خرید کابل دو سر تایپ سی

کابل دو سر تایپ سی کابلی است که دو طرف آن را کانکتورهای USB-c در بر گرفته است و معمولا برای اتصال دستگاه‌های مجهز به این پورت مانند گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ یا آداپتور و شارژر تایپ سی استفاده می‌شود.

کاربرد کابل دو سر Type-c

کابل دو سر تایپ سی برگشت پذیر و دو طرفه است این بدین معناست که می‌توان از هر دو طرف آن استفاده کرد. به طور مثال زمان اتصال گوشی به آداپتور یا لپ تاپ مهم نیست که کدام سمت کابل 2 سر تایپ سی را به کدام دستگاه متصل کنید.

کاربردهای مختلفی از کابل دوسر تایپ سی می‌توان نام برد از شارژ گوشی موبایل گرفته تا شارژ تبلت و لپ تاپ، همچنین برای انتقال اطلاعات و داده‌ها می‌توان از آنها استفاده کرد. برخی از کابل‌های دو سر تایپ C قادر به انتقال جریان الکتریکی بالا هستند که همین امر موجب شارژ سریع و فوق سریع دستگاه شما میشود.

بهترین کابل های دو سر تایپ سی چه ویژگی هایی دارند؟

معمولا بهترین کابل شارژ دو سر تایپ سی از متریال و مواد تشکیل دهنده با کیفیتی ساخته شده است و همین امر موجب افزایش طول عمر کابل می شود. کابل های با کیفیت نیز به همین ترتیب از متریال باکیفیتی ساخته شده اند ، همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله راهنمای خرید بهترین کابل تایب سی مراجعه کنید.

قیمت کابل دو سر تایپ سی

کابل دو سر تایپ C را میتوان براساس میزات قدرت و واتی که می تواند انتقال دهد قیمت گذاری کرد.به طور مثال کابل های دو سر تایپ سی 100 واتی قیمت بیشتری نسبت کابل های 60 واتی دارند ، همچنین قابلیت ها و ویژگی های مهم دیگری مانند قطع خودکار جریان برق در هنگام فول شارژ شدن گوشی در قیمت کابل دو سر تایپ سی موثر است.

بهترین برند و مارک کابل تایپ سی چیست؟

با توجه به اینکه پورت  Type-c به عنوان یک رابط جهانی معرفی شده است اکثر دستگاه های الکترونیکی برای اینکه خود را با استانداردهای جهانی وقف دهند در حال استفاده و توسعه این نوع پورت در دستگاه های خود هستند.بنابراین استفاده از بهترین مارک کابل دو سر تایپ سی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کمپانی های معتبری نظیر بیسوس، مک دودو،انکر،اپل،سامسونگ ،شیائومی و . . . مهمترین آنها هستند.