در حال نمایش 4 نتیجه

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport WDBYvg0010BBK-WESN ظرفیت 1 ترابایت

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport WDBYvg0010BBK-WESN ظرفیت 1 ترابایت هارد اکسترنال «My Passport» محصولی از شرکت «Western Digital»

هارد دیسک اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 4 ترابایت ضد ضربه

هارد دیسک اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 4 ترابایت هارد «HD330» با ظرفیت 4 ترابایت محصولی مقاوم از شرکت

هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV320 ظرفیت 2 ترابایت

هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV320 ظرفیت 2 ترابایت هارد اکسترنال «HV320» محصولی از شرکت «ای‌دیتا» «Adata» است. هارد‌های اکسترنال

هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ظرفیت 2 ترابایت

هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ظرفیت 2 ترابایت سیلیکون پاور “Silicon Power ” نام برندی آشنا و معروف

خرید هارد اکسترنال

هنگام خرید هارد اکسترنال می بایست به ویژگی هایی نظیر ظرفیت، برند محصول، سرعت هارد، ضد آب و ضد ضربه بودن آن را بررسی کنید. هارد اکسترنال ارزان همیشه گزینه مناسبی برای شما نیست چرا که معمولا هاردهای ارزان قیمت دارای حداقل قابلیت ها هستند.

بهترین هارد اکسترنال

یک هارد اکسترنال با کیفیت باید دارای ویژگی های زیر باشد.

برند محصول: برند هایی نظیر سیلیکون پاور، وسترن دیجیتال، ای دیتا و …. برند های با کیفیت موجود در بازار می باشند.

سرعت انتقال اطلاعات: هارد های اکسترنال SSD تقریبا سرعتی دو برابر بیشتر از هاردهای معمولی دارند که موجب می شود دسترسی سریعتری به داده ها داشته باشید.

ضد آب و ضد ضربه :  ضد آب و ضد ضربه بودن هارد اکسترنال یک قابلیت مهم برای هارد اکسترنال می باشد . البته به این نکته توجه کنید که این قابلیت تنها زمانیکه هارد اکسترنال خاموش باشد عمل می کند و هنگامیکه هارد اکسترنال روشن باشد به هیچ عنوان نباید ضربه ای به آن وارد شود.

قیمت هارد اکسترنال

هرچقدر قابلیت های یک هارد اکسترنال بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. بیشتر مردم هنگام خرید هارد اکسترنال تنها به قیمت هارد توجه می کنند. اما توصیه ما به شما این است که به دلیل حساسیت بسیار زیاد هارد اکسترنال، از برندهای معتبر موجود در بازار یک هارد با کیفیت برای خود تهیه کنید.