نمایش دادن همه 10 نتیجه

کیف هندزفری و شارژر

آیا جزو آن دسته از افرادی هستید که به خرید کیف هندزفری فانتزی اهمیت می دهند؟ قطعا اگر فردی منظم باشید دوست دارید وسایلتان همیشه درجای خود و مرتب باشند، و از گره خوردن سیم هندزفری یا شارژر خود بسیار آشفته می شوید. هنگام سفر ، ورزش و حتی در محل کار و هر وقت که بیرون از خانه هستید، داشتن یک کیف هندزفری و شارژر می تواند راهکار مناسبی برای مرتب نگه داشتن وسایل خود باشد. انواع مختلفی از کیف هندزفری دخترانه و پسرانه در بازار هستند که قطعا یکی از آنها با سلیغه شما جور در می آید و می توانید از این لوازم جانبی فانتزی موبایل جهت نظم بخشیدن  به وسایل خود استفاده کنید.

انواع کیف لوازم جانبی بر اساس دسته بندی دیجی ایساتیس

کیف هندزفری و شارژر

کیف ایرپاد اپل

کیف هارد اکسترنال

کیف دوربین کوچک

بهترین کیف هارد اکسترنال

هارد اکسترنال یکی از لوازم بسیار حساس به ضربه می باشد . حتی هاردهای اکسترنال ضد ضربه هم تا حدودی دربرابر ضربه مقاوم هستند و می بایست درون یک کیف ضربه گیر دار قرار بگیرند تا از ضربات احتمالی در امان باشند. از آنجایی که کیف هارد اکسترنال قیمت گرانی ندارد، عقل حکم می کند که با یک هزینه اندک جلوی ضرر بیشتر را گرفت. برندهای مختلفی از کیف هارد در بازار وجود دارند اما اگر می خواهید یک کیف با کیفیت برای خود تهیه کنید کیف هارد اکسترنال تسکو و کینگ استار کیف هارد اکسترنال پرو وان از جمله کیف های با کیفیت موجود در بازارند.

خرید کیف دوربین عکاسی

هنوز هم افراد زیادی هستند که عکس گرفتن با دوربین عکاسی را به دوربین گوشی موبایل ترجیح می دهند. افرادی هم هستند که عکاسی را به صورت حرفه ای انجام می دهند و یا عاشق عکاسی هستند و همیشه یک دوربین عکاسی به همراه خود دارند. در چنین شرایطی می بایست حتما برای دوربین خود یک کیف تهیه کنید و اگر از دوربین عکاسی کوچک استفاده می کنید یک کیف دوربین کوچک می تواند از لنز و بدنه در برابر ضربه و خط و خش محافظت کند.

فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس انواع مختلفی از کیف های هندزفری، شارژر، موبایل، ایرپاد، هارد اکسترنال و کیف دوربین را تهیه کرده است. شما می توانید برای خرید کیف هندزفری فانتزی و سایر لوازم جانبی محصولات ما را مشاهده کنید.