نمایش دادن همه 3 نتیجه

کابل و تبدیل DVI

کابل DVI برای انتقال تصویر از لوازم صوتی و تصویری مجهز به پورت DVI، مانند کامپیوتر به نمایشگرهای بزرگتر کاربرد دارد. همچنین برای انتقال تصویر به ویدیو پروژکتور نیز استفاده می شود. این نوع کابل و تبدیل تصویر که یک مبدل تصویری از نوع دیجیتال محسوب می شود می تواند به عنوان یک مبدل استفاده شود و دستگاه های مجهز به پورت VGA را که از نوع آنالوگ هستند و کیفیت تصویر پایین تری نسبت به دیجیتال دارند را افزایش دهد.

تبدیل DVI

از آنجاییکه همه دستگاه های صوتی تصوری به تمامی ذرگاه های تصویر مجهز نیستند، گاهی به مبدل تصویر نیاز پیدا خواهیم کرد. انواع مختلفی تبدیل DVI به سایر درگاه های انتال تصویر وجود دارند که می توانند در مواقع به کمک ما بیایند. تبدیل های پرکاربرد DVI عبارتند از:

  • تبدیل DVI To VGA
  • تبدیل Display To DVI
  • تبدیل Mini Display To DVI
  • تبدیل HDMI To DVI

قیمت کابل DVI

قیمت کابل DVI با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. متراژ کابل یکی از عوامل تاثیر گذار است و هرچقدر متراژ بالاتر باشد قیمت هم بالاتر خواهد بود. جنس روکش کابل، جنس کانکتورها و شرکت سازنده محصول نیز از جمله عوامل دیگریست که بر قیمت کابل DVI تاثیرگذار هستند. فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس با فراهم کردن انواع کابل و تبدیل DVI و ارائه توضیحات کامل هر محصول، امکان خرید انواع کابل DVI را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است.