خود را هم به صورت عمودی و افقی روی آن قرار داد.در ویدیو زیر تست این هولدر آینه ای 206 را مشاهده خواهید کرد.

هولدر موبایل آینه ای ماشین Car Rearview

 

ویژگی ها
قابلیت اتصال به آینه
دارای متریال با کیفیت
قابلیت چرخش 360 درجه
دسترسی راحت و سریع

 

هولدر موبایل چند کاره Sun Visor

هولدر موبایل آفتابگیر ماشین مدل Sun Visor   به صورت چند کاره طراحی شده است که برای استفاده های مختلف از آن استفاده کرد،در خارج از ماشین قابلیت نصب روی لبه ی میز را دارد، همچنین برای جاهای مختلفی از ماشین قابل نصب است از صندلی عقب گرفته تا روی آفتابگیر ماشین ، اما با بررسی های که انجام دادیم ، این هولدر موبایل برای نصب روی صفحه کیلومتر خودرو 206 مناسب است که در ویدیوی زیر می توانید مشاهده کنید.

هولدر موبایل برای آفتابگیر ماشین مدل Sun Visor ( چند کاره )
ویژگی ها
قابلیت اتصال بالای صفحه کیلومتر ماشین
قابلیت اتصال روی فرمان
نصب آسان و ایمن
قابلیت اتصال به آفتابگیر سمت راننده و شاگرد
دسترسی آسان و سریع

سخن پایانی

برای انتخاب هولدر موبایل برای 206 مدل های مختلف و متنوع از هولدر وجود دارد که می توانید انتخاب دلخواه خود را داشته باشید. اما سلیقه به تنهایی کافی نیست و شما باید مناسب ترین محل نصب هولدر 206 را شناسایی کنید. به همین منظور نیاز است که با انواع مختلف هولدر موبایل آشنا باشید و نحوه نصب آن را نیز بدانید تا بتوانید بهترین هولدر موبایل برای 206 را برگزینید.

در این مقاله با مدل های مختلف هولدر موبایل مخصوص 206 آشنا شدید و هولدر پیشنهادی مجموعه دیجی ایساتیس به شما معرفی کردیم. امیدواریم با مطالعه مقاله فوق بتوانید انتخاب دقیقی داشته باشید همچنین میتوانید با اشتراک گذاری نظرات و دیدگاه های خود در این مقاله ما را یاری کنید.

4.5/5 - (6 امتیاز)

یک نظر در “بهترین هولدر موبایل برای 206 را چگونه انتخاب کنیم؟(راهنمای کامل و تصویری)

  1. محسن محمدیان گفت:

    من از مدلای مکنده ای ارلدام استفاده کردم برا خودروی خودم عالی بود، ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *