محافظ کابل لیزری ضخیم طول 1.5 متر

۲۵,۰۰۰ تومان
محافظ کابل لیزری ضخیم طول 1.5 متر محافظ کابل لیزری مناسب برای کابل شارژ موبایل است.

جمع کننده کابل شارژ طرح اردک

۲۷,۰۰۰ تومان
جمع کننده کابل شارژ طرح اردک جمع کننده کابل شارژ یکی از لوازم ضروری برای نگهداری بهتر از کابل شارژ،

محافظ سری کابل شارژ فانتزی 2 تایی بتمن

۳۰,۰۰۰ تومان
محافظ سوکت کابل شارژ فانتزی 2 تایی بتمن کابل شارژ یکی از پر مصرف ترین و پر کاربردترین لوازم جانبی

کلیپس و محافظ سیم و کابل ( Cable Clips)

کلیپس و محافظ سیم و کابل کلیپس و محافظ سیم و کابل ( Cable clips ) یک محصول جهت محافظت

محافظ سری کابل شارژ فانتزی 2 تایی مارشمالو موس

محافظ سوکت کابل شارژ فانتزی 2 تایی مارشال موس کابل شارژ یکی از پر مصرف ترین و پر کاربردترین لوازم

محافظ کابل شارژ و هندزفری

کابل شارژ و هندزفری سیمی از لوازم جانبی موبایل بسیار پرکاربرد هستند به همین دلیل زود خراب می شوند . اگر یک کابل شارژ اورجینال مانند کابل شارژ آیفون دارید بهتر است یک محافظ کابل شارژ آیفون خریداری کنید ،با خرید محافظ کابل شارژ یا هندزفری می توانید از پاره شدن و کثیف شدن کابل جلوگیری کنید و طول عمر کابل را بالاتر ببرید . اما قبل از خرید حتما مطالب زیر را مطالعه کنید.

چگونه از خراب شدن کابل شارژ جلوگیری کنیم؟

استفاده از کابل های شارژ خراب نه تنها خطرناک است بلکه طول عمر باتری گوشی موبایل را کاهش می دهد. با توجه به اینکه امروزه اکثر وسایل الکترونیکی قابلیت شارژ شدن دارند در اینجا نحوه محافظت در برابر پاره شدن و خراب شدن کابل شارژ را توضیح می دهیم.خرید محافظ کابل شارژ اگر چه از لحاظ افتصادی یک هزینه ناچیز به حساب می آید اما می تواند مانع از هزینه های بالا و پاره شده کابل شارژ اورجینال شما شود.

محافظ کابل شارژ

محافظت از کابل در برابر پارگی و قطعی

  • نگهداری از کابل های خود

بهترین راه برای جلوگیری از خراب شدن کابل ها ، مراقبت مناسب از آنها است. همیشه هنگام جدا کردن کابل از دستگاه یا درگاه USB ، آن را توسط دوشاخه نگه دارید. بیرون کشیدن ناگهانی کابل بدون انجام این کار ، بر ضعیف ترین قسمت کابل ، جایی که کابل به دوشاخه متصل می شود ، فشار وارد می کند.

محافظ کابل شارژ

نگه داشتن کابل در هنگام جدا کردن

در حمل و نقل، کابل های خود را حلقه کرده و در صورت امکان آنها را با بند یا گیره، بسته نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که کابل خود را به درستی حلقه کرده اید. کابل به طور طبیعی به روش خاصی سیم پیچ می شود ، که همیشه باید سعی کنید آن را تکرار کنید.

از خم شدن بیش از حد کابل ها و یا پیچاندن آنها به صورت محکم خودداری کنید. خم شدن کابل ، به ویژه در محل اتصال کابل به دوشاخه ، علت اصلی آسیب در بلند مدت است. اگر می توانید هنگام شارژ از دستگاه خود  استفاده نکنید.

  • خرید محافظ کابل شارژ

محافظ های کابل با محافظت از نقطه اتصال کابل به پلاگین فلزی یا پلاستیکی ، به طول عمر کابل می افزایند. آنها باید از یک ماده انعطاف پذیر مانند پلاستیک ساخته شده باشند تا کابل هنگام اعمال فشار کمی خم شود. اگر محافظ کابل خم نشود، نه تنها از کابل محافظت نمی کند، بلکه باعث خراب شدن کابل نیز می شود.

محافظ کابل شارژ

محافظت از کابل با محافظ کابل انعظاف پذیر و       سیلیکونی

با رعایت همین دو نکته ای که گفتیم خواهید دید که کابل شارژ شما به مدت طولانی تر عمر خواهد کرد. به همین منظور فروشگاه دیجی ایساتیس انواع مختلفی از محافظ کابل شارژ عروسکی و محافظ کابل شارژ فنری را فراهم کرده است تا بتوانید محافظ کابل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. فراموش نکنید که با خرید محافظ کابل که اکثر آنها ارزان قیمت هستند می توان جلوی ضررهای بیشتر را گرفت.