در حال نمایش 7 نتیجه

کارت صدا USB موشکی مدل Virtual7.1

۱۰۱,۰۰۰ تومان
کارت صدا USB موشکی مدل Virtual7.1 کارت صدا USB موشکی مدل Virtual7.1 از طریق رابط USB به سیستم شما متصل

کارت صدا ۳D Sound 5.1

۶۳,۰۰۰ تومان
پشتیبانی از خروجی صدا 3D،تعداد کانال 5.1، اتصال از طریق USB 2.0 قابلیت Plug&Play و آمبلی فایر داخلی دیجیتال کلاس

کارت صدا اکسترنال Kaiser U91

۶۵,۰۰۰ تومان
کارت صدا کایزر مدل U91   کیفیت صدای 3 بعدی،5.1 کاناله،سازگار با USB2.0،بدون نیاز به آداپتور  

کارت صدا PCI Express کد 006

کارت صدا اینترنال کد 006 کارت صدا PCI Express کد 006 به روی اسلات PCI سیستم شما تصب می شود.این

کارت صدا USB ولوم دار 7/1

دارای ورودی میکروفون  و خروجی هدفون/اسپیکر امکان کم و زیاد کردن صدا دارای دکمه قطع صدا و میکروفون

خرید کارت صدا

کارت صدا یکی از مهمترین اجزاء کامپیوتر است چرا که هیچکس یک کامپیوتر بدون صدا را نمی خواهد. وظیفه کارت صدا تبدیل سیگنال های دیجیتال به آنالوگ می باشد و پس از ارسال این سیگنال به بلندگوها، صدا پخش می شود. در صورتیکه قصد خرید یک کارت صدا برای کامپیوتر خود را دارید، ابتدا باید با انواع کارت صوتی آشنا شوید تا بدانید کدام نوع برای شما مفیدتر است. معمولا کارت صدا کامپیوتر به دو صورت اکسترنال و اینترنال در بازار وجود دارند که ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

انواع کارت صدا برای کامپیوتر

کارت صدا اینترنال: این نوع کارت صدا بر روی مادربورد کامپیوتر نصب می شود و سپس با نصب کردن درایور کارت صدا، عملیات پخش صدا شروع می شود. البته قبل از خرید کارت صدای اینترنال باید مطمئن شوید که کدام نوع کارت صدا بر روی مادربورد شما قابل نصب می باشد. PCI یا PCI Express، در کامپیوترهای قدیمی از اسلات های PCI استفاده شده است، اما در کامپیوترهای جدید از اسلات PCI Express

کارت صدا اکسترنال: این نوع کارت صدا به کارت صدا اکسترنال USB نیز معروف است. براحتی به پورت صدا کامپیوتر متصل می شود معمولا بیشتر مدل های آن نیازی به نصب درایور ندارد. نصب این کارت صدا نیازی به تخصص ندارد و براحتی به کامپیوتر و لپ تاپ نصب می شوند.

قیمت کارت صدا

امروزه برندهای مختلفی کارت صدا ارزان و یا کارت صدا حرفه ای را تولید می کنند. که با توجه به برند و قابلیت های کارت صدا، قیمت متفاوتی دارند. کارت صدا حرفه ای قیمت بالاتری نسبت به کارت صداهای معمولی دارند. مجموعه دیجی ایساتیس با ارائه انواع کارت صدا اینترنال و اکسترنال، آمادگی فروش کارت صدا به صورت عمده و تکی را دارد.