نمایش دادن همه 18 نتیجه

قیمت هاب USB و رم ریدر

در دنیای دیجیتالی امروز، داشتن هاب و رم ریدر بسیار ضروری می باشد. زمانیکه کامپیوتر یا لپ تاپ شما تنها یک پورت USB دارد و شما نیاز به چندین پورت USB دارید، هاب USB مشکل شما را برطرف خواهد کرد. زمانیکه نیاز دارید کارت حافظه یا مموری خود را به دستگاه های مختلف متصل کنید نیاز به یک رم ریدر دارید. البته برخی از هاب ها دارای رم ریدر هم هستند که کار را بسیار ساده تر می کند. یک هاب USB اگر دارای انواع پورت ها نظیر Type-C، USB و شیار کارت حافظه باشد و همچنین مجهز به رم ریدر باشد قیمت بالاتری هم دارد. سرع انتقال اطلاعات هاب نیز بر قیمت آن بسیار تاثرگذار است.

خرید رم ریدر

رم ریدر های متنوعی در بازار وجود دارد که به انواع مختلف آن اشاره خواهیم کرد:

  • رم ریدر تک کاره: تنها دارای یک شیار کارت حافظه می باشد.
  • رم ریدر چند کاره: که دارای چندین شیار کارت حافظه می باشد و از انواع مختلف کارت حافظه پشتیبانی می کند.

یک رم ریدر همه کاره می بایست از تمامی انواع کارت حافظه پشتیبانی کند. قیمت رم ریدر چندکاره نیز از رم ریدرهای معمولی بیشتر است.

انواع هاب USB

  • هاب USB اینترنال: یک کارت اینترنال است که در اسلات PCI Express مادربورد کامپیوتر قرار می گیرد و چندین پورت USB در اختیار کاربر می گذارد.
  • هاب USB اکسترنال: که به وسیله یک کابل USB یا Type-c به کامپیوتر و یا لپ تاپ متصل می شود و چندین پورت USB یا تایپ سی در اختیار کاربر می گذارد.

خرید هاب USB

یک هاب USB کاربردی می بایست حداقل دارای سه پورت USB باشد، پورت شارژ داشته باشد، دارای پورت Type_C باشد ، دارای آداپتور شارژ باشد و برند معتبری داشته باشد، همچنین می تواند دارای شیار کارت حافظه نیز باشد. هاب USB آداپتور دار چون که برق مورد نیاز خود را جداگانه از طریق آداپتور تامین می کند عملکرد بسیار بهتری نسبت به هاب های بدون آداپتور دارد. همچنین هاب ها دارای سرعت انتقال داده متفاوتی هستند. هاب USB2.0 ، هاب USB3.0،  هاب USB3.1  در این بین هاب USB3.1 سرعت بالاتری نیز دارد. پس قبل از خرید هاب USB حتما موارد فوق را درنظر داشته باشید. فروشگاه دیجی ایساتیس با ارائه انواع مختلفی از هاب و رم ریدر انتخاب بهترین رم ریدر و هاب USB  را برای شما آسان تر کرده است.