نمایش دادن همه 13 نتیجه

خرید کابل USB

احتمالا شما هم هنگام خرید کابل USB  و کابل و تبدیل دچار سردرگمی شده باشید. با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی و وجود انواع مختلفی از دستگاه های الکترونیکی در منزل و محیط کار و … ، مردم هر روز حداقل یکبار از کابل USB استفاده می کنند. کابل های USB دارای اتصالات مختلفی هستند که با هر دستگاهی سازگار نیستند. روزانه انواع مختلفی از کابل USB و تبدیل های مرتبط با آن وارد بازار می شوند که اگر به تفاوت های آنها با یکدیگر آگاه نباشید دچار مشکل خواهید شد.

بنابراین امیدواریم با توضیح مختصری درباره کابل USB ، به شما کمک کنیم تا تفاوت های بین هرکدام از کابل های USB را بشناسید.

انواع کابل USB بر اساس دسته بندی دیجی ایساتیس

  • کابل USB به USB یا همان کابل لینک : دو طرف این کابل از توع USB نری می باشد.
  • کابل افزایش طول USB : یک طرف این کابل نری USB و طرف دیگر مادگی USB می باشد.
  • کابل تبدیل USB به Micro B : در بعضی مدل های هارد اکسترنال و گوشی های موبایل از این نوع کابل استفاده می شود.
  • کابل تبدیل USB به Micro USB : در بسیاری از لوازم الکترونیکی از قبیل گوشی های موبایل، اسپیکر بلوتوثی، چراغ قوه، چراغ مطالعه و … کاربرد دارد.
  • کابل تبدیل USB به USB-C :  در لوازمی نظیر گوشی های موبایل، لپ تاپ، تبلت و … کاربرد دارد.
  • کابل USB به لایتنینگ: مخصوص گوشی های آیفون می باشد.
  • کابل تبدیل 5 پین به مادگی USB : در لوازمی که دارای پورت USB Mini B  هستند مانند برخی از مدل های ضبط ماشین کاربرد دارد.
  • کابل تبدیل 5 پین به نری USB : در برخی لوازم مانند اسپیکر ، دوربین دیجیتال و … کاربرد دارند.

فروشگاه دیجی ایساتیس مجموعه ای از کابل های USB را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است تا برای خرید کابل USB کمترین دغدغه را داشته باشید.

قیمت کابل USB

قیمت کابل USB با توجه به اینکه کدام نوع کابل را انتخاب می کنید متفاوت است. همچنین سرعت انتقال اطلاعات USB، برند،جنس کابل، جنس سوکت ها و جنس روکش کابل از عوامل دیگری هستند که بر روی قیمت تاثیرگذارند. مدل های جدیدی از کابل USB نیز در بازار وجود دارند که دارای چند سر می باشند و به آن کابل USB چند سر می گویند. این نوع کابل قابلیت این را دارد که همزمان از چندین دستگاه پشتیبانی کنند و البته اگر بخواهید یک کابل USB چند سر با کیفیت را خریداری کنید باید بدانید که گران قیمت هستند.