در حال نمایش 6 نتیجه

دی وی دی خام پرینکو باجت کد 16X بسته 50 عددی

«دی وی دی خام پرینکو باجت مدل DVD-R » شامل ۵۰ عدد دی وی دی خام با ظرفیت 4.7 گیگابایت است. دی وی دی‌های سری «DVD-R» از حداکثر سرعت «16X» پشتیبانی می‌کنند. این محصول در یک بسته ۵۰ عددی ارائه شده است. در مجموع هرچقدر هم که روی حافظه‌های جانبی و فلش‌ مموری‌ هایتان حساب کنید، باز ممکن است به دی وی دی خام احتیاج پیدا کنید؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با خرید دی وی دی خام مدل «DVD-R» از شرکتی معتبر، خودتان را برای مواقع ضروری مجهز کنید.

سی دی خام دیتالایف DataLife بسته 50 عددی

CD خام دیتالایف Datalife بسته 50 عددی این پک شامل 50 عدد سی دی خام است که هر سی دی

سی دی خام باجت BUDGET بسته 50 عددی

CD خام بادجت BUDGET بسته 50 عددی دارای بسته بندی 50 تایی قابلیت ذخیره سازی اطلاعات  معادل 700 مگا بایت

خرید سی دی (CD) خام و دی وی دی (DVD) خام

در حال حاضر CD و  DVD ها به عنوان تجهیزات ذخیره سازی بسیار پر کاربرد هستند و در همه جا یافت می شوند. ارزان بودن قیمت دی وی دی و CD و همچنین قابل حمل بودن آن باعث شده است تا خرید سی دی و انواع DVD رایج تر باشد. از طرف دیگر تولید بسیار آسان و ارزان آن، آنقدر برای تولید کنندگان ساده و به صرفه هست که تنها یک شرکت تولید کننده سالانه میلیون ها عدد از آن را تولید و به بازار عرضه می کند.

انواع CD

قبل از خرید سی دی بهتر است با انواع CD موجود در بازار آشنا شوید.

  • Mini CD:  تنها 80 میلی متر یا حدود سه اینچ عرض دارد و حداکثر 24 دقیقه موسیقی یا 210 مگابایت داده را در خود جای می دهد. بیشتر برای اهداف تبلیغاتی مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد.
  • CD-R:  R در CD-R مخفف قابل ضبط است. CD-R به کاربر این امکان را می دهد که داده یا موسیقی را فقط یک بار ضبط کند. برخی از CD-R ها تا 80 دقیقه موسیقی را نگه می دارند، اما 74 دقیقه مقدار معقول برای عملکرد بهتر آن است.
  • CD+R: اگرچه R در CD+R مخفف قابل ضبط است، دیسک CD+R با CD-R سازگار نیست. فرمت +R توسط گروهی از شرکت‌ها برای افزایش فضای ذخیره‌سازی موجود روی یک دیسک فشرده توسعه داده شد. فناوری دو لایه در یک CD+R تقریباً دو برابر فضای ذخیره سازی استاندارد CD-R می باشد.
  • CD-RW: CD-RW را می توان به عنوان یک CD-R معمولی استفاده کرد، اما می توان آن را پاک کرد و دوباره استفاده کرد.

انواع DVD

قبل از خرید دی وی دی نیز بهتر است با انواع آن آشنا شوید.

  • DVD-ROM: متداول ترین نوع است، امکان پاک کردن یا بازنویسی داده ها در این نوع DVD وجود ندارد.
  • DVD-RAM: یک نوع DVD قابل ضبط و قابل بازنویسی است. اولین دی‌وی‌دی‌ها از این نوع دارای 2.9 گیگابایت ظرفیت بودند و به دلیل حساسیت رسانه به کثیفی و آثار انگشت، درون یک پوشش محافظ قرار می‌گرفتند. نسخه‌های جدیدتر قابلیت ضبط 4.7 تا 9.4 گیگابایت دارند.
  • DVD-R:بهترین گزینه برای ضبط فیلم است، تقریباً توسط همه پخش کننده های DVD، به استثنای برخی از مدل های قدیمی، قابل پخش است. 4.7 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد.امکان حذف داده ها وجود ندارد.
  • DVD+R: همانند  DVD-R است با این تفاوت که داده های ضبط شده در یک DVD+R سریعتر از  DVD-R قابل دسترسی هستند..
  • DVD-RW: همانند CD-RW است، زیرا اجازه نوشتن و بازنویسی داده ها را بر روی دیسک می دهد..
  • DVD+RW:تقریباً همان ویژگی های DVD-RW   را دارد، با این تفاوت که سرعت نوشتن بیشتری نسبت به DVD-RW دارد و دارای فناوری هایی مانند Lossless Linking و Mount Rainier است که به ترتیب امکان توقف ضبط بدون خطا و تغییر داده ها را فراهم می کند. قیمت این نوع دی وی دی +RW از سایر دی وی دی ها نیز بیشتر است.

فروشگاه دیجی ایساتیس به ارائه انواع مختلفی از سی دی و دی وی دی ها  این امکان را برای شما فراهم کرده است تا محصول مورد نیاز خود را با اطمینان خاطر خریداری نمائید.