نمایش دادن همه 11 نتیجه

کابل و تبدیل RCA AV

نام RCA از شرکت Radio Corporation Of America گرفته شده است که برای اولین بار در دهه 1930 میلادی این کانکتور را معرفی کرد. این کانکتور برای انتقال تصویر و صوت بین دستگاه های مختلف استفاده می شود و اکثر مردم آن را از روی سه رنگ قرمز، زرد و سفید فیش ها می شناسند. کابل قرمز و سفید برای انتقال صوت و کابل زرد برای انتقال تصویر به کار می رود. کابل و تبدیل RCA می تواند در دو طرف کابل دارای فیش های نر و یا یک طرف مادگی باشند.کابل و رابط RCA در اکثر لوازم صوتی و تصویری نظیر دی وی دی پلیر، تلویزیون و نمایشگر، رسیور، کنسول های بازی،دوربین های فیلمبرداری،دوربین های مدار بسته، ساب ووفر، اسپیکر و بلندگوها کاربرد دارد و دارای نوع کامپوزیت و کامپوننت می باشد.

کابل RCA AV

اکثر کابل و رابط های تصویری به دور روش فایل های ویدیویی را انتقال می دهند: آنالوگ و دیجیتال.

کابل RCA AV کامپوزیت: روش انتقال در این نوع کابل آنالوک (غیردیجیتال) می باشد. بیشتر در دستگاه های قدیمی کاربرد و از کیفیت تصویر HD و Full HD پشتیبانی نمی کنند و توانایی انتقال تصویر با رزولوشن 480i و 576i همراه با صدای استریو را دارند. این کابل معمولا دارای سه فیش با رنگ های قرمز سفید و زرد می باشند.

کابل RCA AV کامپوننت: این کابل از نوع دیجیتال می باشد و معمولا دارای 5 فیش می باشند. 3 فیش برای انتقال تصویر و دو فیش برای انتقال صدا. از کیفیت اچ دی و فول اچ دی پشتیبانی می کنند و توانایی انتقال تصویر با رزولوشن 1080p،720p،576p،480p را دارند.

تبدیل RCA AV

تبدیل RCA Av  نیز دارای انواع مختلفی می باشد اما به اندازه کابل های RCA  AV پرکاربرد نیستند. تبدیل RCA به S-Video یکی از تبدیل های تصوری می باشد که برای انتقال تصویر از دستگاه های قدیمی به تلویزیون کاربرد دارد. تبدیل های RCA دیگری نیز وجود دارند که امروزه کاربد چندانی ندارند.