موبایل و تبلت

چگونه گوشی شیائومی را به تلویزیون وصل کنیم؟

چگونه گوشی شیائومی را به تلویزیون وصل کنیم

چگونه گوشی شیائومی را به تلویزیون وصل کنیم؟ خوشبختانه راه‌های مختلفی برای اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون وجود دارد، و جای هیچگونه نگرانی بابت نوع تلویزیون و برند آن نیست  البته در مقاله ای جداگانه به بررسی اتصال گوشی به تلویزیون پرداخته ایم.از میان روش‌های اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون، حداقل یکی از روش‌هایی که در این مقاله توضیح خواهیم داد، برای شما مناسب خواهد بود. بنابراین در ادامه قصد داریم که آموزش اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون‌های مختلف مانند سامسونگ، ال جی،اسنوا،هایسنس،جی پلاس، سونی و… بپردازیم. ابتدا روش‌های اتصال به تلویزیون‌های هوشمند (بدون کابل) و روش‌های اتصال به تلویزیون‌های غیرهوشمند (با کابل) توضیح داده خواهند شد.

فهرست مطالب

چگونه گوشی شیائومی را به تلویزیون وصل کنیم؟ بدون کابل

از میان روش‌های معرفی شده، برخی برای اتصال گوشی شیائومی به  تلویزیون با کابل و برخی بدون کابل و بی سیم می‌باشد. روش‌های بی سیم معمولا محبوب تر بوده و اکثر کاربران روش‌های بی سیم را به روش‌های باسیم ترجیح می‌دهند.با این حال هر دو روش معایب و مزایای خود را دارند. در روش‌های اتصال با کابل، کیفیت تصویر بیشتر و تاخیر آن در ارسال اطلاعات کمتر خواهد بود، در صورتیکه در اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون بدون کابل، کیفیت تصاویر کمتر می‌باشد و معمولا اندکی تاخیر در انتقال اطلاعات وجود دارد ولی در این روش خبری از کابل نیست. ابتدا قصد داریم انواع روش‌های اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون بدون کابل را توضیح دهیم، بیشتر این روش‌های برای تلویزیون‌های هوشمند مناسب می‌باشد.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون سامسونگ (Samsung)

اسکرین میرورینگ از روش‌های بسیار کاربردی و محبوب می‌باشد. چرا که عینا تصویر گوشی شما را بر روی تلویزیون نمایش می‌دهد و هر کاری که با گوشی خود انجام می‌دهید بر روی صفحه نمایش دیده می‌شود.برای تلویزیون‌های سامسونگ که قابلیت اتصال به وای فای و Screen mirroring را دارند می‌توان از این روش استفاده کرد  البته با مراجعه و مطالعه مقاله چگونه گوشی سامسونگ را به تلویزیون متصل کنیم؟ به بررسی روش  های اتصال گوشی سامسونگ پرداخته ایم.

 خوشبختانه در گوشی‌های شیائومی از جمله Redmi، POCO و  این قابلیت با نام cast وجود دارد و شما براحتی می‌توانید گوشی شیائومی خود را به تلویزیون سامسونگ وصل کنید. مراحل زیر را طی کنید:

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون سامسونگ (Samsung)

 • گوشی شیائومی خود را بروزرسانی کنید، چرا که از IMIU 13 این قابلیت بهینه سازی شده است.
 • گوشی و تلویزیون خود را به یک شبکه وای فای یکسان متصل کنید.
 • به تنظیمات تلویزیون بروید و به دنبال یکی از گزینه‌های Casting/Smart Mirroring/Wireless display که با توجه به مدل تلویزیون ممکن از متفاوت باشد.
 • اکنون در گوشی شیائومی به بخش تنظیمات بروید و مسیر زیر را به ترتیب دنبال کنید. Settings > Connection & sharing > Cast، گزینه Cast را فعال کنید.
 • گوشی شما در حال جست و جوی تلویزیون می‌باشد، به محض پیدا کردن نام تلویزیون، آن را انتخاب کنید و وصل شوید. در این مرحله، صفحه نمایش گوشی شیائومی با موفقیت بر روی نمایشگر تلویزیون سامسونگ نمایش داده می‌شود.

لازم به توضیح است که این روش  را می‌توانید برای تمامی تلویزیون‌های هوشمند از هر برندی استفاده کنید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون جی پلاس (Gplus) بدون کابل

اگر دارای یک تلویزیون هوشمند جی پلاس هستید، براحتی می‌توانید گوشی شیائومی را به آن متصل کنید. تلویزیون‌های جدید و هوشمند جی پلاس از قابلیت اسکرین میررورینگ پشتیبانی می‌کنند و در قسمت تنظیمات خود گزینه‌ای به نام Wireless Display وجود دارد که بوسیله آن می‌توانید تصویر گوشی شیائومی خود را به تلویزیون انتقال دهید. گوشی‌های جدید شیائومی نیز در قسمت تنظیمات دارای گزینه‌ای به نام Wireless Display هستند که با فعال کردن آن می‌تواند با تلویزیون ارتباط برقرار کند. مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • در صورتیکه گوشی شما بروز نیست. گوشی شیائومی خود را بروزرسانی کنید.
 • تلویزیون و گوشی شیائومی را به یک شبکه وای فای متصل کنید.
 • به تنظیمات تلویزیون رفته و گزینه Wireless Display را انتخاب کنید.
 • در گوشی شیائومی خود نیز به مسیر Setting>Connection&sharing>Wireless Display بروید و آن را فعال کنید تا عملیات جست و جو آغاز شود.
 • پس از پیدا کردن نام تلویزیون، آن را انتخاب کنید تا به تلویزیون جی پلاس متصل شود. اکنون می‌توانید تصویر گوشی خود را بر روی تلویزیون مشاهده کنید.

در برخی مدل‌های تلویزیون جی پلاس گزینه Wireless display  وجود ندارد و به جای آن، گزینه دیگری به نام Screen Mirorring مشاهده خواهید کرد که پس از فعال کردن آن روش کار نیز در گوشی شیائومی متفاوت خواهد بود و به جای گزینه Wireless Display باید گزینه Cast را فعال کنید تا بتوانید به تلویزیون جی پلاس وصل شوید. در صورتیکه تلویزیون شما هوشمند نیست از روش‌های اتصال گوشی به تلویزیون با کابل استفاده کنید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون ال جی (LG)

اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون ال جی (LG)

خوشبختانه برای وصل کردن گوشی شیائومی به تلویزیون LG برنامه‌های متعددی وجود دارند، در اینجا قصد داریم یکی از برنامه‌های قدرتمند دیگر به نام LG ThinQ را به شما معرفی کنیم و مراحل نصب آن را توضیح دهیم.

 • ابتدا گوشی و تلویزیون خود را به یک شبکه وای فای متصل کنید.
 • برنامه LG ThinQ را بر روی گوشی شیائومی خود دانلود و نصب کنید. با یک سرچ ساده در Play Store می‌توانید برنامه را پیدا کنید.
 • اگر این برنامه بر روی تلویزیون هوشمند ال جی شما وجود ندارد. این برنامه را بر روی تلویزیون خود نیز نصب کنید. بر روی تلویزیون خود نیز می‌توانید دکمه Smart بر روی کنترل را بفشارید و صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که اگر Gmail خود را وارد کنید می‌توانید برنامه را دانلود و نصب کنید.
 • اکنون برنامه LG ThinQ را بر روی هر دو دستگاه باز کنید. در گوشی خود و در برنامه LG ThinQ بر روی علامت + ضربه بزنید تا جستجو را آغاز کند.
 • نام و مدل تلویزیون LG خود را از لیست پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.
 • بر روی تلویزیون یک پسورد 8 کاراکتری مشاهده خواهید کرد که با وارد کردن آن در گوشی شیائومی، اتصال برقرار می‌شود و می‌توانید صفحه نمایش گوشی خود را بر روی تلویزیون مشاهده کنید.

برای اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون ال جی قدیمی نمی‌توانید از این روش استفاده کنید و بهتر است روش اتصال با کابل و یا روش اتصال از طریق دانگل HDMI را امتحان کنید.

اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون LG با Screen Share

روش اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون ال جی با اسکرین شیر بسیار ساده است.ابتدا تلویزیون و گوشی موبایل را به یک شبکه اینترنت متصل کنید و مطابق ویدیو از قسمت Connection & Sharing گزینه Cast را انتخاب کنید و پس از یافتن نام تلویزیون به آن متصل شوید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون سونی (Sony)

تلویزیون‌های هوشمند Sony دارای قابلیت اسکرین میرورینگ هستند و نه تنها گوشی‌های شیائومی بلکه اکثر گوشی‌های هوشمند از برندهای مختلف را پشتیبانی می‌کنند.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون سونی (Sony)

در این بخش آموزش وصل کردن گوشی شیائومی به تلویزیون سونی را برای شما توضیح خواهیم داد تنها کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

 • ابتدا تلویزیون سونی و گوشی شیائومی خود را به یک شبکه وای فای یکسان متصل کنید
 • دکمه Input روی کنترل تلویزیون سونی را بفشارید. Screen mirroring را انتخاب کنید. اکنون تلویزیون سونی به حالت استند بای می‌رود تا بتوانید گوشی شیائومی را به آن متصل کنید.
 • در این بخش به تنظیمات گوشی شیائومی خود بروید و در قسمت Connection & Sharing گزینه Wireless Display را انتخاب کنید.
 • گوشی شما به دنبال دستگاه‌های اطراف خود می‌گردد، بعد از اینکه نام تلویزیون سونی خود را مشاهده کردید به آن متصل شوید.

اگر تلویزیون سونی شما دارای قابلیت اسکرین میرورینگ نیست و یا قدیمی می‌باشد، می‌توانید از دانگل‌های chromecast، AnyCast و… استفاده کنید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون ایکس ویژن (Xvision)

برای اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون‌های هوشمند ایکس ویژن سه روش بدون استفاده از کابل را به شما معرفی می‌کنیم. که قطعا یکی از آن‌ها برای شما کاربردی خواهد بود. تمامی روش‌ها کمتر از 7 دقیقه وقت شما را خواهد گرفت. در ابتدا قصد داریم که اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون Xvision از طریق وای فای دایرکت را توضیح دهیم:

روش اول: وصل کردن گوشی شیائومی به تلویزیون Xvision از طریق وای فای دایرکت:

 • ابتدا گوشی و تلویزیون را به یک شبکه وای فای متصل کنید. در تلویزیون‌های ایکس ویژن به منو بروید، گزینه Network را انتخاب کنید و سپس WiFi را روشن کنید.
 • حال می‌بایست وای فای دایرکت را در تلویزیون فعال کنید. به منو بروید و در بخش Network گزینه Wifi Direct را فعال کنید. اکنون تلویزیون شما در انتظار اتصال یک دستگاه خارجی از طریق وای فای دایرکت می‌باشد.
 • در گوشی شیائومی خود به تنظیمات بروید گزینه Wifi را انتخاب کنید و Additional Setting را باز کنید، در صفحه بعد Wifi Direct را انتخاب کنید. سپس گوشی شما لیستی از دستگاه‌های قابل اتصال را به شما نشان می‌دهد. نام تلویزیون خود را انتخاب کنید تا گوشی شیائومی شروع به برقراری ارتباط با تلویزیون کند.
 • در نهابت پیغام اتصال با موفقیت انجام شد را بر روی صفحه نمایش تلویزیون مشاهده خواهید کرد.

روش دوم: وصل کردن گوشی شیائومی به تلویزیون Xvision از طریق: Wifi Screen Mirror

بعضی از مدل‌های تلویزیون‌های هوشمند ایکس ویژن مانند مدل XCU635 دارای قابلیتی به نام wifi screen mirror  هستند، تا از این طریق به تلویزیون خود را به گوشی‌های هوشمند متصل کنید. مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • ابتدا گوشی و تلویزیون را به یک شبکه وای فای وصل کنید.
 • در تلویزویون Xvision به منو بروید و اشتراک صفحه را انتخاب کنید و گزینه Wifi Screen Mirror را فعال کنید. در این حالت تلویزیون در انتظار وصل شدن یک دستگاه خارجی خواهد بود.
 • به قسمت تنظیمات گوشی شیائومی بروید، connection & Sharing را انتخاب کنید. گزینه Castرا فعال کنید تا گوشی به جست و جو دستگاه‌های اطراف خود بپردازد.
 • پس از لیست شدن دستگاه‌ها، نام تلویزیون خود را انتخاب کنید تا اتصال برقرار شود.

روش سوم: وصل کردن گوشی شیائومی به تلویزیون Xvision از طریق Fast Cast:

 • هر دو دستگاه را به یک شبکه وای فای متصل کنید.
 • دکمه هوم بار بر روی کنترل تلویزیون را فشار دهید و برنامه FAST CAST را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید تا برنامه باز شود.
 • به برنامه Play Store در گوشی شیائومی خود بروید و برنامه FAST CAST را دانلود و بر روی گوشی نصب کنید.
 • برنامه را در گوشی خود باز کنید و گزینه Scan QR Code را انتخاب کنید. QR code نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش تلویزیون را اسکن کنید. اکنون اتصال برقرار می‌باشد.

اگر از طریق این سه روش نتوانستید گوشی شیائومی خود را به تلویزیون ایکس ویژن وصل کنید، می‌توانید از دانگل HDMI و یا روش اتصال از طریق کابل را استفاده کنید.

انواع مختلفی از محصولات برند شیائومی در فروشگاه دیجی ایساتیس موجود است که می توانید به صفحه لوازم جانبی شیائومی به آنها دسترسی داشته باشید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون اسنوا (Snowa)

خوشبختانه تلویزیون‌های جدید و هوشمند اسنوا دارای دو قابلیت Wifi Direct و Screen Mirroring هستند و شما با هر دو روش می‌توانید تلویزیون هوشمند اسنوا را به گوشی شیائومی خود وصل کنید. اتصال از طریق وای فای دایرکت را که در نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون‌های ایکس ویژن توضیح دادیم، و مراحل یکسان و مشابه است. در اینجا قصد داریم که نحوه اتصال از طریق Screen Mirroring  را توضیح دهیم:

 • تلویزیون و گوشی را به یک شبکه Wifi متصل کنید.
 • به قسمت منو تلویزیون اسنوا بروید و از قسمت Network گزینه Screen Mirroring را انتخاب کنید. اکنون تلویزیون در انتظار اتصال به دستگاه‌های اطراف می‌باشد.
 • در گوشی شیائومی به قسمت تنظیمات بروید و گزینه Connecting & Sharing را انتخاب کنید گزینه Cast را فعال کنید تا به جستجو دستگاه‌های اطراف بپردازد. نام تلویزیون خود را پیدا کنید و به آن وصل شوید.
 • اگر از این طریق نتوانستید وصل شوید. در گوشی خود به برنامه Play Store بروید و برنامه Screen Mrroring & Sharing را دانلود و نصب کنید. وارد برنامه شوید اسکن QR Code را انتخاب کنید و QR Code نمایش داده شده بر روی صفحه تلویزیون را اسکن کنید.

اگر تلویزیون اسنوا شما هوشمند نیست. می‌توانید از طریق کابل، دانگل HDMI و یا اندروید باکس به تلویزیون خود متصل شوید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون هایسنس (Hisense)

برای اینکه گوشی شیائومی خود را به تلویزیون‌های هوشمند هایسنس وصل کنید، کار چندان سختی ندارید تنها کافیست که مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • پس از اینکه تلویزیون هایسنس و گوشی شیائومی خود را به یک شبکه وای فای یکسان وصل کردید، به قسمت تنظیمات تلویزیون بروید.
 • مسیر System/Network/Network Configuration/Wireless/Anyway Stream را طی کنید. و Anyway Stream در حالت On قرار دهید.
 • در گوشی شیائومی به تنظیمات بروید. و مسیر Connectig & Sharing/Cast را طی کنید و گزینه Cast را روشن کنید.
 • اکنون گوشی شما به جستجوی دستگاه‌های اطراف می‌پردازد. نام تلویزیون خود را انتخاب کنید تا اتصال برقرار شود.

در صورتیکه نتوانستید با این روش به تلویزیون هایسنس وصل شوید، روش زیر را امتحان کنید:

 • پس از اتصال هر دو دستگاه به شبکه وای فای یکسان و روشن کردن گزینه Anyway Stream در تلویزیون هایسنس که در روش قبلی توضیح دادیم، ادامه مراحل را به ترتیب زیر انجام دهید.
 • وارد گوشی شیائومی خود شوید و برنامه Google Home را از Play Store یا Myket دانلود و نصب کنید. البته امکان دارد که برنامه Google Home بر روی گوشی شما نصب باشد.
 • برنامه Google Home را باز کنید. به منوی برنامه بروید و گزینه Cast Screen/Audio انتخاب کنید تا جستجو آغاز شود، تلویزیون خود را از لیست انتخاب کنید تا اتصال برقرار شود.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون دوو(Daewoo)

به کمک فناوری Google Cast می‌توانید صفحه نمایش گوشی شیائومی را بر روی تلویزیون مشاهده کنید. اکثر تلویزیون‌های هوشمند دوو دارای این قابلیت هستند. مراحل زیر را انجام دهید تا گوشی شیائومی خود را به تلویزیون وصل کنید:

 • هر دو دستگاه را به یک شبکه وای فای وصل کنید.
 • دکمه Home بر روی کنترل تلویزیون را بفشارید تا به قسمت تنظیمات بروید.
 • به دنبال گزینه Chromecast Built-in بگردید و آن را در حالت Always On قرار دهید. در این صورت هر زمان که بخواهید می‌توانید به تلویزیون وصل شوید و دیگر نیازی نیست که مجددا این تنظیمات را انجام دهید.
 • اکنون وارد تنظیمات گوشی شیائومی خود شوید و کلمه Cast را جستوجو کنید و آن را فعال کنید.
 • گوشی شما در حال جست و جوی دستگاه‌های اطراف خود خواهد بود. با مشاهده نام و یا مدل تلویزیون دوو، آن را انتخاب کنید. پیغامی به تلویزیون ارسال می‌شود.
 • پیغام ارسال شده به تلویزیون را Ok کنید تا اتصال برقرار شود.

در صورتیکه تلویزیون دوو شما هوشمند نیست، می‌توانید از دانگل‌های Chromecast  استفاده کنید و آن را به تلویزیون خود متصل کنید و همان مراحل فوق را انجام دهید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون‌های غیر هوشمند

در صورتیکه که تلویزیون شما غیرهوشمند می‌باشد، جای هیچگونه نگرانی نیست، چراکه قصد داریم روش‌های متعددی به شما معرفی کنیم تا بتوانید گوشی شیائومی خود را به تلویزیون‌های قدیمی و غیرهوشمند وصل کنید. در این روش برند و مدل تلویزیون شما اهمیت چندانی ندارد، اما باید تلویزیون خود را بررسی کنید که دارای پورت USB، HDMI و یا VGA باشد. در ادامه به توضیح این روش‌ها می‌پردازیم:

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون با دانگل HDMI

دانگل‌های HDMI با نام‌های متنوعی در بازار یافت می‌شوند، با تهیه یکی از آن‌ها می‌توانید به راحتی گوشی شیائومی خود را به تلویزیون قدیمی و غیرهوشمند وصل کنید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون با دانگل HDMI

دانگل‌های Chromecast، Anycast و Miracast از جمله دانگل‌هایی هستند که می‌توانید برای تلویزیون خود تهیه کنید. این دانگل‌ها معمولا به پورت HDMI پشت تلویزیون وصل می‌شوند و یک کابل دیگر نیز دارند که برای تامین برق خود به پورت USB تلویزیون وصل می‌شوند. این دانگل را به تلویزیون خود وصل کنید و برنامه معرفی شده در دفترچه راهنمای دانگل را بر روی گوشی خود نصب کنید و طبق راهنمای گفته شده در دفترچه راهنما گوشی خود را به تلویزیون وصل کنید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون با اندروید باکس (Andriod Box)

استفاده از اندروید باکس یکی دیگر از راه هایست که می‌توانید صفحه نمایش گوشی خود را بر روی صفحه تلویزیون غیرهوشمند و قدیمی مشاهده کنید. در این روش با اتصال اندروید باکس به تلویزیون در واقع یک سیستم عامل اندروید به تلویزیون خود اضافه کردید. بنابراین می‌توانید یکی از برنامه‌های اشتراک صدا و تصویر مانند Screen Mirroring را با اندروید باکس دانلود و نصب کنید و همان برنامه را بر روی گوشی شیائومی خود نصب کنید و از طریق این برنامه صفحه نمایش خود گوشی را بر روی تلویزیون مشاهده کنید. تمامی مراحل اتصال با جزئیات کامل و گام به گام در دفترچه راهنمای اندروید باکس توضیح داده شده است.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون با کابل (HDMI به USB-c)

از آنجایی که گوشی‌های جدید شیائومی از طریق شارژر تایپ سی شارژ می شوند دارای پورت Type-C هستند و شرکت شیائومی پورت میکرو یو اس بی را در دستگاه‌های خود حذف کرده است، می‌توانید با تهیه یک تبدیل تایپ سی به مادگی HDMI گوشی شیائومی خود را به انواع مختلف تلویزیون قدیمی وصل کنید.

برای وصل کردن گوشی شیائومی به تلویزیون با استفاده از یک کابل HDMi به USB-c  می‌توان به سادگی این کار را انجام داد و برای این کار کافی است که کابل را از سمتی که HDMI است به تلویزیون و از سمتی که  Type -C است به گوشی متصل کنید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون با کابل HDMI به USB-C

پس از اتصال، پیغامی به رو گوشی هوشمند شما ظاهر می‌شود که با تایید کردن این پیغام، مجوز اتصال تایید می‌شود و با اجازه دادن می‌توانید به محتویات گوشی شامل عکس، موسیقی، فیلم و  سایر امکانات دسترسی پیدا کرده و آنها را به روی صفحه نمایش به اشتراک بگذارید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی با کابل MHL

نحوه اتصال گوشی شیائومی با کابل MHL

فناوری MHL یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای اتصال گوشی هوشمند یا تبلت به تلویزیون مجهز به درگاه HDMI با کابل میکرو USB به شمار می‌رود. این فناوری به دستگاه‌های سازگار با MHL مانند گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها اجازه می‌دهد تا به تلویزیون و پروژکتور متصل شوند.

سخن پایانی

اتصال گوشی‌های شیائومی به تلویزیون به روش‌های مختلفی انجام میشود که تا حد زیادی به نوع تلویزیون بستگی دارد. اگر یک تلویزیون هوشمند داشته باشید، کار چندان سختی نخواهید داشت و روش‌های مختلفی وجود دارد تا بتوانید گوشی شیائومی خود را به انواع تلویزیون هشومند وصل کنید. از طرف دیگر اگر یک تلویزیون قدیمی و غیرهوشمند دارید، روش‌های اتصال متفاوت خواهد بود و باید از دانگل‌های HDMI و اتصال با کابل استفاده کنید. نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون‌های هوشمند و غیرهوشمند به طور کامل و با جزئیات در این مقاله توضیح داده شده است تا بتوانید با توجه به نوع تلویزیون خود بهترین روش را انتخاب کنبد.

در صورتیکه تلویزیون شما هوشمند است می‌توانید از طریق روش‌های بی سیم معرفی شده در این مقاله به انواع تلویزیون وصل شوید در غیر این صورت باید از دانگل HDMI و یا تبدیل استفاده کنید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی نوت 8 با توجه به نوع تلویزیون تعیین می‌شود. اگر فقط قصد مشاهد عکس، فیلم و فایل‌های صوتی را دارید می‌توانید از همان کابل شارژ گوشی برای اتصال گوشی به تلویزیون استفاده کنید.

برای اتصال گوشی شیائومی پوکو ایکس تری به تلویزیون به راحتی می‌توانید از قابلیت CAST در بخش تنظیمات گوشی استفاده کنید و به انواع تلویزیون هوشمند وصل شوید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *